Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez goska » sobota, 25 lutego 2012, 06:56

pinga napisał(a):Rety, ale się porobiło :o :wink:
Człowiek (czyli ja) idzie zarobić na chleb, a Wy go wrabiacie :shock: :wink: :lol: .
Dziękuję wszystkim, którzy proponują mnie na moda albo admina :)
Jesteście bardzo mili, ale niestety muszę odmówić.
Nie chcę, żebyście pomyśleli, że odmawiam na zasadzie „nie, bo nie”, więc z szacunku dla Was, szczerze wymienię powody, dla których proszę nie brać pod uwagę mojej osoby przy zgłaszaniu kandydatów do tych funkcji:
1) Nigdy tego nie robiłam, więc się na tym od strony technicznej kompletnie nie znam
2) Na forum bywam tylko wieczorami. W pracy nie mam czasu, żeby podglądać co się tu dzieje, więc jestem mało dyspozycyjna
3) Sami wiecie, że od początku pobytu na forum, nie daję się wciągać w żadne kłótnie. Takie mam twarde postanowienie i nie zamierzam tego zmieniać. Za dużo mam takich atrakcji na co dzień w realu. Tutaj mam niesamowitą radochę z tego, że nie muszę brać udziału w żadnych sporach personalnych, ani ich rozstrzygać. I jest mi z tym bardzo dobrze :)

A żeby nie było, że się od roboty uchylam :wink: , to zgłaszam się na ochotnika do prowadzenia i sprzątania w linkowniach, o ile uznacie, że nadal powinny być na forum.
Uwielbiam je, zwłaszcza koncertową :D . To taki uroczy zakątek na naszym forum :)
Więc jeśli mogę prosić, to mnie z nich nie wyrzucajcie :roll: :wink: , ewentualnie zgłaszajcie uwagi, co w nich zmienić lub poprawić :)


szzkoda pinga. brakami technicznymi sie nie zaslaniaj, bo pamietam z Lodzi, ze Twoj syn jest informatykiem. skoro Ty go przygotowalas do zycia, to on moglby sie odwdzieczyc pomagajac Ci w sprawach forum :D po miesiacu bylabys krolowa sieci :D pozdrawiam Cie serdecznie :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 06:56

 

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Kasjopea » sobota, 25 lutego 2012, 15:38

Raz jeszcze serdecznie dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

ania napisał(a):liczę po cichu na to, że może kiedyś, kiedy real da Ci trochę wytchnienia, powrócisz na swoje miejsce :)


Raczej nie przewiduję powrotu, chyba że w sytuacji naprawdę krytycznej.
Na przykład gdyby naszym forum chcieli zawładnąć "Wojewoda" i "To ja R" :twisted:


Gingers, jak tam z Tobą? Już lepiej? :)
Tak sobie rozmyślałam wczoraj o tym wszystkim...
Od początku miałam świadomość, że przyjdzie kiedyś moment na zmiany. Nie sądzę, żeby ktokolwiek planował dożywotnio zarządzać forum :wink:
Ja w każdym razie musiałabym poświęcić większą część prywatnego życia na zajmowanie się nim, a nie mam obecnie takiej możliwości.
Po prostu trzeba przekazać pałeczkę kolejnym zawodnikom :)

Skumulowało się ostatnio parę spraw, przeszliśmy mocną zawieruchę, ale teraz jest (dłuższa?) chwila spokoju - to całkiem niezły moment na gruntowne zmiany.
Możemy bez pośpiechu skompletować nową ekipę zawiadującą, a Świeżynki będą miały czas zaaklimatyzować się na stanowiskach. Gdybyśmy musieli to robić w mniej spokojnym czasie, to byłby straszny rozgardiasz :P
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez gingers » sobota, 25 lutego 2012, 15:51

Kasjopea, kryzys mi minął, ale co się napłakałam to moje.
Dziękuję Ci, że stworzyłaś to miejsce i zawsze będę o tym pamiętać i cieszę się, że jesteś.
Myślę cały czas nad tym aby to miejsce się rozwijało, aby nie robić kroków w tył, aby przekonać ludzi aby pozwolili na rozwój tego forum a nie na zastoje wynikające z sympatii czy też antypatii. Aby to miejsce zarówno tworzyli jak i czuwali nad nim, osoby, które tu się dobrze czują, takie które chcą tu przebywać.
Aby to nie były osoby, które nie chcą tu przebywać, źle się tu czują ale jak najbardziej chcą dyrygować tym miejscem :? Ale mam nadzieję, że takich osób tu nie ma :wink:
No i myślę.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Aganderas » sobota, 25 lutego 2012, 15:59

gingers napisał(a):Myślę cały czas nad tym aby to miejsce się rozwijało, aby nie robić kroków w tył, aby przekonać ludzi aby pozwolili na rozwój tego forum a nie na zastoje wynikające z sympatii czy też antypatii. Aby to miejsce zarówno tworzyli jak i czuwali nad nim, osoby, które tu się dobrze czują, takie które chcą tu przebywać.
Aby to nie były osoby, które nie chcą tu przebywać, źle się tu czują ale jak najbardziej chcą dyrygować tym miejscem :? Ale mam nadzieję, że takich osób tu nie ma :wink:


Ja się podpisuję!
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Ami » sobota, 25 lutego 2012, 16:10

Avi: napisała:
Ok, to ja zostaję póki co.

Ami:
Póki co, to ja się nie zgadzam!Avi zaszły pewne okoliczności które zmieniają Twoją pozycje tutaj !
PO pierwsze zlikwidowałaś sama sobie wszystkie napisane przez siebie posty , co świadczy o tym ,że nie masz zaufania do nas i do Forum oraz ,zrobiłaś to bez porozumienia z Adminem.
Po drugie napisałaś ,że rzadko tu bywasz , nie chcesz pisać ,tylko czytasz jeśli już ,więc może przestańmy się oszukiwać i nie udawajmy że jest wszystko klawo i ze Ci z nami po drodze!Zamknęłaś ni stąd ni zowąd mój wątek ,dzień wcześniej Karolka zlikwidowała też mój wątek - ja przepraszam ,
ale zgłaszam ,że tacy modzi to nie to o co nam tu chodzi!
W dodatku ostatnio w swoim wątku pojechałaś na nas ,żebyśmy wszyscy nie zabierali głosu bo to nie nasza sprawa ,a na zwrócone Ci uwagi ,że się rządzisz ponad miarę i chcesz tu nas po katach ustawić, obraziłaś Keri ,która od tej pory przestała się pokazywać!Gdybyś tu bywała częściej to byś wiedziała ,że Keri to nie jakaś tam dziewucha ,lecz osoba o wielkim sercu dla Michała, w moim wieku,doświadczona i do tego bardzo mądra i kochana , zasłużona w bojach o Michała i pisząca cudowne posty o nim na wszystkich możliwych forach- niemniej jednak,gratuluję ,Twój niezrównoważony charakter posłużył do tego aby i ją obrazić !Jak dla mnie mod powinien być godny zaufania a póki co to wiele straciłaś w naszych oczach jako mod!Przynajmniej ja tak sądzę!
Ostatnio edytowano sobota, 25 lutego 2012, 17:04 przez Ami, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Aganderas » sobota, 25 lutego 2012, 16:43

Ja mam pytanie? Czy to ma znaczenie, że podam kandydatury? Bo wszyscy na których chcę głosować są już wymienieni.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Ami » sobota, 25 lutego 2012, 17:01

Tak Aganderas bo jak się domyślam kandydować będą ci których kandydatury były najczęściej wymieniane,chyba ,że jest inaczej!
Na wszelki wypadek trzeba pisać! :wink:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Kasjopea » sobota, 25 lutego 2012, 17:07

Ami napisał(a):Tak Aganderas bo jak się domyślam kandydować będą ci których kandydatury były najczęściej wymieniane,chyba ,że jest inaczej!


Lori, jak to jest z tą ankietą?
Będą w niej wszyscy wymienieni na dane stanowisko czy przechodzą dalej tylko ci z największą liczbą głosów :?:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez Lori » sobota, 25 lutego 2012, 17:27

Kasjopea napisał(a):
Ami napisał(a):Tak Aganderas bo jak się domyślam kandydować będą ci których kandydatury były najczęściej wymieniane,chyba ,że jest inaczej!


Lori, jak to jest z tą ankietą?
Będą w niej wszyscy wymienieni na dane stanowisko czy przechodzą dalej tylko ci z największą liczbą głosów :?:

Wszyscy, choćby dany nick padł w propozycjach choćby raz. Oczywiście po deklaracjach owych osób, czy chcą startować. Trzeba uniknąć sytuacji, w której ktoś mógłby zostać wybrany, a nie chce zajmować stanowiska.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Zmiany w zarządzie forum - wątek informacyjny

Postprzez wolfik » sobota, 25 lutego 2012, 17:52

to zaraz pomysle :D kogo tu uszczesliwic :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » sobota, 25 lutego 2012, 17:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron