"Rewolucja"

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

"Rewolucja"

Postprzez Ginger » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:26

Wszystko, co dotyczy piosenki "Rewolucja". Dyskutujcie, analizujcie, interpretujcie :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:26

 

Re: "Rewolucja"

Postprzez anika » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:39

"Staram się pisać nie wychodzić z domu
chciałbym po prostu zmienić świat
to jest silniejsze ode mnie
to jest własnie ten czas.

ref: Biegam boso po mieście by znów zacząc nową rewolucję,
upijam się woda i dławię powietrzem
ja krzyczę..
Z życia bierz więcej, z życia bierz więcej..

Jak dzikie zwierzę szukam wolności
i chciałbym móc przenikać czas,
zabijam wszystko w świadomości
zabijam wszystko jeszcze raz

Ref: biegam boso..

Głęboko pod niebem dotykam cię gniewem, dopadnę cię tam
przycisnę do drzwi, rozszarpię jak pies, zachowam dla siebie

Czy słyszysz, czy słyszysz? Ja wołam cię znów
Czy słyszysz, czy słyszysz? Ja wołam cię znów!!!

ref: Biegam boso.."
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez anika » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:40

:lol: no to się zdublowałyśmy :D Ginger, usuniesz jedno??
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez aga » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:42

Mój nr 1 :D
Kto usłyszał, temu urwało, więc śmiem sądzić, ze coś jest na rzeczy :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: "Rewolucja"

Postprzez Ginger » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:43

anika napisał(a)::lol: no to się zdublowałyśmy :D Ginger, usuniesz jedno??


Jasne :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez anika » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:49

Ginger napisał(a):
anika napisał(a)::lol: no to się zdublowałyśmy :D Ginger, usuniesz jedno??


Jasne :D

dzięki :) sorry za zamieszanie :wink:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez gingers » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:50

To teraz proszę mi wytłumaczyć do kogo on woła :mrgreen:
Kogo dotyka gniewem i przyciśnie do drzwi?
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez wolfik » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:52

on napewno mnial kupe ludzi- ktorzy go kochaja^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: "Rewolucja"

Postprzez anika » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:52

aga napisał(a):Mój nr 1 :D
Kto usłyszał, temu urwało, więc śmiem sądzić, ze coś jest na rzeczy :D


i mój, razem z sensualnym :wink: Oba podobają mi sie równie mocno, nie umiałabym wybrać, który lepszy. Choć to sensualny zdobył moje serce od pierwszego usłyszenia, rewolucja dopiero gdy posłuchałam jej przez słuchawki.
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: "Rewolucja"

Postprzez Majj » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:53

gingers napisał(a):To teraz proszę mi wytłumaczyć do kogo on woła :mrgreen:
Kogo dotyka gniewem i przyciśnie do drzwi?


Może tych co mu kłody pod nogi rzucają? I wszystkich swoich byłych 'przyjaciół'? A może to też o podtekście ero? :lol:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:54 przez Majj, łącznie edytowano 1 raz
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Postprzez » poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:53

 

Następna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron