MOSKWA 10.06.2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » środa, 19 czerwca 2013, 17:45

Tomek napisał(a):Mogłby wolfiku, ale mógłby też w koncu ubrać sukienkę, i mógłby też poćwiczyc bardziej te kobiece ruchy i wygladać bardziej kobieco! To by też super wypadło! A tak jest to nijakie, bo są elementy tego i tego, i nie jest nic doprowadzone do konca, jakby sam nie wiedział czego chce... Trzeba się na coś zdecywdować, pokokietować widza, a on jest tak posrodku, w tej kreacji niektóe ruchy były zalotne a niektóe po prostu bzdurne :)) Nie ma ciagłosći przekazu, a nawet nie wie sie co sie chce powiedzieć... No i tak to wypada...

Tomek! Ja nie wiem czy Jego ciągnie do przebierania się w sukienki, być może tak, a być może to tylko Twoje pobożne życzenie.
Chciał się przypodobać publiczności, a w rezultacie nie zjednał sobie ani damskiej ani męskiej części widowni, dla obu był właśnie za bardzo kobiecy!
Ile procent widowni zaakceptowało by Go w damskim stroju :?: 1-2% to góra :roll: Reszta przyjęła by Go tak jak w X-Factor. Niestety rosyjskie społeczeństwo jest jeszcze mniej tolerancyjne niż polskie, Aganderas gdzieś tu wkleiła artykuł o zatwierdzonych ustawach o innych orientacjach seksualnych. Płaci się grzywny, a obcokrajowców wydala z kraju. Więc nie wiem, czy pozwolili by Mu wyjść w sukience na scenę.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 19 czerwca 2013, 17:45

 

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » środa, 19 czerwca 2013, 19:08

adh dlatego pisalem bardziej rockowy wizerunek i by wygral^ nie wiem kto mu to doradzil ,rudzia mowi ze ruscy sa na tym punkcie uczuleni i kazdy kierunek wykraczajacy od normy jest zle widziany^ :roll: powiedziala 3 bledy-1 spiewal po rusku,2- za bardzo smecil,3-zle dobrany stroj :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Aganderas » środa, 19 czerwca 2013, 19:35

chciałam Tomkowi lajknąć awatar, a tu nie można :P
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Tomek » czwartek, 20 czerwca 2013, 07:58

adh napisał(a):
Tomek napisał(a):Mogłby wolfiku, ale mógłby też w koncu ubrać sukienkę, i mógłby też poćwiczyc bardziej te kobiece ruchy i wygladać bardziej kobieco! To by też super wypadło! A tak jest to nijakie, bo są elementy tego i tego, i nie jest nic doprowadzone do konca, jakby sam nie wiedział czego chce... Trzeba się na coś zdecywdować, pokokietować widza, a on jest tak posrodku, w tej kreacji niektóe ruchy były zalotne a niektóe po prostu bzdurne :)) Nie ma ciagłosći przekazu, a nawet nie wie sie co sie chce powiedzieć... No i tak to wypada...

Tomek! Ja nie wiem czy Jego ciągnie do przebierania się w sukienki, być może tak, a być może to tylko Twoje pobożne życzenie.
Chciał się przypodobać publiczności, a w rezultacie nie zjednał sobie ani damskiej ani męskiej części widowni, dla obu był właśnie za bardzo kobiecy!
Ile procent widowni zaakceptowało by Go w damskim stroju :?: 1-2% to góra :roll: Reszta przyjęła by Go tak jak w X-Factor. Niestety rosyjskie społeczeństwo jest jeszcze mniej tolerancyjne niż polskie, Aganderas gdzieś tu wkleiła artykuł o zatwierdzonych ustawach o innych orientacjach seksualnych. Płaci się grzywny, a obcokrajowców wydala z kraju. Więc nie wiem, czy pozwolili by Mu wyjść w sukience na scenę.


Adh szczerze mowiąc guzik mnie obchodzi ile % osób by go zaakceptowało w damskim stroju. Na tym włąsnie polegał fenomen Szpaka ze ludzie go akceptowali takim jakim jest, a nie odwrotnie, chyba już to zapomnielisćie :)) Nie inaczej. On kreował trendy. Dopóki był Sobą, był Niepowtarzalny, był Artystą który bawił się swoim wizerunkiem, i to widać na wielu zdjęciach z okresu jasielskiego... Zdjecia nie kłamią, jak tam widzę Autentyzm czasu, Prawdę Ekranu itd... :)) a potem ktoś go "urobił", badz bardziej ?męzzzki", chodz na siłownie, rób z siebie drugą osobę, produkt medialny a la Biber itd.... ja tu widzę GIGANTYCZNĄ zmiane od tego okresu po X factorze jak go przejeli wiadomi ludzie z kręgów TVN i "ofieczek"...

Od tego momentu jest przebierańcem, raz kreacje są bardziej udane, raz mniej, zamiast być sobą stara sie dogodzić publice, czyli tej bandzie nawiedzonych idiotek z fb, które maja jakieś spaczone wyobrażenia o nim, śpiewa dla wszystkich czyli dla NIIKOGO bo nie jest juz SOBĄ. Nigdzie tutaj nie widzę autentyzmu, być moze to robienie kariery tak go zmieniło, parcie na kasę, być może Warszawa, a najprawdopodobniej doradcy, widzę jaka oni mają mentalność, choc ich nie znam osobiscie, ich mentalnosć widzę po efektach ich działania :)))

Widziałem że ta suknia ślubna w Pilznie go kręci, ale wielu młodych chłopaków to kręci wbrew pozorom :)) Niedawno była impreza w moje byłej podstawówce, i zrobili taki kabaretowy pokaz mody, oczywiście był 13 latek przebrany za kobietę :)) nawet fotki zrobiłem :))) wielu przypadkach to po prostu kabaret i dobra zabawa nic wiecej a jak mozna do tej zabawy dodać jeszcze dobrą muzykę to jest fajna zabawa i to w tym wszystkich chodzi bo o nic wiecej przecież....

Pierwszy warunek: Artysta musi byc autentyczny, nieważne czy to rok, czy muzyka klasyczna, a potem dopiero calą reszta czy kupujemy tego artyste czy nie, jakie ma zdolnosći itd... Czesław Mozil robi kariere i ma fanki chociaż każdy wie że nie umie śpiewać tylko wyje :)) ale jakoś kupił sobie publiczność samym sobą...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » czwartek, 20 czerwca 2013, 15:09

tom przejrzalem fotki z okresu jasla.on nawet moglby w sukience wyjsc i tak mnial magie w sobie^patrzylem na pozniekjsze on nie jest zdecydowany ,raczej robi to co inni oczekuja nie wiem moze w lodzi bedzie inaczej? ano zobaczymy ,glos ma zdecydowanie lepszy tylko kuda poszla jego dusza?
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Tomek » piątek, 21 czerwca 2013, 06:53

Właśnie o to chodzi wolfiku, jak sztuka płynie z duszy to jest autentyczna, a jak coś robi sie pod przymusem np. czasu, oczekiwań innych, albo jak u artysty pojawiaja małe znaki $_$ w oczach to już o sztukę i autentyzm trudno....


Aganderas dziekuje, umieściłem zdjęcie specjalnie dla Ciebie (ponieważ Ty też swoje umieściłaś i bardzo mi sie podobało)
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Aganderas » piątek, 21 czerwca 2013, 07:32

:D
lubie jak ludzie umieszczaja zdjęcia swoje w internecie, bo jak się rozmawia, to tak, jak gdyby bardziej się człowieka znało :P

a Michał, raz jest taki, raz jest siaki
ale na pewno wtedy był szczęśliwy, a teraz nie
pewnie ciągle nie wie co ma robić
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » piątek, 21 czerwca 2013, 09:26

ta aga my patrzymy czego mu brak a ty tez to dostrzegasz^ 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » piątek, 21 czerwca 2013, 19:38

w łodzi też nie wypadnie najlepiej, bo będzie sam z magnetofonem :(
Jemu obecność chłopaków za plecami dodaje skrzydeł.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » sobota, 22 czerwca 2013, 10:36

ta z zepolem zawsze jest inaczej 8-) ale beda fani :mrgreen: moze byc ciekawie :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » sobota, 22 czerwca 2013, 10:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron