Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez Lori » poniedziałek, 27 lutego 2012, 16:50

Ja wstrzymuję się od wskazania kandydatów, skoro sama jeszcze siedzę na stołku.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 27 lutego 2012, 16:50

 

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez gingers » poniedziałek, 27 lutego 2012, 17:17

Lori, sprawdziłaś się w kryzysowej sytuacji więc fajnie, że siedzisz.

Kurcze mogę nie zdążyć przed tworzeniem ankiety a widzę, że jestem wymieniana (bardzo wielkie dzięki, to bardzo miłe) nie chciałabym niczego wstrzymywać.

Tak więc moje usprawiedliwienie:
Usprawiedliwiam się dlaczego nie mogę kandydować na funkcje moderatora czy też jeszcze gorzej na administratora.

Myślałam długo nad tym czy może jednak, wbrew moim osobistym oporom, nie kandydować. Myślałam mimo, iż nie znoszę takich funkcji, bo działają na mnie destruktywnie, to mimo tego myślenia, nie mogę kandydować. Bardzo zależy mi na tym forum, bardzo. I właśnie dlatego nie mogę, nie mogę właśnie ze względu na Was forumowiczów i ze względu na pozostałych moderatorów. Chcę być uczciwa wobec wszystkich. Podejmując się takiej funkcji chciałabym ją dobrze wypełniać a nie jest to możliwe chociażby na fakt, że rzadko bywam na forum w godzinach wieczornych, rzadko bywam w sobotę i niedzielę, czyli wtedy gdy najwięcej się dzieje, wtedy gdy moderator mógłby się przydać. Wiem, wiem zaraz napiszecie, że moderator nie musi być cały czas, no nie musi to fakt i mimo iż mamy też moderatora, który tu tylko bywa, a jego postawa daleka jest od ideału moda, to jednak ja bym tak nie potrafiła :?

Nie gniewajcie się, po prostu byłoby to nie w porządku z mojej strony, pomijając fakt jak bardzo wszystko bym przeżywała bo to byłby już tylko mój problem. Wiem, że dobrze wybierzemy i osoby wybrane na to miejsce na pewno będą godnie je prowadzić i będą do wszystkich przyjacielsko nastawione.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez pinga » poniedziałek, 27 lutego 2012, 17:39

Gingers, przecież jesteś tu bardzo często :) Jedni nie mogą bywać na forum w weekend, a inni w tygodniu :wink:
Ten argument mnie nie przekonuje :)
Napisałaś: „Bardzo zależy mi na tym forum, bardzo”. To widać i czuć, :wink: :D i dla mnie to jest najważniejsze :D. Pozdrawiam :)

Moi kandydaci:

Admini: Anika, Cukierek, Lori

Modzi: Adh, Estrella, Gingers, Leon, Taka ja
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez gingers » poniedziałek, 27 lutego 2012, 17:47

Pinga, ja jestem w takiej sytuacji, że nie wiem kiedy świat realny mnie wezwie i wtedy mogę nawet miesiąc się nie pojawić. Czasami jest tak, że jestem zarejestrowana ale nie mam możliwości pisania :( Albo nieprzewidziane sytuacje w domu zmuszają mnie do nagłego odejścia od kompa, nie chcę coś zacząć i nie mieć możliwości dokończenie. Nawet nie byłam pewna czy zdążę to napisać. :evil:
Ale będę wpierała pracę modów jak tylko potrafię :wink:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez pinga » poniedziałek, 27 lutego 2012, 18:25

Gingers, ja Cię doskonale rozumiem :) .
Tego „niezaplanowanego”, co się może wydarzyć za tydzień, miesiąc czy dwa, nikt nie jest w stanie teraz przewidzieć. Żaden z kandydatów. W takiej sytuacji zawsze można przeprosić i złożyć rezygnację :wink: :) . Wszyscy to zrozumieją, przynajmniej tak mi się wydaje :roll: .


Przy okazji chciałabym bardzo, bardzo podziękować za zaufanie Wszystkim, którzy mnie podawali jako kandydatkę :D , ale ja również nie będę kandydować.
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez gingers » poniedziałek, 27 lutego 2012, 18:38

pinga napisał(a):Gingers, ja Cię doskonale rozumiem :) .
Tego „niezaplanowanego”, co się może wydarzyć za tydzień, miesiąc czy dwa, nikt nie jest w stanie teraz przewidzieć. Żaden z kandydatów. W takiej sytuacji zawsze można przeprosić i złożyć rezygnację :wink: :) . Wszyscy to zrozumieją, przynajmniej tak mi się wydaje :roll: .


Przy okazji chciałabym bardzo, bardzo podziękować za zaufanie Wszystkim, którzy mnie podawali jako kandydatkę :D , ale ja również nie będę kandydować.


Ale ja właśnie jestem w stanie przewidzieć, bo znam moje życie w którym nigdy nie jest tak jak sobie można zaplanować (zresztą lubię to, nienawidzę planować), dlatego byłoby to nie w porządku. Zresztą też cenię sobie wolność tak jak Ty :twisted:

Jedynie bardzo bym chciała aby na tym forum byli dojrzali modzi i administratorzy, tacy, którzy swoją postawą dają dobry przykład. I nie będę ukrywać, że takiego przykładu nie daje moderator globalny Aviehotels, wszyscy inni moderatorzy byli jak najbardziej w porządku :( moim zdaniem oczywiście. Zresztą mam do niej pytanie tylko zabrać się nie umiem do tego, może jutro.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez taka ja » poniedziałek, 27 lutego 2012, 18:56

A to jeszcze moi kandydaci: ....spieszę się by zdązyć, bo dopiero teraz wpadłam do domu...
Admini
Matta
Estrella
Gingers

Moderatorzy
Anika, Cukierek, Aganderas, Ami, Leon
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:08

To co chyba wystarczy już tych zgłoszeń :?: :roll: Ja nikogo nie wytypuje bo nie mam zielonego pojęcia czy osoby które mam na myśli są zainteresowane a poza tym z zasady staram się nikogo nie wyróżniać.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez anika » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:13

Mnie jednak nie bierzcie pod uwagę przy tworzeniu ankiety. Okazało się, że życie realne wzywa mnie bardziej niż bym się mogla spodziewać, nie będe miała teraz czasu na to by zając sie forum. Jest mi bardzo miło, że wiele z Was zaproponowało moją kandydaturę na moda/admina, bardzo dziękuję za zaufanie :) To naprawdę bardzo, bardzo miłe, ale niestety zwaliło mi się teraz wiele na głowę, muszę to wszystko ogarnąć, w obecnej sytuacji nie mogę wziąć na siebie kolejnego obowiązku, bo nie byłabym w stanie się z niego wywiązać.
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Zgłoszenia na stanowiska adminów i modów (do 27.02)

Postprzez goska » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:13

Leon26 napisał(a):To co chyba wystarczy już tych zgłoszeń :?: :roll: Ja nikogo nie wytypuje bo nie mam zielonego pojęcia czy osoby które mam na myśli są zainteresowane a poza tym z zasady staram się nikogo nie wyróżniać.


podstepny anarchista :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:13

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron