Wątek polityczny

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez Leon26 » czwartek, 6 grudnia 2012, 14:40

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
vines napisał(a):
cukierek napisał(a):z kad sie wziela pierwsza bakteria, materia ktora zapoczatkowala wszystko?
z kad sie wziela energia, ktora zapoczatkowala reakcje z ktorej powstala materia?
jezeli wolisz, patrzac na to czysto naukowo, scisle.


nie mam pojęcia skąd to wszystko, ale tym bardzie nie mogę sobie wyobrazić, że co, siedzi sobie Bóg ( oczywiście mężczyzna, bo jakżeby inaczej ), od zawsze i co z nudów postanowił sobie stworzyć to i owo, zaklaskał w ręce i powstała bakteria,a niej kolejne i tak aż mu wyszedł człowiek...nieeee to to dla mnie takie nierealne a wręcz śmieszne.
prędzej uwierzę w teorię Wielkiego Wybuchu :D

w twej akurat materii :mrgreen: naukowcy to takie same dzieciaczki we mgle co czytelnicy pism natchnionych-wszystko to tylko teorie nic ponadto.tu niczego nie można wiedzieć na pewno i raczej nigdy to nie nastąpi.ciekawy temat :roll:

na tym to polega, ze nie wiemy, a wierzymy. kto potrafi oczywiscie. ludzie sa predestynowani do takich stanow.

znaczy naiwni :?: :lol: :mrgreen:
Ostatnio edytowano czwartek, 6 grudnia 2012, 14:54 przez Leon26, łącznie edytowano 1 raz
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » czwartek, 6 grudnia 2012, 14:40

 

Re: Wątek polityczny

Postprzez goska » czwartek, 6 grudnia 2012, 14:45

to nie ma nic wspolnego z naiwnoscia. to sposob na zycie. dobry, jak wiele innych. pozostaje w zgodzie z tym jaka jest osoba, ktora sie na niego decyduje, czy go przyjmuje do wlasnego zyciorysu.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Wątek polityczny

Postprzez Leon26 » czwartek, 6 grudnia 2012, 14:53

nie no żartowałem oczywiście masz racje każde bierze co mu pasi.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Wątek polityczny

Postprzez Aganderas » środa, 9 grudnia 2015, 19:59

goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):Jak ministrant nie-sprawiedliwości partii rządzącej mówi o "sitwie" to wnioskuje że nic się nie zmieni bo raz że nie ma w PO ku temu dobrej woli dwa że są za ciency po prostu :mrgreen:

wszyscy politycy sa za gnusni i zbyt rozleniwieni swoimi "zajeciami" :lol: wladza psuje :D
sa tez ciency, to widac i slychac. ale kto z elit pcha sie teraz do polityki :?: :?: to obciach :lol:


och, to teraz przyszli tacy mniej gnuśni za to z misją :(
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wątek polityczny

Postprzez adh » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 20:20

no teraz to by się popolitykowało :D
szkoda, że już tu nikogo nie ma :roll: ciekawa jestem po której stronie byłaby większość forumowiczów :?:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 20:20

 

Poprzednia strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron