FACEBOOK 15

Konkrety, fakty, ciekawostki, które pojawiły się w mediach na temat Michała, jego rodziny i znajomych.

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » niedziela, 27 sierpnia 2017, 18:20

na fb pojawił się taki oto opis koncertu Michała w Kostrzynie: :D

naszkostrzyn.pl dodał(a) nowe zdjęcia (80) do albumu: Michał Szpak w Kostrzynie nad Odrą.
8 godz. ·

KONCERT MICHAŁA SZPAKA

26 sierpnia, Amfiteatr im. J. Trepczyka

czegoś takiego w ramach Dożynek Powiatowych 2017 chyba nikt się nie spodziewał... o samych Dożynkach napiszemy już jutro, ale jedno wydarzenie zasługuje na osobne omówienie... to energetyczny, porywający, rockowy i po prostu fantastyczny koncert Michała Szpaka! Publiczność pod sceną szalała, widownia płynęła z muzyką a oszalałe światła raziły niczym lasery zgodzamdzonych widzów, którzy z szeroko otwartymi oczami bawili się przez ponad godzinę. Artysta wykonał (przepraszam, artysta wyśpiewał z publicznością) swoje największe przeboje, nie zabrakło także wspólnego śpiewania refrenów, zabawy, bisów i czegoś, co trudno opisać słowami. Atmosfery wielkiego, muzycznego wydarzenia. Po prostu koncert roku w kostrzyńskim Amfiteatrze. Bo choć przed nami jeszcze wiele wspaniałych gwiazd to Michał poprzeczkę ustawił niezwykle wysoko... wielki plus należy się także dla Zdzisława Garczarka, dyrektora KCK, dzięki któremu takie muzyczne Wydarzenia mają miejsce w naszym mieście.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 27 sierpnia 2017, 18:20

 

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » piątek, 29 września 2017, 16:37

Michał Szpak
9 godz. ·

Niedawno po raz kolejny dostałem możliwość przybycia do oddziału onkologicznego w Poznaniu DRUŻYNA SZPIKU Michał Szpak OFC - dziękuje !
To niezwykły zaszczyt móc dzielić się radością, emocjami z tak wspaniałymi i wyjątkowymi osobami!
Przedstawiam Wam Gosię która skończyła 5 lat, ta wyjątkowa dziewczynka ma w sobie tak wielka energię która potrafi wywołać bezwarunkowe szczęście mimo tak wielkich przeciwności losu. Tak bardzo chciałbym aby każde dziecko które odwiedziłem, aby wszyscy którzy zmagają się z tą okrutna choroba wygrali walkę o siebie. W obliczu takich wydarzeń człowiek uświadamia sobie jak cenne i kruche jest życie, dlatego tez pamiętajcie aby nie trwonić swojej energii na rzeczy bezużyteczne, pomagajcie i przyłączajcie się do wszystkich akcji które będą mogły pomoc tym niezwykle wyjątkowym dzieciakom !

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A422491
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » wtorek, 21 listopada 2017, 12:59

Michał Szpak zaktualizował(a) swoje zdjęcie profilowe.
53 min ·

#DontPoisonYourHeart
PraPremiera singla już dziś w Radio ZET - po godzinie 17:00
Czwartek premiera RMF FM - POPlista
Piątek premiera Radio ESKA - w ramach New Music Friday
Teledysk - PraPremiera w piątek - Vevo YouTube
PraPremierowy występ live - sobota - Voice of Poland TVP
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » wtorek, 13 lutego 2018, 10:30

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B13FB4C

Michał Szpak
13 godz.

Voice of Poland TVP
Brak słów by opisać to co teraz czuje !
Kochani kiedy pierwszy raz zasiadłem na fotelu trenera miałem ogromnego cykora ( oceniać ludzki talent ? Jak to ? Ja? ) wielu ludzi wówczas nie za bardzo wierzyło we mnie w nowej roli a jednak chyba nie byłem taki najgorszy ! Starałem się dostrzec prawdę i emocje, bo wiem jak bardzo teraz właśnie tego brakuje ludziom.
Tę nagrodę odebrała moja ukochana siostra i wariatka Marlena Szpak, ja niestety leżę w łóżku i staram się jakoś ogarnąć z tej cholernej choroby ! Powiem Wam szczerze że kiedy byłem dzieckiem to lubiłem chorować ale teraz doprowadza mnie to do szewskiej pasji co za nuda ta choroba hahaha
Tak czy inaczej dziękuje wszystkim którzy oddali na mnie głos !
Dziękuje za to ogromne wsparcie jakie otrzymuje od Was fanów !!!
Chciałbym te nagrodę zadedykować ludziom którzy potrafią walczyć o swoje marzenia, tym którzy nie uginają się pod naporem opinii innych i będąc wiernym swoim ideałom i sobie przede wszystkim zdobywają świat i chwytają marzenia :)
Kocham Cię Maryś, kocham Cię rodzinko, kocham Was fani
Widzimy się jutro w Szczecinie, trzymajcie kciuki!
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » wtorek, 17 kwietnia 2018, 21:15

chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » sobota, 16 czerwca 2018, 20:37

chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » środa, 1 sierpnia 2018, 11:33

Godzina W
wykonana przez Michała 3 lata temu we Wrocławiu
https://www.youtube.com/watch?v=wzs-bHN ... e=youtu.be
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » czwartek, 6 września 2018, 19:55

Jutro Michał z okazji premiery płyty będzie na Tidalu:

Kochani dziękuje Wam ogromnie za dzisiejsze przedpremierowe spotkanie w @empik ❤️
Jutro @michal_szpakofficial
Widzimy się !

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C36BF28
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » piątek, 7 września 2018, 21:47

podziękowania Michała na fb:

Michał Szpak
50 min ·

W końcu...
Moi drodzy w końcu dorwałem się do kompa aby wysmarować kilka słów na temat płyty.
DZISIAJ W KOŃCU URZAŁO ŚWIATŁO DRUGIE MOJE DZIECKO AAAAAA!!!!!!!!!!!
Jestem totalnie podjarany i zestresowany zarazem.
Ta płyta powstawała bowiem w różnych okolicznościach losu, przez długi czas i w bardzo intensywnym okresie.
DREAMER bo tak zatytułowane jest moje drugie a w zasadzie 3 dziecko, to płyta która jest prawdziwym balansem pomiędzy sensualnością, nieśmiałym rytmem, dynamicznym rykiem a magiczną kołysanką.
Tak jak w podziękowaniach które zostały umieszczone w książeczce, wielkie podziękowania należą się Jackowi Jastrowiczowi, Jackowi Sięborowi oraz Małgorzacie Nędzy którzy uwierzyli w chwili kiedy nikt nie wierzył.
Wielki ukłon w stronę producentów muzycznych którzy potrafili wyłuskać ze mnie coś czego nikomu wcześniej się nie udało, którzy napisali piękne melodie przechodzące do historii a ja mogłem ubrać je we własne emocje - chyba o to chodzi w obecnym świecie w którym ich brak, aby tchnąć życie i siebie w dzwięki które nas otaczają.
Płyta DREAMER kryje w sobie wiele niespodzianek dla mnie samego, czasem myślę sobie jak to się stało że potrafiłem się znaleźć w tak chilloutowym utworze jakim jest STRONGER który swoją sensualnością chce zawieźć nas do łóżka by oddać się dzikiej żądzy, by poźniej móc zasnąć przy jazzowej harmonii kołysanki LET ME DREAM a budzić się hipnotyzującym i tajemniczym BLUE MOON.
Świat tej płyty jest różnorodny, otwarty i pozwala poczuć więcej niż kiedykolwiek moglem zaoferować.
Dziękuję wszystkim za wiarę i cierpliwość:
Swojemu Tacie Andrzejowi, Damianowi Szpak, Marlenie Szpak, Ewie Szpak, Kamilowi Czapli, Dawidowi Płaczkowi, Pawłowi Adamczakowi, Michałowi Pańszczykowi, Tomaszowi Kępce, Andrzejowi Wierzbickiemu, Klaudiuszowi, Anecie, Norbertowi Dąbek, Maji Zielińskiej, Stowarzyszeniu MICHAŁA SZPAKA (dziękuję dziewczyny że jesteście ze mną i tworzycie takie wspaniale dzieło) , Wojciechowi, Adzie, Bodzi, Adamowi Słaboniowi, Jędrzejowi, Piotrowi, Ani Catnel, Mateuni, Fanklubowi za to niezwykle oddanie, ludziom którzy wierzą we mnie, Sony Music... jeśli kogoś zapomniałem o kimś to tylko dlatego że emocje nie pozwalają na skupinie, więc wybaczcie.
EPOKA DREAMER UZNAJE ZA OTWARTĄ!
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK 15

Postprzez adh » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:41

piękne podsumowanie roku 2018 przygotowane przez fanów z Austrian Fan Club:
https://www.youtube.com/watch?v=mypkjDO ... 0GXISqrJSo
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dane personalne, informacje, ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron