Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » sobota, 26 października 2013, 06:52

mnie otrzeswilo gdy kupil bryke a powiedzial ze na wystep z zespolem nie ma kasy :mrgreen: wiesz ten kto pisze z sensen jest blokowany ja mam bloka na fan page :D za zdanie,,, czy napewno chcesz zaistniec jeszcze na scenie muzycznej?,,, :lol: :lol: na fb to samo bloki i wywalanie :wink: jak wejdziesz wyglada tam jak u 12 latka na fb :mrgreen: lubie zagladac na dawida tam muzycznie i fajnie jest :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » sobota, 26 października 2013, 06:52

 

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Cien_1186 » sobota, 26 października 2013, 07:49

Pozdrawiam Roxi, wspomnienia, wspomnienia. Początki na forum mi się przypomniały, moje, Twoje, nasze... ciekawie dość było :wink: Ale co było a nie jest, nie pisze się w rejestr, jakie to dziś ma znaczenie?
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez gingers » sobota, 26 października 2013, 13:05

O, Roxi moja kochana była, która mi na maile nie odpisywała :evil:
:lol:

Cieniu ma znaczenie, ma, historyczne znaczenie :lol:

A możliwe kierunki muzyczne LP ciągle są pytaniem na czasie, być może tak już zostanie :mrgreen:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Cien_1186 » sobota, 26 października 2013, 21:44

No tak, ma znaczenie Gingers takie, że z pamięci niczego się nie da wymazać :) Zatem poproszę Roxi o przekazanie pozdrowień dla Axy :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez roxi » niedziela, 27 października 2013, 10:27

Cien_1186 napisał(a):No tak, ma znaczenie Gingers takie, że z pamięci niczego się nie da wymazać :) Zatem poproszę Roxi o przekazanie pozdrowień dla Axy :)

roxi...? axa..? jakie to ma znaczenia?:) to tylko jakieś tam nicki...wymyślone... zupełnie bez znaczenia:) to ....jak rozumiałam kiedyś miało być pole wsparcia dla Szpaka, otwarty teren dla wszystkich ludzi...ale on był na tyle głupi, że dążył do cenzury i jego dziecinni fani też:) Sory:) Tu zrobiła się duszna, nieprzyjazna , zamknięta enklawa ale .....to już nie jego wina, na to pozwolili jego bezkrytycznie fani a raczej...towarzystwo bezkrytycznych ciotek, takich od buziaczków:)))) Szpak jest dziś małpką TV, jak gdzieś pyszczek wystawi to grosik dostanie. To adekwatne do jego ambicji. Ma do tego prawo. Nikt za niego życia nie przeżyje ,,,:) To już było widać w tańcu z gwiazdami. On zupełnie nie ma pomysłu na siebie..muzycznego naturalnie. On jest leniwy, muzyka go nie kręci, raczej foty i poklask. Taki pusty narcyzek bez osobowości. Chłopak bardziej pragnie autka niż zespołu przy sobie:))) bez komentarza:))) ( z pozdrowieniami dla Wolfika) Za poważnie tu było, tak sekciarsko nawet:) a....to tylko hochsztapler a nie artysta:) Pozdrawiam Cieniu, Wolfiku i Gingers:)
P.S.
Gingers, nie odpisywałam na maile bo przeprowadziliśmy się z mężem pod Gorzów. Kupiliśmy domek i remonty, remonty....dopiero od tygodnia mamy internet:) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów od axy - roxi:))) A LP? kiedy będzie??? hahahahaha:)Sorki:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez gingers » niedziela, 27 października 2013, 15:24

Nie no co Ty Roxi, nie gniewam się, fajnie macie, też bym chciała.

A kiedy będzie LP, to szczerze mam to w nosie, zaglądam tu bo no, polubiłam Tych z którymi tu się poznałam.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 29 października 2013, 14:32

No wiele racji jest w tym co piszesz Roxi, ale gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się od razu położył...Trzeba było przeżyć te wszystkie porywy i zachwyty, przejść przez etap oczekiwania pełnego wiary, żeby na końcu obudzić się z tego snu i zobaczyć, że się zostało z funtem kłaków w ręku :lol: A tak już poważnie, to ja już na nic nie czekam, jeśli Michał nagra coś bardzo dobrego, to dobrze, życzę mu sukcesu, jak życzyłabym każdemu. Ale pewnego pięknego poranka przeczytałam jego arogancki wpis do kobiety, która nie tylko że mogłaby być spokojnie jego matką, ale też przez dwa lata na wszystkich możliwych netowych frontach walczyła o niego jak przysłowiowa Lwica, mądrym słowem, wyważonymi ripostami, inteligentymi wpisami broniła jego dobrego imienia...
No i stało się, otworzyły mi się oczy. Ja mogę artyście wiele wybaczyć, może nie nagrywać nawet latami, być leniem, lekkoduchem, trzpiotem etc. Może być wszystkim, czym chce, byle był myślącym i czującym człowiekiem... Cyt, iskierka zgasła...
Pozdrawiam Roxi-Axę :)

ps
A tutaj wchodzę, bo zaglądacie tu jeszcze Wy, ci z którymi przez te już prawie kilka lat przeszliśmy przez niejedną burzę :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez wolfik » środa, 30 października 2013, 15:41

roxiii :D jak sie ciesze dobre podsumowanie gdzies pisalem ze mnie telepnelo jak bryke kupil zamniast inwestowac w zespol^dobre podsumowanie obecnej sytuacji cien tez ma racje bo wiele mozna wybaczyc ale nie brak empatii czy jak to sie mowi dla drugiego czlowieka 8-) narazie powiem szczerze porwal mnie podsiadlo lubie go sluchac gdyby mi ktos powiedzial ze bede mniec jego plyte w chacie to bym nie uwierzyl blizsza mi byla muzycznie ewelina lisowska a teraz wole jego niz eweline jakos mi nie podchodzi ,moze za komercyjna? tak ze zagladaj ja tez tu pisze sobie z ginter i cieniem jest fajnie tak kameralnie litek tez nieraz zajrzy lub ktos wpadnie w przelocie,zal tylko dla mnie mniec takie mozliwosci i ich nie wykorzystac :( ale to jego bajka jak go kreci mniec niz byc to juz inna sprawa)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 31 października 2013, 09:46

Mnie też Podsiadło się podoba, ma coś fajnego w głosie, a i muza moim uszom dość dobrze robi :) Będą z chłopaka ludzie :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dyskusje o możliwych kierunkach muzycznych LP

Postprzez adh » czwartek, 31 października 2013, 19:39

Tak, Dawid to grzeczny, ułożony chłopak, może się podobać i kto wie, może pozostanie na dłużej na rynku muzycznym, życzę Mu wielkich sukcesów, no ale...
dla mnie nie jest i nie będzie alternatywą. Mam swoje upodobania i to się nie zmieni.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » czwartek, 31 października 2013, 19:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Działalność muzyczna Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron