Hity z forum X Factor ;)

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Lori » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 10:32

nibinist napisał(a):heheh świetny wątek osz ja plejadę bardzo przeglądam prawie ze wcale :P

To miałaś szczęście. Przynajmniej nikt Cię nie wyzywał :P
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 10:32

 

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Karolina_ » piątek, 2 września 2011, 15:00

Litek_ napisał(a):Genialne :) Swego czasu często czytałam plejadę, chociaż brakowało mi odwagi, zeby się udzielać.

Ja miałam dokładnie tak samo :) W sumie sama nie wiem dlaczego :roll: Może dlatego, że na początku trochę zaskoczyła mnie ta Michałowa obsesja i bałam się, że wyjdę na jakąś dziwaczkę :lol: A potem okazało się, że wszyscy są w takim stanie jak ja i nie było się czego bać 8-) :lol:
Ale bardzo lubiłam sobie podczytywać komentarze na temat Michała (oczywiście te normalne :roll: ) i styl wielu osób z forum kojarzyłam już przed przyjściem tutaj :)
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Litek_ » piątek, 2 września 2011, 18:46

Karolina_ napisał(a):
Litek_ napisał(a):Genialne :) Swego czasu często czytałam plejadę, chociaż brakowało mi odwagi, zeby się udzielać.

Ja miałam dokładnie tak samo :) W sumie sama nie wiem dlaczego :roll: Może dlatego, że na początku trochę zaskoczyła mnie ta Michałowa obsesja i bałam się, że wyjdę na jakąś dziwaczkę :lol: A potem okazało się, że wszyscy są w takim stanie jak ja i nie było się czego bać 8-) :lol:
Ale bardzo lubiłam sobie podczytywać komentarze na temat Michała (oczywiście te normalne :roll: ) i styl wielu osób z forum kojarzyłam już przed przyjściem tutaj :)

A ja się potwornie bałam, że stanę się zbzikowaną psychofanką jak te rozszalałe 13-stki i strasznie się przed tym broniłam... W końcu i wiekowo różnię się tylko o 6 lat, pamiętam, że codziennie wchodząc na strony poświęcone Michałowi mówiłam sobie w duchu (opanuj się kobieto, bo wyjdziesz na wariatkę; weź przestań, bo matury nie zdasz.. i tym podobne :lol: :P ) ale w końcu szpakoza wzięła góra :lol: Jak tak sobie pomyślałam to okazuje się, że nie było dnia od czasu emisji programu X-factor, w którym bym nie czytała o Szpaku, nawet jak mi na 3 dni Internet odcięli to znalazłam sposób - ciocia, biblioteka szkolna... Więc chyba jestem przynajmniej po częsci psychofanką, opór na nic się nie zdał :D :lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez adh » poniedziałek, 13 marca 2017, 21:38

Ami napisał(a):Oj , uśmiałam się nieraz , uśmiałam. To wszystko było jak bajka!!!
Najpierw rozdwajałam się aby odpisywać kulturalnie, acz rzeczowo na chamskie posty, a dopiero gdy czytałam riposty naszych- dosadne i bez ogródek uchodziła gdzieś ze mnie frustracja!!!! :lol: To było cudowne uczucie wiedzieć wtedy , że jest nas więcej i że Michał nie jest sam !
Zapamiętałam z tego czasu jego wypowiedź, gdy zapytano go , czy wie o tym jak ludzie kłócą się o niego na forum X- faktora? On wówczas uśmiechnął się delikatnie i odrzekł:To fajnie , że jest taka bitwa, może pozostanę na dłużej w pamięci ludzi. :lol: :lol: :lol:
I o to chodzi, teraz tam im smutno , że przenieśliśmy się tutaj i sami w swojej złości i pogardzie się uduszą. A my będziemy Miśka jeszcze długo podziwiać , cieszyć się jego piosenkami i ubarwiać swoje życie naszą fanowska przyjaźnią!!! Uśmiechy dla Was :P :P :P :P

to było prawie 6 lat temu :D
forum Plejady dawno nie ma, ale cała reszta jak najbardziej aktualna :D
Michał nie jest sam, a my nadal Go podziwiamy :D
fajne to były czasy :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez adh » sobota, 10 marca 2018, 00:31

i znów minął rok
Forum przeniosło się tym razem na facebook :D
reszta chyba jest bez zmian :wink:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » sobota, 10 marca 2018, 00:31

 

Poprzednia strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron