Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Pretty Baby
12
39%
Rewolucja
7
23%
Po niebo
2
6%
Muszę biec
3
10%
Sensualny
7
23%
 
Liczba głosów : 31

Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez Aludka » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:36

ankieta na życzenie specjalne :D

(a ja dedykuję ją miłośnikom ankiet :mrgreen: )
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Postprzez » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:36

 

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez mała Mi » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:38

A można zaznaczać 2 utwory?
mała Mi
 

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:38

Ooo, świeżutka, pyszna ankietka :lol: :mrgreen:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez Aludka » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:40

mała Mi napisał(a):A można zaznaczać 2 utwory?

nie, jeden
ale jeśli sobie życzycie to mogę zmienić
to jak?
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez atri » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:42

Aludka napisał(a):ankieta na życzenie specjalne :D

(a ja dedykuję ją miłośnikom ankiet :mrgreen: )


Dziękuję :D
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez pinga » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:44

Ja poprosze o głosowanie na dwa, bo jestem rozdarta wewnętrznie :mrgreen: :D
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez mała Mi » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:45

To już niech będzie jeden :)
mała Mi
 

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez Aludka » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:46

jaka zgodność :lol:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez wolfik » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:51

no ba 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Który utwór podoba Ci się najbardziej?

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:57

A można na trzy :?: :mrgreen: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 8 stycznia 2012, 18:57

 

Następna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron