Witam

Witamy serdecznie!:)

Re: Witam

Postprzez Aganderas » niedziela, 24 marca 2013, 18:42

Ciekawe czy Adriano nadal czeka na płytę, a jak nie czeka, to czy zauważy i kupi gdy będzie wydana?
hym, ja sama lubię piosenkarzy, którzy pokazują swoje utwory w necie, i gdy są dobre, to się idzie kupić płytę (przykład - Maria Peszek), bo jak tylko jest singiel, to kto wie co tam na płycie jest (taki kot w worku) może być dobra tylko ta piosenka jedna.

Tak śledzę karierę "Domowych Melodii" którzy idą drogą całkiem od dołu. Najpierw zaistnieli w necie, uzbierali tu fanów sobie (ciekawymi tekstami i zgrabnym, bezpretensjonalnym wykonaniem) wydali płytę, ale takim chyba niedrogim kosztem, i promują ją teraz koncertami. :)
Normalnie - szacun :)
Ciekawi mnie co z nimi dalej, czy to pociągną? :)

No i jak Michał i nowa menagerka, nowi ludzie przy płycie. Czy przyjdzie nam dalej czekać na "bum" Michałowy, czy płyta będzie średnia, czy bardzo dobra? :)
Czy Michał zdobędzie uznanie, czy już na tyle dobrze śpiewa? Czy dobre piosenki wybierze?
Do tego typu śpiewania, do jakiego sie ostatnio garnie - to potrzeba idealnego warsztatu - to nie rockowe, rozkładające się na cały zespół emocje :)
he
rozumiem teraz, dlaczego część fanów tak chciała na rockowo.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 24 marca 2013, 18:42

 

Re: Witam

Postprzez adh » wtorek, 26 marca 2013, 20:04

Adriano jak się nie mylę był z Jasła.
A tam fani Michała mają do Niego szczególny sentyment. Zapewne czeka jeszcze, choć może nie tak intensywnie jak ta garstka, która została na fb.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Witam

Postprzez Aganderas » środa, 27 marca 2013, 10:29

Wiesz adh, ja myślę że dużo ludzi czeka, może czeka to też nieadekwatne słowo,
ale "pamięta" głos Michała, że taki ktoś był, zauważyli go, i jak coś dobrego nagra, to odbiorców będzie miał
to jak gdzieś pisałam, że Michał nie ma gorzej od innych ludzi chcących zaistnieć, kłopoty jego są raczej związane z własną osobą i brakiem obycia, niż nagle z jakimiś wyimaginowanymi wrogami, którzy czyhają na jego karierę. (tak to widzę i czuję)

Ostatnio oglądałam wywiad z Tomaszem Raczkiem, co prawda nie na temat piosenkarzy, tylko tolerancji, było o jego przyznaniu się że jest gejem, i powiedział, że od tamtej pory nie spotkał się z żadnymi przejawami nietolerancji jakiejś, wobec jego osoby, ani nikt nie dał mu odczuć, że to coś złego, ani nic. Ale powiedział że ludzie tak z niewiedzy osądzają i jak poznają osoby innej orientacji, to zaczynają akceptować (no wyjątki pewnie są :wink: ) a ludzie najbardziej gadają i sa źle nastawieni do takich, którzy się nie przyznają, chowają w tajemnicy, a i tak wszyscy wiedzą, bo w tedy jest sygnał, że to coś wstydliwego, skoro się nie przyznaliśmy. Chyba ludzie szanują prawdę - w człowieku.

Michał ma skomplikowaną osobowość i z taką skomplikowanością powinien wyjść do swiata - całym sobą.

Ps.
internetowych hejterów po prostu nie bierze się pod uwagę (oni jakby nie należą do prawdziwego świata) takie mam przekonanie, po dłuższym namyśle
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Witam

Postprzez adh » środa, 27 marca 2013, 17:13

Aga!
Przecież wyszedł do świata, nie bał się i za to również zyskał wielu zwolenników.
A kłopoty, tak jak piszesz ma z powodu braku twórczości, z kolei brak twórczości z powodu braku odpowiednich ludzi wokół siebie i braku kasy!!!
Pieniądze wiele załatwiają, często zastanawiam się, z czego On się utrzymuje, opłacić mieszkanie w W-wie, opłacić studia, wynajęcie studia też kosztuje, a przecież praktycznie niewiele zarobi na tych pojedynczych wystepach i wywiadach.Niby miał jakieś stypendium z Jasła i od Drutexu, ale to pewnie też groszowe sprawy. :roll:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Witam

Postprzez Aganderas » środa, 27 marca 2013, 21:18

"wyjść całym sobą" - "wyszedł", "nie bał się"
wyszedł, ale później się coś w tym popsuło (oczywiście że przez doradców złych i złe wybory)
ja nie neguję że Michałowi jest trudno :)
po prostu ostatnio na fb, migały mi stwierdzenia "ojej, wszyscy uwzięli się przeciwko niemu i dlatego nie robi kariery"

po prostu chciałam napisać, że 'wszystkim' zaczynającym jest bardzo trudno :)

"wyszedł i nie bał się"
adh, on właśnie mnie tym ujął najbardziej, bardziej jeszcze niż śpiewem,
teraz tego nie ma

wszystko zachowawcze jakieś takie , "małe", zamiast "dużego"
no, ciekawa jestem, co będzie dalej, przecież do licha pamięta wszystko
więc może być jeszcze - wielki :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Witam

Postprzez adh » sobota, 30 marca 2013, 18:35

Aganderas napisał(a):"wyjść całym sobą" - "wyszedł", "nie bał się"
wyszedł, ale później się coś w tym popsuło (oczywiście że przez doradców złych i złe wybory)
ja nie neguję że Michałowi jest trudno :)
po prostu ostatnio na fb, migały mi stwierdzenia "ojej, wszyscy uwzięli się przeciwko niemu i dlatego nie robi kariery"

po prostu chciałam napisać, że 'wszystkim' zaczynającym jest bardzo trudno :)

"wyszedł i nie bał się"
adh, on właśnie mnie tym ujął najbardziej, bardziej jeszcze niż śpiewem,
teraz tego nie ma

wszystko zachowawcze jakieś takie , "małe", zamiast "dużego"
no, ciekawa jestem, co będzie dalej, przecież do licha pamięta wszystko
więc może być jeszcze - wielki :)


dla mnie jednak najważniejszy jest śpiew, nie Jego wizerunek. A śpiewa coraz lepiej i podoba mi się coraz bardziej. Jeśli chodzi o wizerunek, być może właśnie taki Mu pasuje i nie wiem w czym widzisz Aga to "małe" zamiast "dużego". Po prostu staje się dojrzalszy i z młodzieńca przeobraża się w mężczyznę. to właśnie widać w Jego ostatnich występach.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Witam

Postprzez Aganderas » sobota, 30 marca 2013, 20:21

Staje się 'zwyczajny', a porwał mnie 'niezwykłością' :)

taki zwykły, nudzi mnie
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » sobota, 30 marca 2013, 20:21

 

Poprzednia strona

Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron