Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Anula1986 » wtorek, 10 stycznia 2012, 10:12

Chciałam wskoczyć w ekran jak oglądałam nagrania na YT, strasznie żałuję, że mnie nie było, no, ale wiele jeszcze koncertów przed nami więc nie ma co się łamać. Fajnie jest sobie poczytać te wszystkie relacje, bo czuje się choć troszkę jakby tam się było.

Miszi jest GENIALNY !!
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 10 stycznia 2012, 10:12

 

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Ginger » wtorek, 10 stycznia 2012, 11:04

Zgodzę się z Wizzy co do "Po niebo". Zdecydowanie bardziej podobała mi się wersja z DDTVN, tutaj jest trochę zbyt wykrzyczane. Być może taki był zamysł, ale mnie średnio przekonało. "Rewolucja' podobała mi się w takiej aranżacji, może trochę za bardzo popłynął przy "Czy słyszysz? Ja wołam cię znów..." i tak dalej. Tu trochę za dużo krzyku.
"Muszę biec" w sumie zaśpiewał najbardziej podobnie, jak na EPce. Podobało mi się, ale nie urwało. Szkoda, że nie ma "Sensualnego" w dobrej jakości.
Chyba "Rewolucja" najbardziej mi się podobała :D Chciałabym bardzo usłyszeć "Pretty baby" live :wink:
Pomyłki w tekście mnie rozwaliły :D

Mam nadzieję, że niedługo znowu będzie okazja dla Michała, by zaprezentować się na żywo. I że będą dalej z chłopakami pracować nad aranżacjami, bo choć rockowe aranże bardzo mi się podobały, to można by je jeszcze dopracować :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Robbie » wtorek, 10 stycznia 2012, 21:32

Choć było super, to rzeczywiście, trudno było oprzeć się wrażeniu, że to jeszcze jest w fazie przygotowawczej. Miałem wrażenie, że Michał wymyśla wersję w jakiej to zaśpiewa na bieżąco w trakcie wykonywania. Freestyle jest fajny, ale to mi niestety zalatywało niedopracowaniem, brakowało precyzji wykonania. Michał i zespół muszą jeszcze popracować nad koncertowymi wersjami.

aha, Michał planuje zaopatrzyć się już we własny mikrofon plus statyw (taki specjalnie dla niego) :wink:
I believe everything happens for a reason
You believe lies
so you eventually learn to trust no one but yourself,
and sometimes good things fall apart
so better things can fall together
Avatar użytkownika
Robbie
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 153
Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2011, 15:12
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Ami » wtorek, 10 stycznia 2012, 21:38

Chyba musimy zacząć mu mówić o naszych spostrzeżeniach , bo kto jak nie my?
Oczywiście asertywnie,żeby nas nie znielubił! :wink:
Ostatnio edytowano wtorek, 10 stycznia 2012, 21:52 przez Ami, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Lori » wtorek, 10 stycznia 2012, 21:51

Robbie napisał(a):aha, Michał planuje zaopatrzyć się już we własny mikrofon plus statyw (taki specjalnie dla niego) :wink:

I dobrze. Powinien mieć porządny mikrofon.
Na WOŚP było bez sensu, że nie dano mu bezprzewodowego, tylko musiał wlec za sobą kabel. Przeszkadzało mu to ewidentnie. Błagam, w jakim my wieku żyjemy...? :roll:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez cukierek » wtorek, 10 stycznia 2012, 21:55

Ami masz troche racji.
Mozna by mu zestawieniowo i pozytywne i negatywne opinie od nas przekazywac, bo w koncu na forum sa rozne zdania.
I masz racje, co do otoczki.
Przeciez to co piszemy, albo co nie bylo tegez jest konstruktywne wkoncu.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Ami » wtorek, 10 stycznia 2012, 22:01

cukierek napisał(a):Ami masz troche racji.
Mozna by mu zestawieniowo i pozytywne i negatywne opinie od nas przekazywac, bo w koncu na forum sa rozne zdania.
I masz racje, co do otoczki.
Przeciez to co piszemy, albo co nie bylo tegez jest konstruktywne wkoncu.


Właśnie Cukierku - ale lecę do innego wątku bo...no właśnie :roll: gapa jestem i już!Uściski ! :wink: Pomyślmy wspólnie o tym co napisałaś!To jest ważne,aby fani byli konstruktywni!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez taka ja » wtorek, 10 stycznia 2012, 22:11

Robbie napisał(a):Choć było super, to rzeczywiście, trudno było oprzeć się wrażeniu, że to jeszcze jest w fazie przygotowawczej. Miałem wrażenie, że Michał wymyśla wersję w jakiej to zaśpiewa na bieżąco w trakcie wykonywania. Freestyle jest fajny, ale to mi niestety zalatywało niedopracowaniem, brakowało precyzji wykonania. Michał i zespół muszą jeszcze popracować nad koncertowymi wersjami.
aha, Michał planuje zaopatrzyć się już we własny mikrofon plus statyw (taki specjalnie dla niego) :wink:

Zdziwiłabym się, gdyby mi ktoś powiedział, że było perfekcyjnie bo wiadomym jest fakt opracowania repertuaru w ciągu kilku tygodni przez chłopaków z zespołu i prób z Michałem przez kilka dni. Wiadomo, że zespoły ćwiczą dzień w dzień po kilka godzin, przez wiele miesięcy by dojść do perfekcji wykonania i brzmienia na koncertach, a i to wpadki się zdarzają. Ja patrzę na te filmiki z perspektywy ogólnego zarysu, (na koncercie nie byłam) i ogólnie z uwagami się zgadzam, ale po dopracowaniu materiału i zaopatrzeniu się w dobrej klasy sprzęt możemy spodziewać się naprawdę świetnych koncertów. :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez kam » wtorek, 10 stycznia 2012, 22:17

taka ja napisał(a):
Robbie napisał(a):Choć było super, to rzeczywiście, trudno było oprzeć się wrażeniu, że to jeszcze jest w fazie przygotowawczej. Miałem wrażenie, że Michał wymyśla wersję w jakiej to zaśpiewa na bieżąco w trakcie wykonywania. Freestyle jest fajny, ale to mi niestety zalatywało niedopracowaniem, brakowało precyzji wykonania. Michał i zespół muszą jeszcze popracować nad koncertowymi wersjami.
aha, Michał planuje zaopatrzyć się już we własny mikrofon plus statyw (taki specjalnie dla niego) :wink:

Zdziwiłabym się, gdyby mi ktoś powiedział, że było perfekcyjnie bo wiadomym jest fakt opracowania repertuaru w ciągu kilku tygodni przez chłopaków z zespołu i prób z Michałem przez kilka dni. Wiadomo, że zespoły ćwiczą dzień w dzień po kilka godzin przez wiele miesięcy by dojść do perfekcji wykonania i brzmienia na koncertach, a i to wpadki się zdarzają. Ja patrzę na te filmiki z perspektywy ogólnego zarysu, (na koncercie nie byłam) i ogólnie z uwagami się zgadzam, ale po dopracowaniu materiału i zaopatrzeniu się w dobrej klasy sprzęt możemy spodziewać się naprawdę świetnych koncertów. :D

Nie wiem czy ktos juz o tym wspominał, ale tam był tez problem z nawiewem powietrza, ktory rozstrajał instrumenty. Raz leciało ciepłe raz zimne powietrze.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez cukierek » wtorek, 10 stycznia 2012, 22:23

+ naglosnienie bylo straszne.

Ale jakby nie bylo, male niedopracowanka byly
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » wtorek, 10 stycznia 2012, 22:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron