Robbie napisał(a):Oficjalnie ogłaszam: Nie było singla Michała na antenie Eski Rock.
Dzięki Robbie, szkoda...ktoś miał omamy i narobił nam i Michałowi nadziei.
Robbie napisał(a):Oficjalnie ogłaszam: Nie było singla Michała na antenie Eski Rock.





tet napisał(a):roxi, przypomniałam sobie, ze pisałaś kiedyś, o możliwości umieszczenia singla Michała w dobrej rozgłośni radiowej, czy to jeszcze aktulne?

roxi napisał(a):tet napisał(a):roxi, przypomniałam sobie, ze pisałaś kiedyś, o możliwości umieszczenia singla Michała w dobrej rozgłośni radiowej, czy to jeszcze aktulne?
Tak Tet. Tylko z utworami z EP, nie da się. Brzmią zbyt amatorsko. Przepraszam. Michał ma wszelkie warunki by być artystą, tylko troche pracy musi włożyć. Gdyby EP była inna, to nawet nie potrzebne układy. Na takiej fali popularności, każda rozgłośnia wzięła by z mety bo to podnosi słuchalność.



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość