Jak się bawicie?

Jak się bawicie?

Postprzez Leon26 » czwartek, 15 września 2011, 13:02

Biorąc pod uwagę większość+ilość wpisów pytanie można by uznać za retoryczne no ale jest jeszcze tzw.mniejszość :) Ja ostatnio nie potrafię się odnaleźć na tym Naszym forum.Od jakiegoś czasu na tapecie są te same tematy.Motywem przewodnim jest TzG+Kuba Wojewódzki.Można oczywiście odświeżyć jakiś ciekawy lecz zapomniany wątek lub podrzucić nowy tylko kogo to zaciekawi skoro interesuje Was tylko jeden temat.To forum miało być kolorowe i dla Wszystkich a robi się jednobarwne i tylko dla osób o podobnej wrażliwości.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » czwartek, 15 września 2011, 13:02

 

Re: Jak się bawicie?

Postprzez angie » czwartek, 15 września 2011, 13:07

Leon26 napisał(a):Biorąc pod uwagę większość+ilość wpisów pytanie można by uznać za retoryczne no ale jest jeszcze tzw.mniejszość :) Ja ostatnio nie potrafię się odnaleźć na tym Naszym forum.Od jakiegoś czasu na tapecie są te same tematy.Motywem przewodnim jest TzG+Kuba Wojewódzki.Można oczywiście odświeżyć jakiś ciekawy lecz zapomniany wątek lub podrzucić nowy tylko kogo to zaciekawi skoro interesuje Was tylko jeden temat.To forum miało być kolorowe i dla Wszystkich a robi się jednobarwne i tylko dla osób o podobnej wrażliwości.


Faktycznie. Chyba trochę taka zbiorowa histeria nas dopadła i większość żyje tymi bieżącymi sprawami. Ja, mówiąc szczerze, chyba się przeraziłam tym nawałem pracy, jaki ma Misiek i dlatego nie mogłam ostatnio myśleć o niczym innym. Zapodaj, Leonidasie, jakiś topic, to pociągniem :)
To pewnie taki chwilowy zastój monotematyczny i niedługo wszystko znowu się zróżnicuje. Ale możemy próbować rozbijać jednokierunkowość od zaraz! :)
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Jak się bawicie?

Postprzez cukierek » czwartek, 15 września 2011, 13:18

Tez zauwazylam zastoj w innych tematach. Mysle ze to tylko chwilowe, spowodowane TzG i wszystkich z tym zwiazanymi informacjami :wink:
Mysle ze byloby dobre, gdybysmy przynajmniej off topy co nam sie czesto zdarzaja w wymienionych watkach pociagneli w innych, lub tam gdzie one naleza. A sprawy scisle zwoazane z tematem wiadomym tylko tam ciagneli gdzie to ma miejsce.
Wertowalam w necie w poszukiwaniu jakiegos ciekawego artykulu, by moc troche podyskutowac, ale nie znalazlam narazie
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Jak się bawicie?

Postprzez kam » czwartek, 15 września 2011, 13:22

No coz Leonie ja tez to widze, ale chyba TzG bedzie przez najblizsze tygodnie caly czas na tapecie. Na szczescie po drodze beda koncerty. Ale jak masz jakis pomysl jak pchnac forum na nowe tory to ja sie pisze. :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Jak się bawicie?

Postprzez goska » czwartek, 15 września 2011, 14:49

oo, a juz sie ucieszylam, ze bedzie rozrywkowo :!: :) a tu znowu to nudne narzekanie :lol: tak serio, bardzo dobrze Leonie, ze poruszyles ten temat. meska decyzja podjeta przez mezczyzne, to zupelnie co innego, niz ersatz w wykonaniu damskim :) jako kobieta wspolczuje Ci serdecznie :) moje wspolczucie byloby niezmierzone, gdybym byla facetem. wyobrazam sobie troszke jednak, jakie to musi byc trudne :!: :) nawet nie mozesz sie zajac uwolnionymi w koncu watkami, bo miales do nich dostep wczesniej. ja tez nie moge korzystac z tego dobrodziejstwa :) i tak sie dalej plecie na tutejszym swiecie, ze cale zycie forumowe szumi w watkach zamknietych. niestety dosc jednostajnie szumi, takze i ta opcja nie rozwiazuje naszych bolaczek. no coz, zycie :) jak mowil wojak Szwejk: "czlowiek planuje, a knajpa plany psuje". na szczescie, ja nie planuje, a i Ciebie przed tym przestrzegalam :lol: zeby zostac w klimacie napise Ci, ze kazde dlaczego ma swoje dlatego :) dzieki za ten post.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Jak się bawicie?

Postprzez atri » czwartek, 15 września 2011, 15:02

Leon i Gosia trudno nie przyznać Wam racji...taki czas, choć szczerze, wcale mnie to nie bawi...czujna jestem po prostu...
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Jak się bawicie?

Postprzez goska » czwartek, 15 września 2011, 15:11

atri napisał(a):Leon i Gosia trudno nie przyznać Wam racji...taki czas, choć szczerze, wcale mnie to nie bawi...czujna jestem po prostu...

boisz sie bardziej, niz Michal? nikt z Was nie przezyje za niego tego fragmentu jego zyciorysu. zreszta nie tylko tego. niektore watki sa niczym innym, jak Pudelkiem w wersji sweet. w dodatku mniej skuteczne, bo ukryte :) moze by otworzyc watek gloryfikujacy Pudelka :?: mialam na to ochote, ale myslalam, ze tu sami przeciwnicy takiej dziennikarki :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Jak się bawicie?

Postprzez atri » czwartek, 15 września 2011, 15:29

goska napisał(a):
atri napisał(a):Leon i Gosia trudno nie przyznać Wam racji...taki czas, choć szczerze, wcale mnie to nie bawi...czujna jestem po prostu...

boisz sie bardziej, niz Michal? nikt z Was nie przezyje za niego tego fragmentu jego zyciorysu. zreszta nie tylko tego. niektore watki sa niczym innym, jak Pudelkiem w wersji sweet. w dodatku mniej skuteczne, bo ukryte :) moze by otworzyc watek gloryfikujacy Pudelka :?: mialam na to ochote, ale myslalam, ze tu sami przeciwnicy takiej dziennikarki :)


To oczywiste, że musi przejść swoje, nikt z nas go przed tym nie uchroni i nie obroni...on ma pełną świadomość takich spraw...ale dla mnie to za duży ontrast z ideą tego forum..."Pudel sweet" dobre określenie...nie jestem za ujawnianim po pierwsze właśnie dlatego, że tak ustalono gdy mnie nie było, po drugie w mojej skromnej ocenie takim sposobem przedstawiania rzeczywistości i wnikania w nią dajemy o sobie samych takie a nie inne świadectwo...tylko nie każ mi tego rozwijać...osobiście jestem za skasowaniem tego wątku w całości...czyli zupłnie odwrotnie niż Ty...
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Jak się bawicie?

Postprzez angie » czwartek, 15 września 2011, 15:30

Sluchajcie, mi się wydaje, że to tak będzie, że na forum będą dominowały pewne fale tematyczno-nastrojowe... Chociaż wiem, jak ciężko jest się czasami odnaleźć wśród ludzi, którzy są akurat w innym humorze niż ja i gdy rajcują ich klimaty w danym czasie mi zupełnie obce. Tylko niech nikt mi się nie waży sugerować jakichś odejść z forum znowu, bo normalnie zejdę na zawał i będziecie się musieli na trumnę składać, targani wyrzutami sumnienia :)
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Jak się bawicie?

Postprzez goska » czwartek, 15 września 2011, 15:36

atri napisał(a):
goska napisał(a):
atri napisał(a):Leon i Gosia trudno nie przyznać Wam racji...taki czas, choć szczerze, wcale mnie to nie bawi...czujna jestem po prostu...

boisz sie bardziej, niz Michal? nikt z Was nie przezyje za niego tego fragmentu jego zyciorysu. zreszta nie tylko tego. niektore watki sa niczym innym, jak Pudelkiem w wersji sweet. w dodatku mniej skuteczne, bo ukryte :) moze by otworzyc watek gloryfikujacy Pudelka :?: mialam na to ochote, ale myslalam, ze tu sami przeciwnicy takiej dziennikarki :)


To oczywiste, że musi przejść swoje, nikt z nas go przed tym nie uchroni i nie obroni...on ma pełną świadomość takich spraw...ale dla mnie to za duży ontrast z ideą tego forum..."Pudel sweet" dobre określenie...nie jestem za ujawnianim po pierwsze właśnie dlatego, że tak ustalono gdy mnie nie było, po drugie w mojej skromnej ocenie takim sposobem przedstawiania rzeczywistości i wnikania w nią dajemy o sobie samych takie a nie inne świadectwo...tylko nie każ mi tego rozwijać...osobiście jestem za skasowaniem tego wątku w całości...czyli zupłnie odwrotnie niż Ty...


zartowalam, bo uwazam, ze ten watek ukryty jest takim wlasnie Pudlem sweet. a z tego, co sie zorientowalam na temat Pudla w wersji oryginalnej wszyscy jak jeden maz wypowiadali sie, ze jest fuj :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 15 września 2011, 15:36

 

Następna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron