Co mi w duszy szpaczy.

Witamy serdecznie!:)

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Ami » piątek, 16 grudnia 2011, 06:10

Bardzo mocnych nie lubię również, ale takie ,które pozwalają rozwinąć żagle -owszem! :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » piątek, 16 grudnia 2011, 06:10

 

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 grudnia 2011, 21:06

Koralka napisał(a):I taki co Cię popycha, gdy zbiegasz z górki po zielonej trawie :oops: A na dole stoi Twój men i śpiewa "chodź, poprowadzę Twoją dłoń..." :lol: :lol: :lol: :lol:
Już sobie wyobraziłam swojego Korala :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Dobrze, ze szefa nie ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit: Nie wiecie czasem czym najlepiej zmyć resztki słonych paluszków z monitora??? :oops:

A czym się zmywa resztki nalewki aroniowej z klawiatury :?: :twisted:
:lol: :lol: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 grudnia 2011, 21:43

Koralka napisał(a):Cień, chyba powinnyśmy przestać konsumować wchodząc na to forum, bo to naszym sprzętom zdecydowanie nie służy :D

A to już ktoś pisał, że na naszej głównej stronie powinno znajdować się ostrzeżenie, że z napojami i żywnością każdy wchodzi na własną odpowiedzialność :lol: :mrgreen:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Ami » piątek, 16 grudnia 2011, 21:51

Koralka napisał(a):I taki co Cię popycha, gdy zbiegasz z górki po zielonej trawie :oops: A na dole stoi Twój men i śpiewa "chodź, poprowadzę Twoją dłoń..." :lol: :lol: :lol: :lol:
Już sobie wyobraziłam swojego Korala :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Dobrze, ze szefa nie ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit: Nie wiecie czasem czym najlepiej zmyć resztki słonych paluszków z monitora??? :oops:


I taki co owiewa twarz rozrzucając kosmyki włosów to tu to tam i nagle biegniesz z nim po ulicy bo pada deszcz i chcesz się schronić gdzieś...aby .. :wink:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Cien_1186 » sobota, 17 grudnia 2011, 10:20

Koralka napisał(a):Ami i Cień, kocham Was :D :D :D

Jeśli chodzi o mój przypadek, to Twoje uczucie jest odwzajemnione :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Co mi w duszy szpaczy.

Postprzez Ami » sobota, 17 grudnia 2011, 21:16

Karolka ! :P- a może wiesz coś o tym, że taki jeden Szpakowski ma taką moc ,że przyciąga do siebie ludzi którzy mają wiele wspólnego tylko ,że w ogóle o tym nie wiedzą dokąd wyżej wymieniony nie przyciągnie ich jak magnes do miejsc gdzie sam bywa? I tak o to ,ludzie dowiadują się nagle ,że jest ich więcej, ale nigdy wcześniej nawet im to się nie śniło!? Ot takie tam miłe spotkanko!Jak to się nazywa? Szpacza energia? Moc ?Nie wiem, wiem tylko,że coś w tym jest! :wink:
Buziaki!Uśmieszki! :P I co tam!Jest cudnie!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » sobota, 17 grudnia 2011, 21:16

 

Poprzednia strona

Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron