Rozważania :)

Rozważania :)

Postprzez Leon26 » czwartek, 21 lipca 2011, 18:33

Admin: Wątek wydzielony z innego tematu. Ciekawie się zaczął rozwijać :wink:

Nie zastanowiło Was nigdy dlaczego w szeregach fanów Michała jest tak mało facetów :?:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » czwartek, 21 lipca 2011, 18:33

 

Rozważania :)

Postprzez goska » piątek, 22 lipca 2011, 09:02

Leon26 napisał(a):Nie zastanowiło Was nigdy dlaczego w szeregach fanów Michała jest tak mało facetów :?:

mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Rozważania :)

Postprzez Leon26 » piątek, 22 lipca 2011, 09:07

goska napisał(a):mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie

Ja też trochę :wink: Możesz rozwinąć :?: Dzięki i pozdrawiam równie serdecznie :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Rozważania :)

Postprzez goska » piątek, 22 lipca 2011, 09:34

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie

Ja też trochę :wink: Możesz rozwinąć :?: Dzięki i pozdrawiam równie serdecznie :D


bo faceci bardziej, niz kobiety, ktore kierują się sentymentami, zazwyczaj boja się zwyczajnie „skazenia”, mieszania sie i transformacji, ktore plyna z nowych, nieoczekiwanych i krepujacych dla nich kombinacji ludzi, kultur, systemow. sa bardziej zachowawczy i konserwatywni, sklonni do obrony tzw. "porzadku spolecznego". kobieta zawsze pojdzie za impulsem serca, facet predzej za seksualnym. a jak druga osoba nie jest dla niego obiektem drgnien erotycznych, bedzie nieufny i bedzie sie zzymal. to tak w skrocie. kwestia jest mocno skomplikowana i nie chce przynudzac. jak Cie to interesuje to moge wiecej :) dla mnie to ciekawy temat.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Rozważania :)

Postprzez Leon26 » piątek, 22 lipca 2011, 09:54

goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie

Ja też trochę :wink: Możesz rozwinąć :?: Dzięki i pozdrawiam równie serdecznie :D


bo faceci bardziej, niz kobiety, ktore kierują się sentymentami, zazwyczaj boja się zwyczajnie „skazenia”, mieszania sie i transformacji, ktore plyna z nowych, nieoczekiwanych i krepujacych dla nich kombinacji ludzi, kultur, systemow. sa bardziej zachowawczy i konserwatywni, sklonni do obrony tzw. "porzadku spolecznego". kobieta zawsze pojdzie za impulsem serca, facet predzej za seksualnym. a jak druga osoba nie jest dla niego obiektem drgnien erotycznych, bedzie nieufny i bedzie sie zzymal. to tak w skrocie. kwestia jest mocno skomplikowana i nie chce przynudzac. jak Cie to interesuje to moge wiecej :) dla mnie to ciekawy temat.

To w takim razie nie jestem facetem :lol: Nie zaprzeczę oczywiście że impuls erotyczny jest silny ale jeżeli dominuje i przesłania inne odczucia to taki kolo ma spory problem-myśli nie tą częścią ciała co trzeba.Nie wszyscy faceci boją się zmian i nieprzewidzianych sytuacji a wielu z nas jest wręcz otwarta na zmiany :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Rozważania :)

Postprzez goska » piątek, 22 lipca 2011, 09:59

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie

Ja też trochę :wink: Możesz rozwinąć :?: Dzięki i pozdrawiam równie serdecznie :D


bo faceci bardziej, niz kobiety, ktore kierują się sentymentami, zazwyczaj boja się zwyczajnie „skazenia”, mieszania sie i transformacji, ktore plyna z nowych, nieoczekiwanych i krepujacych dla nich kombinacji ludzi, kultur, systemow. sa bardziej zachowawczy i konserwatywni, sklonni do obrony tzw. "porzadku spolecznego". kobieta zawsze pojdzie za impulsem serca, facet predzej za seksualnym. a jak druga osoba nie jest dla niego obiektem drgnien erotycznych, bedzie nieufny i bedzie sie zzymal. to tak w skrocie. kwestia jest mocno skomplikowana i nie chce przynudzac. jak Cie to interesuje to moge wiecej :) dla mnie to ciekawy temat.

To w takim razie nie jestem facetem :lol: Nie zaprzeczę oczywiście że impuls erotyczny jest silny ale jeżeli dominuje i przesłania inne odczucia to taki kolo ma spory problem-myśli nie tą częścią ciała co trzeba.Nie wszyscy boimy się zmian i nieprzewidzianych sytuacji.

oczywiscie to co pisze jest zasada ogolna i sa inni faceci. inaczej nie mialabym dwojki dzieci :) najwazniejsze, ze widuje sie symptomy zmian :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Rozważania :)

Postprzez Leon26 » piątek, 22 lipca 2011, 10:24

goska napisał(a):oczywiscie to co pisze jest zasada ogolna i sa inni faceci. inaczej nie mialabym dwojki dzieci :) najwazniejsze, ze widuje sie symptomy zmian :)

Rozumiem że nie było łatwo znaleźć odpowiedniego kandydata :) Ja myślę że chodzi bardziej o przejaw tkliwych uczuć których my faceci się tak przeraźliwie boimy.W naszych kręgach odbierane jest to za przejaw słabości i tylko osoby z silnym charakterem bez zażenowania mogą(o ile chcą)się temu przeciwstawić.Nie twierdze że jestem kimś takim ale z prądem nie płynę i sumienie mam spokojne w tym względzie :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Rozważania :)

Postprzez goska » piątek, 22 lipca 2011, 10:41

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):oczywiscie to co pisze jest zasada ogolna i sa inni faceci. inaczej nie mialabym dwojki dzieci :) najwazniejsze, ze widuje sie symptomy zmian :)

Rozumiem że nie było łatwo znaleźć odpowiedniego kandydata :) Ja myślę że chodzi bardziej o przejaw tkliwych uczuć których my faceci się tak przeraźliwie boimy.W naszych kręgach odbierane jest to za przejaw słabości i tylko osoby z silnym charakterem bez zażenowania mogą(o ile chcą)się temu przeciwstawić.Nie twierdze że jestem kimś takim ale z prądem nie płynę i sumienie mam spokojne w tym względzie :)


tak. ale sprawa (ogolnie znana) skrywania uczucic to jedno, a demonstracyjne okazywanie niecheci "niepelnym samcom", to co innego. mysle, ze przypadku przewazajacej czesci heteromezczyzn, to po prostu przewaga natury nad kultura w sensie ogolnym. to echo stadnych, samczych zachowan i checi eliminacji osobnikow slabszych i innych "gatunkowo". piszac wprost spuscizna po dzikim etapie zycia spolecznego, wrecz zwierzecym. to w nas jest i to nic dziwnego, ale przez 20 000 lat ludzkosc wypracowala tez cos takiego, jak kultura. a kultura, to zachowania, ktore sa niczym innym, jak przeciwwaga dla natury. to jest cos, co nas wyraznia sposrod innych gatunkow. jestes ponad stado i to jest bardzo przyjemne :) podobnie wolfik :) zauwaz, jak malo, tu na forum i na plejadzie jest zdeklarowanych homo. to swiadczy o respekcie do "naturalnych" zachowan innych samcow :) z takimi problemami mniejszosc psychoseksualna styka sie na co dzien. smutne to jest!
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Rozważania :)

Postprzez Sun » sobota, 23 lipca 2011, 03:25

goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):Nie zastanowiło Was nigdy dlaczego w szeregach fanów Michała jest tak mało facetów :?:

mnie nie :) znam facetow :) pozdrawiam Cie serdecznie


:lol: Gośka, jak Ty czasem potrafisz- krótko, a wymownie :D
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » sobota, 23 lipca 2011, 03:25

 


Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron