Venya

Venya

Postprzez monika15 » piątek, 6 stycznia 2012, 20:24

Nowość na polskim rynku muzycznym. Podpatrzyłam ostatnio na AmazingTV, gdzie leciał klip i trochę poszperałam.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Projekt Venya założył pasjonat muzyki - Marcin, który postanowił ruszyć na podbój świata wykorzystując swoje twórcze zdolności, tym samym pokazując, że tematy z serii zakazanych nie istnieją! Tysiące pomysłów i brak zdecydowania... Wydawałoby się, że to bariera nie do pokonania dla tak młodego człowieka, który przecież dopiero startuje. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego... On wie, że życie nie jest łatwe, lekkie i przyjemne, a świat nie ma kolorów tęczy. Twierdzi, że najważniejszą wartością w życiu każdego człowieka jest miłość, która jest tlenem. Jeśli go nie ma - nie oddychasz. Jedno jest pewne, już niebawem na polskim rynku muzycznym wydarzy się coś, co zaskoczy wielu, coś czego jeszcze nie było...


Teledysk "Czas lekiem"

Wersja utworu z teledysku różni się trochę od finalnej, którą można znaleźć wraz z tekstem TUTAJ .

Jest jeszcze zajawka drugiego kawałka "Inność" i video z koncertu. Mimo, że scena malutka to słychać, że chłopak potrafi śpiewać na żywo i ma fajny styl. Na występie był też kolejny numer "Fale nicości".

Znalazłam też malutki wywiadzik , bardzo sympatyczny

Moim zdaniem jeszcze będzie o nim głośno, ma bardzo ciekawy materiał, talent artystyczny no i jest ładniutki, co widać zwłaszcza na fotosesji w profilu na Fejsie :D

Facebook
Oficjalna strona
Ostatnio edytowano piątek, 6 stycznia 2012, 21:31 przez monika15, łącznie edytowano 1 raz
monika15
początkujący
początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 20:18

Postprzez » piątek, 6 stycznia 2012, 20:24

 

Re: Venya

Postprzez wolfik » piątek, 6 stycznia 2012, 20:47

aby mu sie poszczescilo^nie moje brzmnienia ale ciekawa postac :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Venya

Postprzez apap » piątek, 6 stycznia 2012, 21:34

hmmm , no nie wiem glos raczej pospolity ale coz czasami trzeba czegos posluchac pare razy zeby sie przekonac :-)
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: Venya

Postprzez cukierek » piątek, 6 stycznia 2012, 21:47

monika15 napisał(a):
Teledysk "Czas lekiem"



Na poczatku zwrocilam uwage na sam klip ( przez pierwsze 10 - 30 sec. ) bo nie bylo kopa wokalnego, ktory by odwrocilby od klipu mojej uwagi.
Pierwsze mysli, do poczatku klipu to.. "o niee, tylko nie motyw ciecia. Mam nadzieje ze to nie kolejny EMO nasycony artysta" Nie spodobalo mi sie to. Jednak nie wylaczylam. Staram sie oceniac po calosci a nie po urywkach.
Zaczal sie refren "krew z krwia polacz..." i tu tez, na pierwszy sluch niezbyt do mnie dotarlo. Ale po chwili stwierdzilam ze sie mi wkreca. Chyba byl tez taki zamiar :wink:
Chociaz nie ma tam pazura w calej piosence, to przedewszystkim text, i biorac calosc pod uwage i muzyke, jako calosc to jest calkiem fajne. Lekkie. Jako jeden utwor ok, ale nie wiem czy by mi sie nie przejadlo, jak inne jego utwory beda podobne.
Tak jak pisalam, calosc srednia, nie zla. To co mi sie podobalo, naprawde, to przelamanie szeptem w piosence, chociazby od 1.29. Nie bylo juz jednostajnie. I fajnie zostalo to zrobione. Rytmicznie i troche psychodelicznie.

monika15 napisał(a):Jest jeszcze zajawka drugiego kawałka "Inność"


Napisalam moje odniesienia do pierwszego klipu, zanim odlsuchalam ten. I to czego sie obawialam spelnilo sie. Podobny kontext ( chyba celowany w mloda publicznosc ). Moglabym sluchac jakbym naprawde miala dola. Tu znow brakuje mi pazura, troche jednostajnie. Za to znow text jest tak napisany ze znow sie wkreca. Tyle ile w pierszym utworze "czas lekiem" moglabym sluchac bo to cos nowego dla mnie bylo, to "Innosc" troche znow w ten sam desen. Nie zaskakuje. Raczej nie dla mnie.




monika15 napisał(a):Znalazłam też malutki wywiadzik , bardzo sympatyczny


Troche mu charyzmy brakuje, ale chyba nie moge tego zbyt ocenic tylko po jednym wywiadzie. Podobalo mi sie, ze nie odkrywal "calej dupy" na raz.

monika15 napisał(a):Facebook
Oficjalna strona


Tutaj chcialabym zwrocic na cos uwage pozostalych forumowiczow.
Ten mlody artysta, nigdzie w sumie nie znany, nie tak popularny jak Michal.. a ma juz preznie funkcjonujaca dzialke w internecie. Nakrecana jest popularnosc przez fanow i samego mlodego artyste.
Ma strone fanowska na fb, ma Twittera, prowadzi myspace.
Jezeli Michal do tej pory nie mial nalezytej promocji, to przynajmniej powinna komorka promocji w necie funkcjonowac.
Jakby prowadzil Twittera tez i inne srodki przekazu, nie tylko fb, latwiej by docieral do ludzi.
A on nawet wlasnej oficjalnej strony nie ma, w przeciwienstwie do Venya.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Venya

Postprzez wolfik » piątek, 6 stycznia 2012, 22:01

cukierek masz racje :wink:
monkika swietnie go zareklamowala wszystki bylo linki wywiad strony^ a te strony to slaba pieta achillesowa mlodego
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Venya

Postprzez monika15 » sobota, 17 marca 2012, 00:47

Muzyka.pl
Promo albumu
Kolejny wywiad

Płyta zbliża się wielkimi krokami, super, nie mogę się doczekać, moje ukochane klimaty rockowe sądząc po promie :D
Ostatnio edytowano środa, 28 marca 2012, 12:05 przez monika15, łącznie edytowano 1 raz
monika15
początkujący
początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 20:18

Re: Venya

Postprzez wolfik » sobota, 17 marca 2012, 00:48

no chlopak idzie do przodu powoli ale systematycznie :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Venya

Postprzez goska » sobota, 17 marca 2012, 00:49

bardzo fajny projekt :!: interesowalam sie juz tym, lubie nowosci w tych klimatach. powodzenia zycze.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Venya

Postprzez monika15 » środa, 28 marca 2012, 12:07

Kolejne 2 wywiady

Muzyka.pl
Przystanek kultura
monika15
początkujący
początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 20:18

Re: Venya

Postprzez wolfik » środa, 28 marca 2012, 12:14

rozsadnie gada show biznes to nie bajka 8-) i jak zauwazyl dla kazdego jest miejsce :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » środa, 28 marca 2012, 12:14

 

Następna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron