Ciesze się, że jestem z Wami

Witamy serdecznie!:)

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez cukierek » środa, 9 listopada 2011, 14:18

Znakomicie sobie poradzilas :) Watek zalozony, i w poprawnym miejscu. Wiesz, ta koncepcja otwierania przez nowych forumowiczow wlasnych watkow powitalnych jest dosc nowa, i sie obawialismy wlasnie, czy zostanie to przez was ogarniete. Na to wychodzi, ze jakos to funkcjonuje. Moze masz jakies spostrzezenia, do nas, jak mozna by nowym forumowicza ulatwic poczatki?
Oficjalnie witam Ciebie w naszych skromnych progach :)
Nie musisz pisac poematow. Mi tez blizsze sa cyferki. Udzielaj sie po swojemu. Niedlugo zobaczysz ze kazdy z nas ma inny styl. Jedni pisza wiecej, jedni mniej, jedni tak a inni owak. Tworzymy taka kolorowa pake, polaczona przez Michala.
Co cie do nas przyciagnelo? W sensie jak sie o nas dowiedzialas :) ?

EDIT: nie znalam tego utworu :!: Slowa poruszaja. Troche tez do Michala pasuja.
Ostatnio edytowano środa, 9 listopada 2011, 14:24 przez cukierek, łącznie edytowano 1 raz
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 9 listopada 2011, 14:18

 

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Leon26 » środa, 9 listopada 2011, 14:22

Witaj Tet :D tym utworem mnie już wcześniej zastrzeliłaś za co pięknie dziękuje :D serdecznie pozdrawiam i życzę dobrej zabawy i samych miłych wrażeń :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Zoni » środa, 9 listopada 2011, 14:24

Witaj Tet, czuj się tu jak w domu :D
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » środa, 9 listopada 2011, 14:26

tet witaj jestes lepszy ode mnie ja nawet watku nie umiem zalozyc^^a syna mam 18^latka :wink: tez zakrecony^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez kam » środa, 9 listopada 2011, 14:27

Tet super, ze udalo ci sie zalozyc watek. U nas srednia wieku ostatnio po przeliczeniu wyszla 35 lat, wiec chyba sie swietnie tu wpisujesz. Mamy kilka malolat co zanizaja nam srednia :mrgreen: Kazda osoba moze zakladac watek, jesli cos ja interesuje a jest w jakis sposob zwiazane z Michalem. Obecnie chyba mamy krotki relaks po TzG chociaz juz nas straszy pisaniem ksiazki. :lol: Ja tez pisze krotko i na temat. :D Ale mnie tez ciekawi jak tu trafilas?
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez aga » środa, 9 listopada 2011, 14:28

To miłe, Tet :)
Pozdrawiam :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez starling » środa, 9 listopada 2011, 14:44

Witaj Tet, nie trzeba pisać dużo, byle często :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie i przesyłam forumowego dzioba :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ginger » środa, 9 listopada 2011, 15:05

Tet, witaj serdecznie w naszym gniazdku :D Bardzo się cieszę, że do nas trafiłaś, mam nadzieję, że szybko się zadomowisz, na pewno też szybko przyzwyczaisz się do forum i jego funkcjonowania :wink: Dobrze, że to tworzenie nowych wątków nie jest aż tak problematyczne, doskonale sobie poradziłaś :wink: Napisz jeszcze coś o sobie, jeśli tylko masz ochotę, życzę miłej zabawy na forum :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez kam » środa, 9 listopada 2011, 15:09

tet napisał(a):To Wam średnią wieku troche podciągnęłam do góry, jestem pare latek po 50-tce, może jestem tu najstarsza?. Ale duszyczka góra 30-tka. Już nie pamiętam jak i kiedy dowiedziałam się o Waszym, a teraz już naszym forum. Od pierwszego odcinka x-factora jestem zauroczona Michałem i śledze Jego losy, więc pewnie gdzieś w internecie przeczytałam o tym forum. /raz już wysłałam, ale chyba znikło w cyberprzestrzeni, więc wysylam jeszcze raz?

Nie jestes najstarsza masz konkurencje. :lol:
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez mała Mi » środa, 9 listopada 2011, 15:16

tet napisał(a):To Wam średnią wieku troche podciągnęłam do góry, jestem pare latek po 50-tce, może jestem tu najstarsza?. Ale duszyczka góra 30-tka. Już nie pamiętam jak i kiedy dowiedziałam się o Waszym, a teraz już naszym forum. Od pierwszego odcinka x-factora jestem zauroczona Michałem i śledze Jego losy, więc pewnie gdzieś w internecie przeczytałam o tym forum. /raz już wysłałam, ale chyba znikło w cyberprzestrzeni, więc wysylam jeszcze raz?

Witaj tet, wydaje mi się że do tej pory ja byłam najstarszą forumowiczką za 3 miesiące skończę 55 lat :)
Ciekawa jestem czy mnie pobiłaś czy nadal jestem niezagrożona :lol:
mała Mi
 

Postprzez » środa, 9 listopada 2011, 15:16

 

Następna strona

Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron