Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » środa, 28 marca 2012, 11:54

nikt niczyjego "dobrego czlowieczenstwa" nie neguje.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 28 marca 2012, 11:54

 

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » środa, 28 marca 2012, 12:06

Brak zaufania miewa się zwykle do ludzi niegodnych tego zaufania. To chyba samo przez się mówi. Chyba takich rzeczy nikomu tłumaczyć nie trzeba?
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » środa, 28 marca 2012, 13:15

Cien_1186 napisał(a):Brak zaufania miewa się zwykle do ludzi niegodnych tego zaufania. To chyba samo przez się mówi. Chyba takich rzeczy nikomu tłumaczyć nie trzeba?


brak zaufania Cieniu nie neguje clowieka, tylko jest stwierdzeniem, ze w jakims tam zakresie nie ma sie do niego zaufania. chyba tego nie trzeba tlumczyc? nawet do bliskich czasem go nie mamy. splycanie wszystkiego na wlasny uzytek nie jest fajnym zajeciem.
nalezy rozumiec, ze lubienie czegos/kogos bez zrozumienia jego skomplikowanej zlozonosci, jest zawsze wieloznacznym unicestwieniem tego, z czym mamy do czynienia.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez mała Mi » środa, 28 marca 2012, 14:08

Jakaś pokrętna forumowa moralność nam wyrasta :shock:
mała Mi
 

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez gingers » środa, 28 marca 2012, 14:49

mała Mi napisał(a):Jakaś pokrętna forumowa moralność nam wyrasta :shock:


Mała Mi a co to ma wspólnego z moralnością :wink:
Zresztą podobno:
"Człowiek staje się moralny z chwilą, gdy staje się nieszczęśliwy." Marcel Proust

Słonecznego dnia Wam życzę.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » środa, 28 marca 2012, 15:33

ok. skoro musi byc prosto - prosze bardzo.
ktos pisze, ze nie ma do kogos innego zaufania w jakiejs kwestii. ktos inny tlumaczy w odpowiedzi, ze ta osoba jest dobrym czlowiekiem. i to przez duze C. sugeruje tym samym, ze osoba, ktora nie ma zaufania, uwaza, ze tamta jest zlym czlowiekiem. po prostu paranoja.
co to ma wspolnego z moralnoscia to juz w ogole trudno pojac.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Aganderas » środa, 28 marca 2012, 17:20

Mam nadzieję, że Sun dalej zechce pełnić tę funkcję :)

Ale mam taką osobistą i gorącą prośbę do wszystkich, którzy się będą udzielać na forumowym fb:
Pamiętając że Michał jest dorosłym człowiekiem, nie mówcie do niego jak do dziecka, bardzo was wszystkich proszę :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » środa, 28 marca 2012, 18:04

goska napisał(a):ok. skoro musi byc prosto - prosze bardzo.
ktos pisze, ze nie ma do kogos innego zaufania w jakiejs kwestii. ktos inny tlumaczy w odpowiedzi, ze ta osoba jest dobrym czlowiekiem. i to przez duze C. sugeruje tym samym, ze osoba, ktora nie ma zaufania, uwaza, ze tamta jest zlym czlowiekiem. po prostu paranoja.

Jeśli o mnie chodzi, możesz pisać prosto, a możesz pisać w swoim stylu, wszystko mi jedno.
Tylko bądź tak dobra i nie pisz o moich przemyśleniach, że to paranoja, dobrze? Nie omieszkałaś także wytknąć mi tego, że spłycam wszystko. Zrobiłaś to z właściwą dla Ciebie stanowczością i przekonaniem, że jest tak jak myślisz Ty. Robisz to nie po raz pierwszy i jak Cię znam, nie po raz ostatni. Taka Twoja uroda :wink: Wyraźnie sobie kpisz z tego co napisałam, a ja uważam, że człowiekiem można być przez duże, bądź przez małe C.
Zawsze tu wszystkich przekonujesz, że mają prawo pisać o swoich uczuciach, więc...
A ja to czuję właśnie tak, zaufaniem darzę osoby, którym wierzę, które uważam za dobrych ludzi.
Nie ufam zaś w żadnej sprawie ludziom złym. A więc zrozumiałam wpis o braku zaufania do Sun tak, jak ja rozumiem brak zaufania. Pozwolisz Gośka, że każdy z nas będzie myślał tak, jak chce, bez narażenia na bycie nazwanym paranoikiem?
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez goska » środa, 28 marca 2012, 18:15

Cien_1186 napisał(a):
goska napisał(a):ok. skoro musi byc prosto - prosze bardzo.
ktos pisze, ze nie ma do kogos innego zaufania w jakiejs kwestii. ktos inny tlumaczy w odpowiedzi, ze ta osoba jest dobrym czlowiekiem. i to przez duze C. sugeruje tym samym, ze osoba, ktora nie ma zaufania, uwaza, ze tamta jest zlym czlowiekiem. po prostu paranoja.

Jeśli o mnie chodzi, możesz pisać prosto, a możesz pisać w swoim stylu, wszystko mi jedno.
Tylko bądź tak dobra i nie pisz o moich przemyśleniach, że to paranoja, dobrze? Nie omieszkałaś także wytknąć mi tego, że spłycam wszystko. Zrobiłaś to z właściwą dla Ciebie stanowczością i przekonaniem, że jest tak jak myślisz Ty. Robisz to nie po raz pierwszy i jak Cię znam, nie po raz ostatni. Taka Twoja uroda :wink: Wyraźnie sobie kpisz z tego co napisałam, a ja uważam, że człowiekiem można być przez duże, bądź przez małe C.
Zawsze tu wszystkich przekonujesz, że mają prawo pisać o swoich uczuciach, więc...
A ja to czuję właśnie tak, zaufaniem darzę osoby, którym wierzę, które uważam za dobrych ludzi.
Nie ufam zaś w żadnej sprawie ludziom złym. A więc zrozumiałam wpis o braku zaufania do Sun tak, jak ja rozumiem brak zaufania. Pozwolisz Gośka, że każdy z nas będzie myślał tak, jak chce, bez narażenia na bycie nazwanym paranoikiem?


nie musze na nic pozwalac. to oczywiste, ze kazdy pisze co uwaza. nie ulega to dla mnie kwestii. napisalam stanowczo, bo ja tak uwazam. ja nie mam watpiliwosci, stad stanowczosc. w sprawach dobra i zla nie bede sie tu juz wypowiadac, bo nie chce konfliktow i nie licze na rzetelne korepetycje w temacie "etyka" z Waszej strony. zasady ktore wyznajesz sa mi obojetne. mam swoje wlasne doswiadczenia w tym wzgledzie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Pozostałe funkcje na forum - aktualizacja

Postprzez Cien_1186 » środa, 28 marca 2012, 18:20

goska napisał(a): zasady ktore wyznajesz sa mi obojetne.

I wzajemnie. Moje własne doświadczenie w zupełności i mnie wystarcza.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 28 marca 2012, 18:20

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron