Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez matta » czwartek, 29 marca 2012, 13:40

Sun napisał(a):
matta napisał(a): Co do sun to dobrze aby się zdeklarowała czy odpowiada jej współpraca z tymi osobami. Nie mam do niej zaufania ale to już mój problem.


Ów brak zaufania jest akurat odwzajemniony.]


Nie staram się o żadną funkcję, więc po cóż ci to zaufanie do mnie :wink:
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 29 marca 2012, 13:40

 

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » czwartek, 29 marca 2012, 21:33

Sun napisał(a):
Gosiu, czytam Cię czasem i wierzyć mi się nie chce, że to właśnie Ty zwykle najgłośniej nawołujesz do swobodnej, szczerej dyskusji. Tak się składa, że Twój protekcjonalny ton bardzo skutecznie do niej zniechęca. Wiem, że niektórzy mają po prostu taki styl, ale dla mnie to bardziej kwestia tego, jak potrafisz traktować pewne osoby. "Paranoja", "komedia", "banalne wielkie halo" - nie po raz pierwszy z Twojej strony padają takie określenia. Niewiele w tym szacunku i tolerancji dla odmiennego zdania rozmówcy, za to dużo więcej kpiny. Nijak nie widzę w tym atmosfery sprzyjającej wyrażaniu różnych opinii, o rozmowie nie wspominając.



nawoluje, nawoluje i jestem jej zwolenniczka. niezmiennie, cale zycie.
o stylu moich wypowiedzi pisalam tu wielokrotnie, wielokrotnie sie z niego tlumaczylam. pisze o swoich odczuciach i przemysleniach, o swoich obserwacjach, wiec jestem ich pewna. pisze wylacznie wtedy, jesli jestem o czyms przekonana. zawsze podkreslam, ze jest to moje zdanie i moja opinia. to nie jest protekcjonalizm, tylko pewnosc. jak czuje sie w temacie niepewna, nie wypowiadam sie. jesli czyjas pewnosc, kogos innego zniecheca, to nic na to poradzic sie nie da.
moje slowa uzyte w odpowiedzi na post odzwierciedlaja to, co na temat tej wypowiedzi mysle. nie zamierzam udawac, ze nie rozumie o co komus chodzi lub co ktos zgola mylnie pojmuje.
jestem Sun wystarczajaco stara i starcza mi inteligencji na to, zeby po roku zorientowac sie czemu sluza wypowiedzi takie jak ta o ktorej rozmawiamy. stylowo "aksamitne", sluza udowodnieniu, co jest dobre, a co zle. kto jest czlowiekiem dobrym, a kto niekoniecznie. pozwol, ze nie podziele tej ulubionej przez czesc forumowiczow stylistyki. pomine juz kwestie dzialan i pozostane przy samych slowach.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez cukierek » piątek, 30 marca 2012, 23:49

hmm.. to twoja decyzje Sun

Porozsylalam dostep do facebookowego konta phorum.
W ekipie sa:
- adh
- Ami
- Cukierek


Wolfiku, pisales ze chcesz czukac cytatow itd. pozatym, ze przechodzisz szkolenie facebookowe. To mnie troche zmylilo. Tez chciales byc w ekipie? Czy nie? Czy po szkoleniu? Bo ja juz nie wiem.
Powiedz tylko jezeli chcesz, to ci na pw dosle kody dostepu.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Ami » środa, 4 lipca 2012, 18:46

Ja wyjadę w sobotę i nie będę miała dostępu do netu przez miesiąc ,nie wiem jak to przetrwam bez WAS ,niemniej jednak na pewno wrócę.
Adh pomagaj Cukierkowi na fb ile dasz radę proszę ,Gingers i wolfik mam nadzieję nadal również będą pomagać :)
Cukierku ,Aganderas i Estrelko przepraszam ,ale życie czasem przerasta daną obietnicę . Ja będę tu znów w sierpniu ,ale póki co schodzę z okrętu .
Jeszcze dwa dni się pokręcę i tyle mnie widzieli. Mam nadzieję ,że forum dobrze przetrwa wszystkie przeciwności i znów razem wszyscy będziemy się
nim cieszyć :D JEśli mogę prosić o ten urlop to będę Wam wdzięczna ,jeśli nie ,to zrozumiem , może trzeba wybrać nowego moderatora.
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę :D
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez adh » środa, 4 lipca 2012, 19:19

Ami napisał(a):Ja wyjadę w sobotę i nie będę miała dostępu do netu przez miesiąc ,nie wiem jak to przetrwam bez WAS ,niemniej jednak na pewno wrócę.
Adh pomagaj Cukierkowi na fb ile dasz radę proszę ,Gingers i wolfik mam nadzieję nadal również będą pomagać :)
Cukierku ,Aganderas i Estrelko przepraszam ,ale życie czasem przerasta daną obietnicę . Ja będę tu znów w sierpniu ,ale póki co schodzę z okrętu .
Jeszcze dwa dni się pokręcę i tyle mnie widzieli. Mam nadzieję ,że forum dobrze przetrwa wszystkie przeciwności i znów razem wszyscy będziemy się
nim cieszyć :D JEśli mogę prosić o ten urlop to będę Wam wdzięczna ,jeśli nie ,to zrozumiem , może trzeba wybrać nowego moderatora.
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę :D

Ami!
Nic się nie przejmuj, jedź i wypoczywaj :D
Bardzo dobrze Ci zrobi odcięcie na jakiś czas od internetu :D (choć sama nie wiem, czy bym chciała :lol: )
Ja będę cały czas, oczywiście będę działać na fb i wspomagać pozostałych.
Tobie życzę dużo słońca (ale nie za dużo :lol: ) wspaniałego wypoczynku, wielkiej ilości miłych przygód i niezapomnianych wrażeń.
No i oczywiście czekamy na Twój powrót w sierpniu. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez cukierek » środa, 4 lipca 2012, 21:48

Ami, dobrego wypoczynku! :)
Po to jest pare modow by ktorys mogl na wakacje pojechac :wink:
Forum to nie wiezienie :P :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Aganderas » sobota, 15 września 2012, 10:06

Odeszłam z forum, w każdym razie z uczestniczenia, dlatego nie mogę sprawować funkcji moderatorskiej - pomyślałam, że powinnam to napisać, to piszę :)
Pozdrawiam wszystkich :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » sobota, 15 września 2012, 12:48

Aganderas napisał(a):Odeszłam z forum, w każdym razie z uczestniczenia, dlatego nie mogę sprawować funkcji moderatorskiej - pomyślałam, że powinnam to napisać, to piszę :)
Pozdrawiam wszystkich :)

uspokoisz skolatane nerwy. zawody wyblakna lub nabiora innych barw i wracaj. teraz odpocznij sobie.
ps. szukaj pracy lub wolontariatu Aga. dobrze Ci to zrobi, uwierz mi.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 15 września 2012, 12:48

 

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron