11.03.2012 "Co za tydzień"

11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez Lori » piątek, 16 marca 2012, 21:17

Ale się nagadali... :roll:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » piątek, 16 marca 2012, 21:17

 

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 marca 2012, 21:18

Mało było, za mało :roll:
Ale już to, co pokazał trailer i to co dziś nam zapodali bardzo zaostrzyło mój apetyt na ten klip :)
Warto zaczekać 8-)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez cukierek » piątek, 16 marca 2012, 21:19

zaspalam :cry: :cry: :cry:
NIE WIERZE!
wbrew wszytskiemu zaspalam :(

Bylo krotko, mowicie? Co dokladnie mowil Michal? Bylo cos pokazane dodatkowo do trailera?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez dunja » piątek, 16 marca 2012, 21:20

cukierek napisał(a):zaspalam :cry: :cry: :cry:
NIE WIERZE!
wbrew wszytskiemu zaspalam :(

Bylo krotko, mowicie? Co dokladnie mowil Michal? Bylo cos pokazane dodatkowo do trailera?


cukiereczku .. króciutko było, ale wystarczy aby zaostrzyć apetyt. Coś mi się obiło o uszy, że Michał ma umrzeć w tym klipie .. albo się przesłyszałam .. koniecznie chce śmierci w tym klipie i może mi już słuch i wyobraźnia płata figle .. potwierdzi mi to ktoś? :D
Avatar użytkownika
dunja
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 13:17

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 marca 2012, 21:21

Tak Dunja, Michał powiedział tam coś w rodzaju, że może powinien umrzeć w tym klipie. No i pokazany jest taki leżący, chyba martwy na jakimś półpiętrze... Wszystko w woalu tajemniczości i mroku :wink: A wcześniej wchodzi po schodach i nagle zatrzymuje się tuż przed stojącym na szczycie schodów dziwnym kimś :wink: Będzie się działo, oj będzie 8-)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez dunja » piątek, 16 marca 2012, 21:22

Cien_1186 napisał(a):Tak Dunja, Michał powiedział tam coś w rodzaju, że może powinien umrzeć w tym klipie. No i pokazany jest taki leżący, chyba martwy na jakimś półpiętrze... Wszystko w woalu tajemniczości i mroku :wink: A wcześniej wchodzi po schodach i nagle zatrzymuje się tuż przed stojącym na szczycie schodów dziwnym kimś :wink: Będzie się działo, oj będzie 8-)


No akurat konający na schodach Michał aż mnie poruszył :(
Przed panem manekinem :D jeeeeej chce to zobaczyć już noo! ja nie jestem cierpliwa! cholera jasna, już mają zrobiony i zmontowany ten klip .. skoro trailer wydali .. to czemu go nie mogą w obieg puścić? :roll:
Avatar użytkownika
dunja
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 13:17

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 marca 2012, 21:23

dunja napisał(a):No akurat konający na schodach Michał aż mnie poruszył :(
Przed panem manekinem :D jeeeeej chce to zobaczyć już noo! ja nie jestem cierpliwa! cholera jasna, już mają zrobiony i zmontowany ten klip .. skoro trailer wydali .. to czemu go nie mogą w obieg puścić? :roll:


Postprodukcja trwa o wiele dłużej, niż sama produkcja, no tak to jest. Też nie jestem zbyt cierpliwa, chciałabym już, teraz i zaraz :wink: Zwłaszcza, że trailer i ten dzisiejszy program tylko podkręciły apetycik :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez cukierek » piątek, 16 marca 2012, 21:24

Dziekuje wam za kazde informacje!

Jakos sie tego, ze moze umrzec w klipie wogole nie spodziewalam. To wszystko tylko zaostrza apetyt. Im wiecej nowego wiem na temat tego klipu tym bardziej wiem, ze bedzie z.a.j.e.b.i.s.t.y
To bedzie cos fajowego! Nastroj, opowiesc i na koncu dramatyczna smierc. Jestem barrrdzo ciekawa reszty fabuly. Michal cos jeszcze wspominal cos?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez Kasjopea » piątek, 16 marca 2012, 21:33

W tym wątku było jeszcze kilka postów, których nijak nie mogę odnaleźć w swoich zbiorach :| Przepraszam, chyba ich nie mam... Pamiętam tyle, że były tu podane linki do video - jeden w nieco słabszej jakości (nie pamiętam, kto go podał) oraz drugi, lepszy, zdaje się, że Tet go wkleiła :)

W każdym razie chodziło o ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=x8vhI8x19OY
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: 11.03.2012 "Co za tydzień"

Postprzez adh » piątek, 16 marca 2012, 21:43

Kasjopea napisał(a):W tym wątku było jeszcze kilka postów, których nijak nie mogę odnaleźć w swoich zbiorach :| Przepraszam, chyba ich nie mam... Pamiętam tyle, że były tu podane linki do video - jeden w nieco słabszej jakości (nie pamiętam, kto go podał) oraz drugi, lepszy, zdaje się, że Tet go wkleiła :)

W każdym razie chodziło o ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=x8vhI8x19OY

Nie przejmuj się Kas :D
wszystko najważniejsze tu jest, a resztę dopiszemy. Tet wie, że wszyscy jej gorąco dziękowali za ten filmik. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » piątek, 16 marca 2012, 21:43

 

Następna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron