poligon ćwiczebny Agandery - uwaga! Tu czasem coś znika

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez matta » piątek, 16 marca 2012, 20:16

Jak nie marchewka to poligon :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » piątek, 16 marca 2012, 20:16

 

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Ami » piątek, 16 marca 2012, 20:18

Aganderas napisał(a):Bo jest czwarta i idę spać :D

moderator;Proszę się wstrzymać i nie spać ,nie wolno!


ooooo co to? :roll: :roll: :roll:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Aganderas » piątek, 16 marca 2012, 20:22

One nie piszą - to tylko ja, przywracam skasowany wątek ---"Poligon Agandery" ---on też zniknął, ale Kasjopea miała kopię :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Aganderas » piątek, 16 marca 2012, 20:23

Poligon był założony w ukrytej piwnicy - do testów :D I sobie właśnie testuję :D Można się dołączyć ale jest takie ostrzeżenie - że poligon jest ruchomy 8-) Raz jest tutaj, raz gdzie indziej, a raz znika :mrgreen: I nie należy się temu dziwić :mrgreen: Taki kotek z Cheshire :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Ami » piątek, 16 marca 2012, 20:27

Aganderas napisał(a):One nie piszą - to tylko ja, przywracam skasowany wątek ---"Poligon Agandery" ---on też zniknął, ale Kasjopea miała kopię :D

Aaa no to mam się odczepić?Myślałam że można tu ćwiczyć ,jeśli nie to odchodzę z hukiem,nie przeszkadzam ,ale kiedy i gdzie ja poćwiczę?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Aganderas » piątek, 16 marca 2012, 20:30

Założyłam jeszcze jeden wątek o poligonie - obok - może je połączysz :D Tak chciałam zrobić, a ja tymczasem raz dwa dokończę :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Aganderas » piątek, 16 marca 2012, 20:32

Koralka napisał(a):Agnieszka po prostu chciała sobie popisać z kimś inteligentnym :D


I coś w tym jest, bo ja często rozmawiam sama ze sobą - na głos - nawet w pracy się przyzwyczaili 8-) :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Aganderas » piątek, 16 marca 2012, 20:34

Skończyłam przywracanie :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Poligon ćwiczebny Agandery

Postprzez Ami » piątek, 16 marca 2012, 20:35

Aganderas napisał(a):Założyłam jeszcze jeden wątek o poligonie - obok - może je połączysz :D Tak chciałam zrobić, a ja tymczasem raz dwa dokończę :D

Chyba żartujesz jak połączę ,nie mam pojęcia jak? i co i dlaczego ?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: poligon ćwiczebny

Postprzez Ami » piątek, 16 marca 2012, 20:42

Aganderas napisał(a):Ach, tak sobie coś po prostu napiszę, nic konkretnego. Ot tak po prostu. Dzisiaj wracałam z pracy w samym sweterku hehe zapowiedź wiosny już bardzo widoczna i to słońce na zewnątrz. Trochę szkoda że jedna ze współlokatorek miała mokre włosy i nie mogłam balkonu na oścież otworzyć. Tak, i znowu "otwożyć" napisałam źle. Nie wiem dlaczego, ale posługując się klawiaturą, prawie za każdym razem piszę odwrotnie "rz" z "ż" hehe Jednak piszac fizycznie na kartce, więcej o pisowni pamiętają moje dłonie, niż umysł. Umysłu to ja do takich rzeczy nie zaprzęgam hehe (z "rzeczy" mi się udało, i nie musiałam poprawiać hehe) Teraz się słoneczko już schowało - jest osiemnasta . Trzeba by się wziąć za obiad:) Może Kasjopea mi te wątki jeszcze wrzuci później. To idę gotować. A! I jeszcze sprzątać. Następne dziwactwo - zaczynam zdania jedną literą, co jest przecież niepoprawne, a ja to robię nagminnie. Zaczynam od jednej litery, a dalej to już leci samo hehe Ale pierwsza samotna, musi być, bo jak inaczej hhehe
Mogłam wcześniej oderwać się od komputera i wyprowadzić własne ciało na spacer. Trzeba przecież dotleniać się po zimie. Może mi się uda jutro rano. Może pół godzinki spaceru po lesie? Dobrze by mi zrobiło. Ciągle niedospana, niedojedzona hehe (przynajmniej jeśli chodzi o zdrową żywność)
W pracy zaczęła się już mi przyglądać brygadzistka hehe no bo jak nie sypiam (tak się jakoś niechcący im wygadałam), to mogę coś źle zrobić "na maszynach", coś pomylić. Muszę się wziąć w garść, i zabrać za siebie! Spać przynajmniej 6-ść godzin, i to w nocy nie przed południem. Gotować sobie bardziej pożywne i zdrowe obiady, o, jak już mowa o obiedzie - krunca - lecę gotować:)
*
No tak do ćwiczeń :D
A mnie na zapiski wzięło :lol:

Tak masz się poprawić ,ja też!zmienić tryb życia ,odżywiania,spania ,ale upodobań nie zmienię ...więc wszystko stracone? :roll: a może nie,może tak trzeba ,żeby być wiernym sobie?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » piątek, 16 marca 2012, 20:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron