Premiera płyty

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Premiera płyty

Postprzez anika » piątek, 2 grudnia 2011, 14:39

nie wiem gdzie to napisac, aaaaaa!!!!!!!!
Płyta będzie 13.12!!!! Jest zapowiedz na stronie Universal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.universalmusic.pl/plan

Admin: dodaję listę autoryzowanych sklepów - zakup płyty w którymś z nich będzie się wliczał do statystyk dotyczących statusu płyty (np. złota, platynowa) :!:

http://www.zpav.pl/rankingi/listy/olis/sklepy.php
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » piątek, 2 grudnia 2011, 14:39

 

Re: Premiera płyty

Postprzez Ginger » piątek, 2 grudnia 2011, 14:42

anika napisał(a):nie wiem gdzie to napisac, aaaaaa!!!!!!!!
Płyta będzie 13.12!!!! Jest zapowiedz na stronie Universal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.universalmusic.pl/plan


:shock: :shock: :shock:

XI :D :D :D :D :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Premiera płyty

Postprzez Majj » piątek, 2 grudnia 2011, 14:43

anika napisał(a):nie wiem gdzie to napisac, aaaaaa!!!!!!!!
Płyta będzie 13.12!!!! Jest zapowiedz na stronie Universal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.universalmusic.pl/plan



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Premiera płyty

Postprzez kam » piątek, 2 grudnia 2011, 14:43

anika napisał(a):nie wiem gdzie to napisac, aaaaaa!!!!!!!!
Płyta będzie 13.12!!!! Jest zapowiedz na stronie Universal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.universalmusic.pl/plan

13 szturmujemy Empik! :D :D :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Premiera płyty

Postprzez Ola » piątek, 2 grudnia 2011, 14:44

Znów im się zmieniło, jeszcze w czwartek było 9 :lol:

Cudowna wiadomość 8-)
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Premiera płyty

Postprzez kam » piątek, 2 grudnia 2011, 14:44

Jakis zwariowano-szczesliwy dzien. :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Premiera płyty

Postprzez Ginger » piątek, 2 grudnia 2011, 14:46

Rany, co tu się dzisiaj dzieje :D Ja nie ogarniam :D
Co za szpaczy dzień zaraz przed szpaczym weekendem 8-)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Premiera płyty

Postprzez anika » piątek, 2 grudnia 2011, 14:46

13.12 to 2 dni po moich urodzinach! Ale sobie prezent sprawię :D
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Premiera płyty

Postprzez Litek_ » piątek, 2 grudnia 2011, 14:47

dopiero co wóciłam, wchodze, a tu takie wieści.. super! :D
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Premiera płyty

Postprzez Zoni » piątek, 2 grudnia 2011, 14:48

Ola napisał(a):Znów im się zmieniło, jeszcze w czwartek było 9 :lol:

Cudowna wiadomość 8-)

13+12+20+11=5+6=11
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Postprzez » piątek, 2 grudnia 2011, 14:48

 

Następna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron