18.02.2012 EloRMF

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Lori » sobota, 18 lutego 2012, 20:08

wolfik napisał(a):powiedzial prawde na zachodzie - jak kogos wybiora to caly przemysl rusza by udowodnic- ze byl najlepszy u nas zostaja pozostawieni sami sobie :roll:

Dokładnie. Na Zachodzie za finalistami stoi niesamowita machina promocyjna. Tacy uczestnicy talent show jak Leona Lewis, Alexandra Burke, Adam Lambert, Kelly Clarkson porobili kariery na całym świecie. Ktoś im napisał dobre piosenki, pomógł w promocji, zainwestował w ich kariery. A u nas...? :roll:

Szkoda, że finałowa dziewiątka XF nie odbywała latem wspólnego tournee po Polsce. Mogli zagrać kilkanaście koncertów w największych miastach. Ludzie by przyszli, bo czas był odpowiedni, program świeżo po zakończeniu, uczestnicy istnieli w publicznej świadomości. Nawet z ciekawości masa ludzi by poszła. Ale cóż... :P
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » sobota, 18 lutego 2012, 20:08

 

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez anika » sobota, 18 lutego 2012, 20:39

Super Lori, ze to spisałas :)
a zmieniając na chwilkę temat, był ktos od nas dzisiaj w Empiku w Rzeszowie?? Nie ma nigdzie żadnych wieści..
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez patisia17 » sobota, 18 lutego 2012, 20:52

wolfik napisał(a):kurcze martwie sa LP slowa - ze ma nadzieje ze w tym roku- nie sa gwarancja :(

:(
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez anika » sobota, 18 lutego 2012, 20:56

wolfik napisał(a):kurcze martwie sa LP slowa - ze ma nadzieje ze w tym roku- nie sa gwarancja :(

Niech on maksymalnie dopieści materiał, który ma zamiar wydać, niech się nie śpieszy. Nie wyrobi się w tym roku to wyda w następnym, trudno. Poczekam ile bedzie trzeba, choć wiadomo, że każdy chciałby to LP jak najszybciej :)
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez patisia17 » sobota, 18 lutego 2012, 21:34

anika napisał(a):
wolfik napisał(a):kurcze martwie sa LP slowa - ze ma nadzieje ze w tym roku- nie sa gwarancja :(

Niech on maksymalnie dopieści materiał, który ma zamiar wydać, niech się nie śpieszy. Nie wyrobi się w tym roku to wyda w następnym, trudno. Poczekam ile bedzie trzeba, choć wiadomo, że każdy chciałby to LP jak najszybciej :)

taak, może wyda coś za rok.... a może za dwa, może za pięć... Ja już nie mam siły czekać nawet na teledysk... który pojawi się może za miesiąc, może za dwa a może za pięć... Drugi singiel miał być na początku stycznia, już mamy prawie koniec lutego... A Michał niech się bawi na zamkniętych imprezach i koncertach dla vipów
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Lori » sobota, 18 lutego 2012, 21:34

patisia17 napisał(a):
wolfik napisał(a):kurcze martwie sa LP slowa - ze ma nadzieje ze w tym roku- nie sa gwarancja :(

:(

Myślę, że jest ostrożny ze składaniem deklaracji, bo nie wie, jak potoczą się nagrania itp. Przy EP obiecywał płytę w październiku, był obsuw w czasie i wszyscy suszyli mu głowę. Teraz jest ostrożniejszy i nie czyni obietnic, jeśli nie wie, czy będzie w stanie je spełnić. Mądre posunięcie.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez angie » sobota, 18 lutego 2012, 21:42

patisia17 napisał(a):taak, może wyda coś za rok.... a może za dwa, może za pięć... Ja już nie mam siły czekać nawet na teledysk... który pojawi się może za miesiąc, może za dwa a może za pięć... Drugi singiel miał być na początku stycznia, już mamy prawie koniec lutego... A Michał niech się bawi na zamkniętych imprezach i koncertach dla vipów


Dokładnie. Kurde, Patisia, chciałabym mieć Twoją mądrość ^^
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Ginger » sobota, 18 lutego 2012, 21:46

patisia17 napisał(a):taak, może wyda coś za rok.... a może za dwa, może za pięć... Ja już nie mam siły czekać nawet na teledysk... który pojawi się może za miesiąc, może za dwa a może za pięć... Drugi singiel miał być na początku stycznia, już mamy prawie koniec lutego... A Michał niech się bawi na zamkniętych imprezach i koncertach dla vipów


Niestety, trochę prawdy w tym jest. Na początku te tajemnice i niewiadome mogły być urocze i intrygujące, ale z czasem dla fanów niewiedza staje się irytująca.
Na pewno pracuje, i na pewno nie chce się już tak deklarować, jak na początku, ale mógłby znaleźć złoty środek, bo na razie to kluczenie jest męczące.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez roxi » sobota, 18 lutego 2012, 21:48

angie napisał(a):
patisia17 napisał(a):taak, może wyda coś za rok.... a może za dwa, może za pięć... Ja już nie mam siły czekać nawet na teledysk... który pojawi się może za miesiąc, może za dwa a może za pięć... Drugi singiel miał być na początku stycznia, już mamy prawie koniec lutego... A Michał niech się bawi na zamkniętych imprezach i koncertach dla vipów


Dokładnie. Kurde, Patisia, chciałabym mieć Twoją mądrość ^^


Dziewczyny, co napisać? ...zamknięta impreza, covery z XF, muzyka playback... Trzeba się pogodzić. Zaglądam tu bardziej z sympatii do Was.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez anika » sobota, 18 lutego 2012, 21:53

patisia17 napisał(a):taak, może wyda coś za rok.... a może za dwa, może za pięć... Ja już nie mam siły czekać nawet na teledysk... który pojawi się może za miesiąc, może za dwa a może za pięć... Drugi singiel miał być na początku stycznia, już mamy prawie koniec lutego... A Michał niech się bawi na zamkniętych imprezach i koncertach dla vipów

Rozumiem Cię..w sumie masz trochę racji, może nawet więcej niż trochę :( ale kurcze, mimo wszystko wierzę w Michała, wierzę, że mu się uda, prędzej czy później. Oczywiscie, tez mnie niepokoi parę spraw..ale mimo wszystko będę czekać cierpliwie. On dopiero zaczyna, uważam, że nalezy dać mu czas i prawo do błedów. Tylko niech się na nich uczy, niech wyciaga wnioski..
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » sobota, 18 lutego 2012, 21:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron