Singiel w rozgłośniach radiowych

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez taka ja » niedziela, 22 stycznia 2012, 01:07

Robbie napisał(a):Oficjalnie ogłaszam: Nie było singla Michała na antenie Eski Rock.
:(

Dzięki Robbie, szkoda...ktoś miał omamy i narobił nam i Michałowi nadziei.
Ostatnio edytowano niedziela, 22 stycznia 2012, 01:17 przez taka ja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » niedziela, 22 stycznia 2012, 01:07

 

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 01:12

Kurde szkoda, co za plota.
A juz sie cieszylam. Co gorsza Michal tez pewnie sie cieszyl. Zeraz informujac go ze to plota, sprawi sie mu przykrosc
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez Ginger » niedziela, 22 stycznia 2012, 01:17

Cholera... i po co robić jemu i nam taką nadzieję?
Szkoda.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez Aludka » niedziela, 22 stycznia 2012, 11:31

szkoda :( ciekawe skąd ta plota
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez cukierek » niedziela, 22 stycznia 2012, 14:09

Podejrzewam ze jakas fanka we Wroclawiu chciala mu zainponowac i tak powiedziala
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez roxi » niedziela, 22 stycznia 2012, 22:52

tet napisał(a):roxi, przypomniałam sobie, ze pisałaś kiedyś, o możliwości umieszczenia singla Michała w dobrej rozgłośni radiowej, czy to jeszcze aktulne?


Tak Tet. Tylko z utworami z EP, nie da się. Brzmią zbyt amatorsko. Przepraszam. Michał ma wszelkie warunki by być artystą, tylko troche pracy musi włożyć. Gdyby EP była inna, to nawet nie potrzebne układy. Na takiej fali popularności, każda rozgłośnia wzięła by z mety bo to podnosi słuchalność.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez mała Mi » niedziela, 22 stycznia 2012, 23:27

roxi napisał(a):
tet napisał(a):roxi, przypomniałam sobie, ze pisałaś kiedyś, o możliwości umieszczenia singla Michała w dobrej rozgłośni radiowej, czy to jeszcze aktulne?


Tak Tet. Tylko z utworami z EP, nie da się. Brzmią zbyt amatorsko. Przepraszam. Michał ma wszelkie warunki by być artystą, tylko troche pracy musi włożyć. Gdyby EP była inna, to nawet nie potrzebne układy. Na takiej fali popularności, każda rozgłośnia wzięła by z mety bo to podnosi słuchalność.

A to ciekawe bo słyszę w tych najpopularniejszych rozgłośniach czasem taki chłam że wytrzymać nie można. Przy nim płyta Miśka jest na prawde dobra.
mała Mi
 

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez pinga » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 00:15

Roxi, a co myślisz o prowadzonej przez nas akcji wysyłania maili do stacji radiowych?
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez roxi » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 09:48

Ted, Mi, macie rację, stacje radiowe grają dużo komercyjnego chłamu. Od jakiegoś czasu radia, stały się szafami grającymi. Mają tak poukładane play listy, że zegarek można nastawiać. Spowodowane jest to między innymi tym, że wybierają taki repertuar, by obsłużyć nim, jak największą ilość słuchaczy. Poza tym ZAiX. Przy całej mojej serdeczności i życzliwości wobec Michała,słychać jego nieprzygotowany do nagrań w studiu, wokal. EP, jest jaka jest. To jest powód, że na żadnej antenie singiel się nie pojawił. Myślę, że jeszcze usłyszymy, nie raz Michała w radiu ale nie sądzę by to były utwory z EP.

Pinga, moim zdaniem, każda akcja, promująca Michała muzykę, jest potrzebna i ważna. Nawet jeśli w danym momencie nie daje efektów , to jest to informacja, o zapotrzebowaniu na jego muzykę, o zainteresowaniu jego osobą. Takie akcje są więcej warte niż informacje o bankietach czy innych eventach , w których Misiek bierze udział. Robią one szum wokół twórczości Michała.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Singiel w rozgłośniach radiowych

Postprzez goska » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 09:57

roxi, masz swieta racje, tylko z Michalem jest jeden problem. nie oddzielisz jego checi spiewania od jego sklonnosci i upodobania do celebry. w/g mnie, nie ma takiej opcji.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 09:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron