Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Ami » sobota, 25 lutego 2012, 21:37

wolfik napisał(a):to zaraz pomysle :D kogo tu uszczesliwic :mrgreen:

Cos Ci to dużo czasu zajęło wolfiku -czemu nie wracasz?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 21:37

 

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez pinga » sobota, 25 lutego 2012, 21:53

goska napisał(a):szzkoda pinga. brakami technicznymi sie nie zaslaniaj, bo pamietam z Lodzi, ze Twoj syn jest informatykiem. skoro Ty go przygotowalas do zycia, to on moglby sie odwdzieczyc pomagajac Ci w sprawach forum :D po miesiacu bylabys krolowa sieci :D pozdrawiam Cie serdecznie :D


Gosiu, dzięki i odpozdrawiam równie serdecznie :D .
Nie żałuj, tu jest tylu chętnych, że pewnie jeszcze będzie bitwa o stołki :wink: :)
Wiesz, od pewnego czasu, coraz bardziej smakuje mi taka codzienna swoboda ( :lol: :lol: ... „z życia bierz więcej”)
Dlatego coraz częściej kombinuję, jakby tu odwrócić proporcje między obowiązkami i przyjemnościami :mrgreen:
A siedzenie na jakimkolwiek stołku, do tych ostatnich na pewno nie należy i cholernie ogranicza wolność, więc gdzie mogę to unikam tego jak diabeł święconej wody :mrgreen:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez goska » niedziela, 26 lutego 2012, 06:13

pinga napisał(a):
goska napisał(a):szzkoda pinga. brakami technicznymi sie nie zaslaniaj, bo pamietam z Lodzi, ze Twoj syn jest informatykiem. skoro Ty go przygotowalas do zycia, to on moglby sie odwdzieczyc pomagajac Ci w sprawach forum :D po miesiacu bylabys krolowa sieci :D pozdrawiam Cie serdecznie :D


Gosiu, dzięki i odpozdrawiam równie serdecznie :D .
Nie żałuj, tu jest tylu chętnych, że pewnie jeszcze będzie bitwa o stołki :wink: :)
Wiesz, od pewnego czasu, coraz bardziej smakuje mi taka codzienna swoboda ( :lol: :lol: ... „z życia bierz więcej”)
Dlatego coraz częściej kombinuję, jakby tu odwrócić proporcje między obowiązkami i przyjemnościami :mrgreen:
A siedzenie na jakimkolwiek stołku, do tych ostatnich na pewno nie należy i cholernie ogranicza wolność, więc gdzie mogę to unikam tego jak diabeł święconej wody :mrgreen:


pinga, ciesze sie, ze odkrywasz rozkosze codziennej swobody, witaj w klubie zatem :D Twoj argument przekonal mnie calkowicie i jest bardzo w moim guscie :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez wolfik » niedziela, 26 lutego 2012, 07:36

Ami napisał(a):
wolfik napisał(a):to zaraz pomysle :D kogo tu uszczesliwic :mrgreen:

Cos Ci to dużo czasu zajęło wolfiku -czemu nie wracasz?

jestem :lol: :lol: odkrylem ze pies bloto i podlogo to ciekawe zestawienie :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 27 lutego 2012, 17:45

Maleńka zmiana planów.

Nie wiadomo jak będzie wyglądała zwycięska trójka adminów. Może nawet być remis, nie wiadomo też kto, na jakich zasadach i czy w ogóle zostanie głównym adminem, skoro Lori bierze pod uwagę udział w ankiecie jako kandydat.
Maila forumowego mogę przekazać całej trójce wygranych, albo temu, kto zdobędzie najwięcej głosów, to obojętne w gruncie rzeczy.


Natomiast inaczej wygląda sprawa hasła do konta "administrator". Ono nie jest na co dzień nikomu potrzebne, pełne uprawnienia nowy zarząd będzie miał i tak.
Jednak puszczenie tego hasła w obieg, przekazywanie z ręki do ręki przez kolejne ekipy zawiadujące jest zbyt dużym ryzykiem dla całego forum.

Na obecnym etapie wszyscy kandydaci mają, jak sądzę, dobre intencje, choć wizje rozwoju forum zupełnie różne.
Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co będzie za kilka lat.
A nuż dorwie się do władzy jakiś szaleniec, wilk w owczej skórze, który postanowi zrobić wszystkim psikusa i doprowadzić do likwidacji forum? :shock:
Albo zbanować bez powodu i znienacka ekipę rządzącą :shock:
Albo usunąć całą treść forum :shock:
Albo zablokować użytkownikom możliwość pisania :shock:
Żadnego scenariusza nie można wykluczyć.

Nie wybaczyłabym sobie, gdybym musiała razem z Wami przyglądać się, jak cała nasza wieloletnia praca jest niszczona, a my nie możemy tego nijak powstrzymać.
Niezależnie od tego, kto z kim sympatyzuje, jakie ma poglądy na rozwój forum, co kto uważa za korzystne dla Szpaka - wszystkim nam zależy na tym, aby przyszłość forum, forumowiczów i Michała była jak najlepsza. I to nas łączy ponad podziałami. Cel podobny, tylko drogi różne.
Dlatego też, dla bezpieczeństwa i dobra nas wszystkich, hasło do "administratora" nie będzie krążyło sobie samopas i bez nadzoru. Zostaje u mnie na "czarną godzinę".
Będzie ostatnią deską ratunku w sytuacji krytycznej.

Nie jestem w stanie przewidzieć wszystkich możliwych wydarzeń w przyszłości, ale chcę powiedzieć, że konta tego nie będę używała tylko dlatego, że ekipa rządząca ma inną wizję od mojej. Tu daję Wam możliwość testowania różnych wariantów aż dojdziemy do optimum. Przejściowe burze też nie będą dla mnie powodem do wykorzystania konta administratorskiego i proszę tego ode mnie nie oczekiwać :!:
Ono jest przeznaczone na naprawdę wyjątkowe sytuacje. Gdybym kiedyś miała ograniczyć swój udział tutaj nawet jako forumowicz, wówczas przekażę hasło komuś z Was, jednak z zasady nie ma ono być "przechodnie". To nie byłoby rozsądne.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez gingers » poniedziałek, 27 lutego 2012, 17:52

Kasjopea, jesteś bardzo rozsądną kobietą, bardzo.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Ola » poniedziałek, 27 lutego 2012, 18:02

Ok Kas, ja nie mam nic przeciwko, wręcz jestem jak najbardziej za :wink:
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez goska » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:20

gingers napisał(a):Kasjopea, jesteś bardzo rozsądną kobietą, bardzo.


dokladnie! az sie czlowiek bezpieczniej czuje :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Lori » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:30

Kas, dobre rozwiązanie :) Hasło nie powinno krążyć.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 27 lutego 2012, 19:30

 

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron