Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzenia

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez cukierek » czwartek, 10 listopada 2011, 21:21

Ja tez ogladalam wiekszosc cycles of ANTM. Nie ogladam polskiej edycji, gdyz dla mnie wszystko wydaje sie takie.. wymuszone, ale mniejsza on to.
W Polsce dimensions przedsiewzisc sa na ogol jak thewiz trafnie napsialas mniejsze, ze wzgledow finansowych.
Michal jest tego swiadomy. W wywiadzie dla art deru, podkreslal juz wtedy, ze poziom w Polsce jest niski.
Jezeli wytwornie, mixowanie i wspolpraca z profesionalistami ma tak duze znaczenie, a ma, to sa dwie opcje:

- albo w Polsce nie ma wogole "specy" w swoim fachu
- albo pracuja oni z totalnymi beztalenciami, gdzie sie nic nie da juz uratowac.

Zadna z tych opcji jakos do mnie nie przemawia. Ale narazie nie moge znalesc innej przyczyny, oprocz niskiego budzetu..
Jak wiemy, Michala muzyka pochodzi z zagranicy ( najwyrazniej stwierdzil, ze nikt w Polsce nie utworzy nic ciekawego ), gitarzysta z Myslovitz tez z nim wspolpracuje.
Wiec raczej otoczyl sie ludzmi ( i mam nadzieje tez innymi ), ktorzy maja jakie takie pojecie co robia, i robia to na poziomie.
Mnie osobiscie martwi troche fakt, ze sukces plyty zalezy tez od innych osob, a nie tylko od Michala talentu. Innych nie znam. Talent Michala tak.
Szacuje Michala jako osobe, ktora potrafi otworzyc buzie, i postawic na swoim w sprawach swojej plyty. On dokonuje wyborow.
Oby tylko budzet wytrzymal.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 21:21

 

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez cukierek » czwartek, 10 listopada 2011, 21:47

Orientuje sie ktos, o jakiej kwocie moze byc mowa? Niebiorac pod uwage teledysku. By obrobic nalezycie album? Bez fajerwerkow naturalnie, jednak by byl zachowany jakis tam dobry poziom?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez cukierek » czwartek, 10 listopada 2011, 22:02

thewiz napisał(a):
cukierek napisał(a):Orientuje sie ktos, o jakiej kwocie moze byc mowa? Niebiorac pod uwage teledysku. By obrobic nalezycie album? Bez fajerwerkow naturalnie, jednak by byl zachowany jakis tam dobry poziom?


Wcale nie tak wiele jakby się mogło wydawać.


To jest szansa ze Drutex - sponsor Michala, pokrylby tez robote profesjonalistow? Jakie inne fundusze ma Michal na plyte? Koncerty, TzG chyba nic wiecej nie?
Ufam gustom Michala.
Bedzie dobrze zatem
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 10 listopada 2011, 22:17

Ja wiem tylko jedno, nie mogę się już doczekać :!: :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Aganderas » piątek, 11 listopada 2011, 00:55

Cien_1186 napisał(a):Ja wiem tylko jedno, nie mogę się już doczekać :!: :)

A mówiłaś, że cierpliwa jesteś, i możesz czekać nawet rok haha
Im bliżej płyty - tym bardziej czekamy ...
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez maram » piątek, 11 listopada 2011, 08:44

Aganderas napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Ja wiem tylko jedno, nie mogę się już doczekać :!: :)

A mówiłaś, że cierpliwa jesteś, i możesz czekać nawet rok haha
Im bliżej płyty - tym bardziej czekamy ...

prawda, im bliżej płyty, tym większe emocje się w nas uaktywniają :D Ale chyba jednak lepiej trochę poczekać, bo nagranie czegoś dobrego wymaga czasu, niż mieć od razu coś co byłoby nagrane "na szybko" i mogłoby rozczarować. Także czekamy, mam nadzieję, że Michał nie zawiedzie :D
maram
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 8 listopada 2011, 18:04
wiek: 20

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Cien_1186 » piątek, 11 listopada 2011, 10:19

Aganderas napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Ja wiem tylko jedno, nie mogę się już doczekać :!: :)

A mówiłaś, że cierpliwa jesteś, i możesz czekać nawet rok haha
Im bliżej płyty - tym bardziej czekamy ...

Jedno drugiemu nie przeszkadza :wink:
Mogę poczekać i poczekam jeśli będzie trzeba, ale doczekać się już nie mogę :mrgreen: :!:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez scarlet44 » piątek, 11 listopada 2011, 18:27

cukierek napisał(a):Jak wiemy, Michala muzyka pochodzi z zagranicy ( najwyrazniej stwierdzil, ze nikt w Polsce nie utworzy nic ciekawego ), gitarzysta z Myslovitz tez z nim wspolpracuje.
Wiec raczej otoczyl sie ludzmi ( i mam nadzieje tez innymi ), ktorzy maja jakie takie pojecie co robia, i robia to na poziomie.


Cukierku, który gitarzysta Myslovitz współpracuje z Michałem i skąd takie info ? :)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Ginger » piątek, 11 listopada 2011, 18:29

scarlet44 napisał(a):
cukierek napisał(a):Jak wiemy, Michala muzyka pochodzi z zagranicy ( najwyrazniej stwierdzil, ze nikt w Polsce nie utworzy nic ciekawego ), gitarzysta z Myslovitz tez z nim wspolpracuje.
Wiec raczej otoczyl sie ludzmi ( i mam nadzieje tez innymi ), ktorzy maja jakie takie pojecie co robia, i robia to na poziomie.


Cukierku, który gitarzysta Myslovitz współpracuje z Michałem i skąd takie info ? :)


Ja wiem tylko o Piotrze Banachu, to jest gitarzysta Hey.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez scarlet44 » piątek, 11 listopada 2011, 18:37

Ginger napisał(a):
scarlet44 napisał(a):
cukierek napisał(a):Jak wiemy, Michala muzyka pochodzi z zagranicy ( najwyrazniej stwierdzil, ze nikt w Polsce nie utworzy nic ciekawego ), gitarzysta z Myslovitz tez z nim wspolpracuje.
Wiec raczej otoczyl sie ludzmi ( i mam nadzieje tez innymi ), ktorzy maja jakie takie pojecie co robia, i robia to na poziomie.


Cukierku, który gitarzysta Myslovitz współpracuje z Michałem i skąd takie info ? :)


Ja wiem tylko o Piotrze Banachu, to jest gitarzysta Hey.


No właśnie, i to były gitarzysta z tego co pamiętam :) ...Dziękuję Ginger, kochana jesteś - nikogo nie pozostawisz na bezdrożach :wink: :D ... niestety nie doczytuję ostatnio sporo i pomyślałam, że może coś mnie ominęło... chyba, że Cukierek wie coś więcej 8-)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Postprzez » piątek, 11 listopada 2011, 18:37

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron