Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez anika » sobota, 3 marca 2012, 14:14

wolfik napisał(a):kumpel zerkal na statystyki gdzies i potem liczylismy - tak ze teraz tylko czekac :mrgreen: i jeszcze jest jeden problem np w lublinie w empikach gdzies tydzien temu nie mozna bylo w ogole kupic ep- znajomy potrzebowal 2 na prezenty :( musial zamawiac

a to nie jest przypadkiem tak, że podaje się do publicznej wiadomości ilośc sprzedanych płyt w momencie gdy krazek osiaga jakis status, czyli najpierw przy złocie, potem przy platynie itd., a to co pomiędzy jest tajne? Tak coś mi sie kojarzy, a jesli rzeczywiście tak jest no to nie da sie sprawdzić jak sprzedaje się płyta w danym miesiącu, a jesli tak to nie da się obliczyć ile płyt sprzedał Rubik na podstawie sprzedanych płyt Adele w styczniu..tak to rozumiem, byc może źle :roll: ja chyba zwariuje z tymi listami :lol:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » sobota, 3 marca 2012, 14:14

 

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez carmela » sobota, 3 marca 2012, 14:25

Tak Anika, do publicznej wiadomości podaje się tylko, czy płyta jest już złota, platynowa itd. Dokładniejsze info to tylko pocztą pantoflową :D
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez wolfik » sobota, 3 marca 2012, 14:27

nie martw sie ja tez t dostaje juz krecka ale powiem ze2 -3 tygodnie temu rubik dostal zloto -wiec patrzac w ten sposob mozemy tylko czekac i ta nagla aktywacja recenzji po2,5 miesiacu od wydania :wink: musi cos byc na rzeczy 8-) a kumpel robi w statystykach i prognozach - robil to na programnie symulacyjnym 8-) tak dla zabicia czasu w nocy
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez anika » sobota, 3 marca 2012, 14:32

ok, wierze Wam na słowo, że niedługo bedzie złoto, bo ja sie na tym kompletnie nie znam :lol: Tylko własciwie to i tak nie wiemy czy EP Michała może osiągnąć taki status, nawet on sam nie wiedział jak został o to spytany w Jaśle, więc ciekawe jak to będzie. No bo płyta nie spelnia wymogu z regulaminu odnośnie minimalnego czasu odtwarzania (30minut). Ale dobra, zostawiam to! Bo zaraz zacznę się wgłebiac, rozkminiać, a czasu nie mam! :twisted:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez wolfik » sobota, 3 marca 2012, 14:34

no poczekamy zobaczymy licze ze bedzie dobrze
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez carmela » sobota, 3 marca 2012, 14:41

Misiek bajerzył trochę tego dziennikarza w Jaśle :P Epka też może osiągnąć status złotej płyty i M. dobrze o tym wie :lol:
Ja jeszcze liczę, że wraz ze świetnym longplayem sprzeda się trochę Epki :)
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez Kasjopea » sobota, 3 marca 2012, 15:50

carmela napisał(a):Ja jeszcze liczę, że wraz ze świetnym longplayem sprzeda się trochę Epki :)


Teledysk do "Rewolucji" też pewnie podniesie sprzedaż.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez wolfik » sobota, 3 marca 2012, 16:15

tylko aby byly w empikach :roll: bo z tym troche krucho
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez goska » niedziela, 4 marca 2012, 07:16

mysle, ze sprawe epki Michal powinien juz zostawic za soba. sa rzeczy, ktore zasluguja na to, zeby zbyt dlugo ich nie roztrzasac. epka zostala "uksztaltowana" przez okolicznosci, ktore byc moze czegos Michala naucza. wszystko w zyciu sie przydaje. teraz trzeba bedzie otworzyc glowy na muzyke, poeksperymentowac i mniej zwracac uwage na prawa rynku. zamieszanie z epka, chocby z deczka niekorzystne ma swoj sens. oczywiscie jesli sie go nada calej sprawie. Michal nadal ma sile oddzialywania, mysle, ze nawet jesli mniej go bedzie w telewizji, to niewiele traci, bo zaczyna sie sezon spotkan na zywo, internet otwiera kolejne metody promowania muzyki. jak sie wlozy w to troche pracy, (no moze wiecej niz troche), mozna dotrzec do ludzi.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Notowania płyty, singla - wątek dyskusyjny

Postprzez Ami » niedziela, 4 marca 2012, 07:24

Tak Gosiu ,Michał ma nadal siłę oddziaływania i tak sobie myślę,że może lepiej iż sam sobie z dużą pomocą Uniwersalu utarł nosa na początku kariery, bo teraz będzie już ostrożniejszy w doborze materiału na długą płytę,a to ona głównie trafi pod strzechy...wraz w nadejściem wiosny budzą się nowe nadzieje...
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 4 marca 2012, 07:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron