Propozycja stworzenia wątku z linkami

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Kasjopea » niedziela, 31 lipca 2011, 09:58

Cien_1186 napisał(a):
Kasjopea napisał(a):
starling napisał(a):Ginger, może mogłabyś umieścić w wątku Pingi na samej górze wpis z prośbą, żebyśmy nie 'bałaganili' postami?


Ginger nie ma, więc ja pozwoliłam sobie to dopisać :wink:

I trzeba bezwzględnie się tego trzymać, szkoda byłoby zaśmiecać tak wspaniale przejrzyste miejsce linkowe :)
A gdyby kogoś jednak poniosły emocje, to moim zdaniem trzeba te posty gdzieś od razu wynosić, żeby nie burzyć tej zwięzłej struktury :)


Tak, to też dopiszę, żeby była jasność 8-)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 09:58

 

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez pinga » niedziela, 31 lipca 2011, 17:08

Witam cieplutko Szpaczą Rodzinkę.
Przepraszam, że Was znowu pomęczę, ale się uparłam, żeby dzisiaj skompletować materiały do naszej „linkowni” z koncertów. Ja już tak mam, że jak się za coś zabiorę to nie odpuszczę póki nie skończę :lol: . Ta linkownia mam nadzieję, że będzie przydatna dla nas wszystkich, a także dla przyszłych użytkowników forum. Proszę wybaczcie mi, że się tak samowolnie dorwałam do tego tematu, ale ostatnio dużo czasu i nerwów straciłam, jak szukałam jakiegoś materiału. Dlatego za to się zabrałam, póki mam chwilkę wolnego czasu. I dziękuję za tyle pochwał :D :D :D . Ja tylko próbuję, na ile umiem, przyczynić się do budowania tego naszego gniazdka :D :D :D .
Póki co do linkowni wrzucam linki do materiałów, które „wygrzebałam” w wątkach na naszym forum i w internecie. Część fajnych materiałów z Socjum przepadło, przynajmniej ja nie mam tam dostępu. Zaraz do linkowni wrzucę kolejne 2 posty z linkami z OWF i koncertu w Lesznie. Te materiały zapewne znacie, chociaż…… mnie dzisiaj coś zaskoczyło :o :lol: :) . Dopiero teraz znalazłam link do dirtysistersstyle (stylizacja Miszela na OWF), a tam jedno zdjęcie, którego wcześniej nie widziałam i nieźle się uśmiałam :lol: …… zaraz przypomniał mi się wątek o szafie Michała i przewidywania Ginger, co w niej zostanie po wizycie fanek :lol: :lol: :lol: .
A teraz na poważnie proszę mi odpowiedzieć na takie pytania:
Pytanie nr 1
W wątku otwartym dot. koncertu w Porcie Łódź Aga zamieściła (wielkie dzięki za to) link do swoich zdjęć z koncertu:
http://www.flickr.com/photos/aga_76/
Czy mam ten link także umieścić w linkowni?
Pytanie nr 2
W wątku otwartym dot. koncertu w Porcie Wisła Starling zamieściła (również piękne dzięki za to) linki do swoich filmów:
http://www.youtube.com/watch?v=1UiufgxopUE – misiek od fanek
http://www.youtube.com/watch?v=K5_86LHeq_U – “Californication”
http://www.youtube.com/watch?v=P1LEXGKVCOM – „Czas nas uczy pogody”
http://www.youtube.com/watch?v=4z9Dw2iJ5pc - “You are so beautiful”
http://www.youtube.com/watch?v=-ZarpBLkqlc – “Dziwny jest ten świat”
Te filmy mają status „niepubliczny”. Czy mam je przenieść do linkowni?
Pytanie nr 3
W linkowni zamieszczę także link do zdjęć z pudelka, na których jest misiek podarowany Michałowi przez Kam
http://www.pudelek.pl/artykul/33656/szp ... ym_misiem/
Czy zostawić misia incognito, czy też ujawnić jego pochodzenie i zrobić przy linku jakiś dopisek? A jeśli tak to jaki?
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez mała Mi » niedziela, 31 lipca 2011, 17:16

Pinga zapytaj Starling Agę i Kam przez PW szybciej będziesz miała odpowiedz :)
pozdrawiam
mała Mi
 

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez pinga » niedziela, 31 lipca 2011, 17:19

mała Mi napisał(a):Pinga zapytaj Starling Agę i Kam przez PW szybciej będziesz miała odpowiedz :)
pozdrawiam

Ale ja jeszcze tego nie umiem robić :oops:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez Kasjopea » niedziela, 31 lipca 2011, 17:35

pinga napisał(a):
mała Mi napisał(a):Pinga zapytaj Starling Agę i Kam przez PW szybciej będziesz miała odpowiedz :)
pozdrawiam

Ale ja jeszcze tego nie umiem robić :oops:


Przy każdym nicku jest ikona PW - kliknij, a dalej już sobie na pewno poradzisz :wink: (po wysłaniu wiadomość zapisuje się w folderze "do wysłania", ale ona mimo wszystko jest wysłana prawidłowo).
Można też wysyłać PW przez swój panel użytkownika - pod logo forum.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Facebook- ostateczne starcie! ;)

Postprzez pinga » niedziela, 31 lipca 2011, 18:47

Kasjopea napisał(a):
pinga napisał(a):
mała Mi napisał(a):Pinga zapytaj Starling Agę i Kam przez PW szybciej będziesz miała odpowiedz :)
pozdrawiam

Ale ja jeszcze tego nie umiem robić :oops:


Przy każdym nicku jest ikona PW - kliknij, a dalej już sobie na pewno poradzisz :wink: (po wysłaniu wiadomość zapisuje się w folderze "do wysłania", ale ona mimo wszystko jest wysłana prawidłowo).
Można też wysyłać PW przez swój panel użytkownika - pod logo forum.


Serdeczne dzięki. Dzieki Twoim wskazówkom udało się :lol: Mam już odpowiedź od Starling i Agi. :D
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Propozycja stworzenia wątku z linkami

Postprzez ania » niedziela, 31 lipca 2011, 19:11

Pinga, przyłączam się do podziękować za zebranie i uporządkowanie tych wszystkich linków! Obrazek Obrazek Obrazek
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia wątku z linkami

Postprzez pinga » niedziela, 31 lipca 2011, 19:17

ania napisał(a):Pinga, przyłączam się do podziękować za zebranie i uporządkowanie tych wszystkich linków! Obrazek Obrazek Obrazek


Dzięki :!: :D Mam nadzieję, że uda mi sie dzisiaj temat "linkowni" zamknąć. Właśnie szykuję następne wrzutki :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Propozycja stworzenia wątku z linkami

Postprzez Lori » niedziela, 31 lipca 2011, 20:01

Pinga, Ty jesteś po prostu mistrzyni! :shock: :D Za tę linkownię należy Ci się jakiś order specjalny za zasługi dla forum :D
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Propozycja stworzenia wątku z linkami

Postprzez mała Mi » niedziela, 31 lipca 2011, 20:05

Lori napisał(a):Pinga, Ty jesteś po prostu mistrzyni! :shock: :D Za tę linkownię należy Ci się jakiś order specjalny za zasługi dla forum :D

Może ustanowimy jakiś order dla zasłużonych? :D Np. "Order szpaczego pióra" Tylko jak go wręczyć ? Fajne by były takie ikonki dla odznaczonych przy avatarze :lol: :lol: :lol:
mała Mi
 

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2011, 20:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, pytania, uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron