Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzenia

Pierwszy mini album Michała Szpaka!

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Aganderas » wtorek, 29 listopada 2011, 18:32

Czekam i czekam! Czekam! Sobie Czekam:) Przecież - cieszę się. Czekam. No i CZEKAM na płytę. Czekam. Czekam. Czekam. Czekam. Może niedługo już? Sobie tak czekam i czekam:)
Nie mylić z czkam :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » wtorek, 29 listopada 2011, 18:32

 

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez gingers » wtorek, 29 listopada 2011, 19:30

Aganderas napisał(a):Czekam i czekam! Czekam! Sobie Czekam:) Przecież - cieszę się. Czekam. No i CZEKAM na płytę. Czekam. Czekam. Czekam. Czekam. Może niedługo już? Sobie tak czekam i czekam:)
Nie mylić z czkam :lol:


A wygląda prawie jak czkam :lol:
Witaj.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Aganderas » wtorek, 29 listopada 2011, 19:49

gingers napisał(a):
Aganderas napisał(a):Czekam i czekam! Czekam! Sobie Czekam:) Przecież - cieszę się. Czekam. No i CZEKAM na płytę. Czekam. Czekam. Czekam. Czekam. Może niedługo już? Sobie tak czekam i czekam:)
Nie mylić z czkam :lol:


A wygląda prawie jak czkam :lol:
Witaj.


No, to może jednak czkam hihih tylko o tym nie wiedziałam :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez gingers » wtorek, 29 listopada 2011, 19:56

Aganderas napisał(a):
gingers napisał(a):
Aganderas napisał(a):Czekam i czekam! Czekam! Sobie Czekam:) Przecież - cieszę się. Czekam. No i CZEKAM na płytę. Czekam. Czekam. Czekam. Czekam. Może niedługo już? Sobie tak czekam i czekam:)
Nie mylić z czkam :lol:


A wygląda prawie jak czkam :lol:
Witaj.


No, to może jednak czkam hihih tylko o tym nie wiedziałam :lol: :mrgreen:


W wątku "Co oglądają szpakofani" wkleiłam link specjalnie dla Ciebie z moimi wypocinami, czytałaś?
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Cien_1186 » sobota, 3 grudnia 2011, 09:47

Aganderas napisał(a):Czekam i czekam! Czekam! Sobie Czekam:) Przecież - cieszę się. Czekam. No i CZEKAM na płytę. Czekam. Czekam. Czekam. Czekam. Może niedługo już? Sobie tak czekam i czekam:)
Nie mylić z czkam :lol:

:D :D :D
Epka już za 10 dni, ajć :D :!:
A w przyszłym roku LP, żyć i nie umierać :D 8-)
Czekanie jest takie fajne :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Aludka » sobota, 3 grudnia 2011, 14:08

żebym tylko o tym nie zapomniała :o :?
ale co ja mówię, z Wami się nie da :lol:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez nutella0419 » niedziela, 4 grudnia 2011, 14:10

Misiek mówił, że chciałby, aby jego teledysk wyprodukowała ta sama osoba, która stworzyła ten oto klip Nosowskiej
http://www.youtube.com/watch?v=WG0RWjGmD4Q
Klimat pewnie ma być podobny.
Co myślicie? Mi sie podoba. Wg mnie to dowód, że mimo niskiego budżetu można wyprodukować ciekawy, niebanalny teledysk. Doda wydała na swój teledysk fortunę, a i tak tylko kręci tyłkiem i powiela pomysły innych.
Avatar użytkownika
nutella0419
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 558
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk
wiek: 21

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez kam » niedziela, 4 grudnia 2011, 14:16

nutella0419 napisał(a):Misiek mówił, że chciałby, aby jego teledysk wyprodukowała ta sama osoba, która stworzyła ten oto klip Nosowskiej
http://www.youtube.com/watch?v=WG0RWjGmD4Q
Klimat pewnie ma być podobny.
Co myślicie? Mi sie podoba. Wg mnie to dowód, że mimo niskiego budżetu można wyprodukować ciekawy, niebanalny teledysk. Doda wydała na swój teledysk fortunę, a i tak tylko kręci tyłkiem i powiela pomysły innych.

Artystyczny bardzo, niebanalny. Mysle, ze facet moglby dla Miska zrobic cos niezwyklego. Jestem za.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez carmela » niedziela, 4 grudnia 2011, 14:56

Super, mi też się bardzo podoba. Wszystko jest spójne muzyka, tekst i teledysk :)
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Płyta Michała: Wasze oczekiwania, przypuszczenia, marzen

Postprzez Aganderas » niedziela, 4 grudnia 2011, 23:22

nutella0419 napisał(a):Misiek mówił, że chciałby, aby jego teledysk wyprodukowała ta sama osoba, która stworzyła ten oto klip Nosowskiej
http://www.youtube.com/watch?v=WG0RWjGmD4Q
Klimat pewnie ma być podobny.
Co myślicie? Mi sie podoba. Wg mnie to dowód, że mimo niskiego budżetu można wyprodukować ciekawy, niebanalny teledysk. Doda wydała na swój teledysk fortunę, a i tak tylko kręci tyłkiem i powiela pomysły innych.


Mi się od razu skojarzyło z teledyskiem Florence - jakoś, tam jest, mniej dosłownie, za to w kolorach :D
Ale Nosowska dla Agnieszki - to nie, a Florence - jak najbardziej :D
http://www.youtube.com/watch?v=iWOyfLBYtuU&feature=results_main&playnext=1&list=PLFBB133EF91AD1069
*
Po dłuższej chwili :lol: doszłam do wniosku: że teledysk, nie jest tak ważny :lol: Nosowskiej w moim przypadku nic nie dał: oglądnęłam w sumie dla Szpaczka - i uciekłam zaraz do Florence - słucham jej w kółko - i też nie oglądam :lol: bo oczy mam zamknięte, za to mnie giba na boki, i rękoma cały pokój omiotłam już :mrgreen: :lol: Ważny jest teledysk - ale najważniejsza piosenka :mrgreen: :mrgreen:
Chcę się tak gibać na szpaczku Ale mi wyszło :lol: chciałam powiedzieć przy piosenkach Michałka oczywiście :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 4 grudnia 2011, 23:22

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 1. XI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron