wolfik napisał(a):kumpel zerkal na statystyki gdzies i potem liczylismy - tak ze teraz tylko czekaci jeszcze jest jeden problem np w lublinie w empikach gdzies tydzien temu nie mozna bylo w ogole kupic ep- znajomy potrzebowal 2 na prezenty
musial zamawiac
a to nie jest przypadkiem tak, że podaje się do publicznej wiadomości ilośc sprzedanych płyt w momencie gdy krazek osiaga jakis status, czyli najpierw przy złocie, potem przy platynie itd., a to co pomiędzy jest tajne? Tak coś mi sie kojarzy, a jesli rzeczywiście tak jest no to nie da sie sprawdzić jak sprzedaje się płyta w danym miesiącu, a jesli tak to nie da się obliczyć ile płyt sprzedał Rubik na podstawie sprzedanych płyt Adele w styczniu..tak to rozumiem, byc może źle





