Co czytają Szpakofani:)

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez goska » środa, 31 sierpnia 2011, 11:56

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):Trzymając się tematyki polecam coś krótszego do przeczytania: http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/arty ... orna-droga Ostatnia książka którą dogłębnie spenetrowałem była biblia więc słaby ze mnie czytelnik :) Lubie wszystkie oparte na faktach bo szkoda mi czasu na te bardziej fantazyjne :)

czyli te zaproponowane przez Zodiaka, jak najbardziej moglyby Ci pasowac. tez polecam.

Jasne :) Nie bardzo mam teraz czas i energie ale kto wie... :)

wspolczuje braku czasu :) choc niektorzy ponoc tak lubia :)

Znam takie osoby ale ja się do nich nie zaliczam :)

tos biedny podwojnie :) :(

Do wszystkiego w życiu można się przyzwyczaić :) Wiem to doskonale bo z wielu rzeczy musiałem zrezygnować i polubić inne :)

ano :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 31 sierpnia 2011, 11:56

 

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Litek_ » piątek, 2 września 2011, 08:24

Lubię czytać książki, ale nie mam jakiegos ulubionego autora... jeszcze :D Z lektur najbardziej podobała mi się "Zbrodnia i kara" i jak widze nie jestem w tym odosobniona :D Do biblioteki chodzę regularnie co miesiąc i zawsze pożyczam coś nowego. Często bywa tak, że biorę z półek zupełnie przypadkowe ksiazki, lubię być potem zaskakiwana :mrgreen: :lol: Oprócz tego ostatnio wręcz kocham czytać biografie muzyków, przynajmniej 2-3 miesięcznie. Czasem (chociaż rzadziej) wypożyczam też z działu naukowego jakieś książki związane np z socjologią, mediami, politologią... :roll:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Angelika » piątek, 16 września 2011, 12:19

Ja ostatnio miałam jakieś problemy z internetem i od 26 sierpnia miałam przerwę od kompa więc zabrałam się za czytanie :D Przeczytałam serię Dom Nocy i jestem zachwycona ! :)
Avatar użytkownika
Angelika
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 07:03
Lokalizacja: Jasło
wiek: 0

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez kam » piątek, 16 września 2011, 12:40

Angeliko czy to o wampirach, bo cos kojarze.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 września 2011, 12:41

kam napisał(a):Angeliko czy to o wampirach, bo cos kojarze.

To by nawet pasowało do ostatniej stylizacji Michała, taki cudowny wampir był z niego w walcu 8-)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez kam » piątek, 16 września 2011, 13:44

Ja ostatnio mam faze na ksiazki o wampirach, Michal boski w tej stylizacji. Naprawde jak postac wyjeta z takich ksiazek. Przeczytalam ich tyle, ze tytulow juz nie pamietam.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Angelika » piątek, 16 września 2011, 16:55

kam napisał(a):Angeliko czy to o wampirach, bo cos kojarze.

Tak,o wampirach :) Świetne książki,bardzo poruszające,w wielu momentach straasznie płakałam :)
Avatar użytkownika
Angelika
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 07:03
Lokalizacja: Jasło
wiek: 0

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Angelika » sobota, 24 września 2011, 07:45

Ja teraz jestem zmuszona do przeczytania mega nudnych ksiazek,bo biore udzial w konkursie... ;/ Czytam teraz m.in. Faraon,gdzie w całej książce podoba mi się jedno,jedyne zdanie.. " Gedeon był to człowiek już szpakowaty, o surowych rysach. " I na boku ksiazki dopisek : "Godeon : wygląd : surowe rysy,szpakowate włosy " :D
Avatar użytkownika
Angelika
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 07:03
Lokalizacja: Jasło
wiek: 0

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Aludka » sobota, 24 września 2011, 08:07

Angelika napisał(a):Ja teraz jestem zmuszona do przeczytania mega nudnych ksiazek,bo biore udzial w konkursie... ;/ Czytam teraz m.in. Faraon,gdzie w całej książce podoba mi się jedno,jedyne zdanie.. " Gedeon był to człowiek już szpakowaty, o surowych rysach. " I na boku ksiazki dopisek : "Godeon : wygląd : surowe rysy,szpakowate włosy " :D

:D :D :D
ten Szpak to się wszędzie wtryni :wink:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Co czytają Szpakofani:)

Postprzez Litek_ » sobota, 24 września 2011, 13:09

Angelika napisał(a):Ja teraz jestem zmuszona do przeczytania mega nudnych ksiazek,bo biore udzial w konkursie... ;/ Czytam teraz m.in. Faraon,gdzie w całej książce podoba mi się jedno,jedyne zdanie.. " Gedeon był to człowiek już szpakowaty, o surowych rysach. " I na boku ksiazki dopisek : "Godeon : wygląd : surowe rysy,szpakowate włosy " :D

:lol: Ja ostatnio tez jakąś książkę czytałam, gdzie we fragmencie było coś o szpakowatych włosach... zawsze jedno i to samo skojarzenie :D
Strasznie ci wspołczuję, ze musisz czytać "Faraona", jak dla mnie jest to strasznie nudna i wykańczająca człowieka książka... :roll:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Postprzez » sobota, 24 września 2011, 13:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron