Ciesze się, że jestem z Wami

Witamy serdecznie!:)

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez pinga » czwartek, 10 listopada 2011, 20:26

Ami napisał(a):
pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)


Łał, Pinga , ja też mam wnuczka Szpakofana! Ma 3 latka i bezbłędnie poznaje Michała na zdjęciach i jego głos! Śmiać mi się chciało , jak ostatnio zerknął
do mojej gazety i krzyczy przy gościach!
" Babo to twój Szpak!" a cała rodzina konsternacja! :o
A ja :lol: :lol: :lol: !


Mój ma 2,5 roku. Wita mnie zawsze okrzykiem: Michał Szpak! Krynica! Krynica! Był tam ze mną na koncercie i wtedy został Szpakofanem :lol:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 20:26

 

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 20:32

pinga napisał(a):
Ami napisał(a):
pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)


Łał, Pinga , ja też mam wnuczka Szpakofana! Ma 3 latka i bezbłędnie poznaje Michała na zdjęciach i jego głos! Śmiać mi się chciało , jak ostatnio zerknął
do mojej gazety i krzyczy przy gościach!
" Babo to twój Szpak!" a cała rodzina konsternacja! :o
A ja :lol: :lol: :lol: !


Mój ma 2,5 roku. Wita mnie zawsze okrzykiem: Michał Szpak! Krynica! Krynica! Był tam ze mną na koncercie i wtedy został Szpakofanem :lol:


Jestem pod wrażeniem!Dzieciaki są bardzo wdzięcznymi fanami,w mojej rodzinie wnuczek jest na drugim miejscu po mnie!
Szczególnie lubi Michała jak śpiewa Californication jadąc motorem! :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez pinga » czwartek, 10 listopada 2011, 20:41

Ami napisał(a):
pinga napisał(a):
Ami napisał(a):
pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)


Łał, Pinga , ja też mam wnuczka Szpakofana! Ma 3 latka i bezbłędnie poznaje Michała na zdjęciach i jego głos! Śmiać mi się chciało , jak ostatnio zerknął
do mojej gazety i krzyczy przy gościach!
" Babo to twój Szpak!" a cała rodzina konsternacja! :o
A ja :lol: :lol: :lol: !


Mój ma 2,5 roku. Wita mnie zawsze okrzykiem: Michał Szpak! Krynica! Krynica! Był tam ze mną na koncercie i wtedy został Szpakofanem :lol:


Jestem pod wrażeniem!Dzieciaki są bardzo wdzięcznymi fanami,w mojej rodzinie wnuczek jest na drugim miejscu po mnie!
Szczególnie lubi Michała jak śpiewa Californication jadąc motorem! :lol: :lol: :lol:


No tak, i teraz wychodzi na to, że na naszym forum istnieje potrzeba założenia oddzielnego działu dla najmłodszych Szpakofanów :lol:
Ciekawe, jak bedą pisać posty? Chyba pismem obrazkowym :lol: Tylko ciekawe, czy my coś zrozumiemy z ich dyskusji :lol:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 20:48

ja narazie dziadkiem nie jestem ale moze jakis -szpaprzedszkole z kolorowankami^? :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 20:50

tet napisał(a):
Ami napisał(a):Wytłumacz mężowi ,że żyjesz inaczej! Że to nie jest inny świat , lecz nowe życie! Bardziej radosne i pełne miłych emocji!
Nowa Era i tak miała przyjść już wkrótce! Więc niech przyjmie do wiadomości , że stało się i nie ma odwrotu!!! :P
Nowa nie znaczy gorsza, trzeba umieć tylko doszukać się w niej swojej nowej wspólnej drogi!
Powodzenia, każdy z nas przerabia swoje prywatne wojny !!!Ale szukamy różnych dróg, nie koniecznie walkę!

właściwie to on nie jest przeciwko Michałowi , tylko generalnie nie rozróżnia Czesława Niemena od Czesław Spiewa, taki mol książkowy,

aa to juz maly problem^ najwazniejsze nie jest negatywny^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez mała Mi » czwartek, 10 listopada 2011, 20:51

tet napisał(a):
Ami napisał(a):Wytłumacz mężowi ,że żyjesz inaczej! Że to nie jest inny świat , lecz nowe życie! Bardziej radosne i pełne miłych emocji!
Nowa Era i tak miała przyjść już wkrótce! Więc niech przyjmie do wiadomości , że stało się i nie ma odwrotu!!! :P
Nowa nie znaczy gorsza, trzeba umieć tylko doszukać się w niej swojej nowej wspólnej drogi!
Powodzenia, każdy z nas przerabia swoje prywatne wojny !!!Ale szukamy różnych dróg, nie koniecznie walkę!

właściwie to on nie jest przeciwko Michałowi , tylko generalnie nie rozróżnia Czesława Niemena od Czesław Spiewa, taki mol książkowy,

No to z przekonaniem swojego męża będziesz musiała poczekać do tej obiecanej książki co nam Michał napisze :lol:
mała Mi
 

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 20:52

tet napisał(a):
Ami napisał(a):Wytłumacz mężowi ,że żyjesz inaczej! Że to nie jest inny świat , lecz nowe życie! Bardziej radosne i pełne miłych emocji!
Nowa Era i tak miała przyjść już wkrótce! Więc niech przyjmie do wiadomości , że stało się i nie ma odwrotu!!! :P
Nowa nie znaczy gorsza, trzeba umieć tylko doszukać się w niej swojej nowej wspólnej drogi!
Powodzenia, każdy z nas przerabia swoje prywatne wojny !!!Ale szukamy różnych dróg, nie koniecznie walkę!

właściwie to on nie jest przeciwko Michałowi , tylko generalnie nie rozróżnia Czesława Niemena od Czesław Spiewa, taki mol książkowy,


U mnie wręcz przeciwnie, rozróżnia wszystkich, a jego zbiorem płyt mogłabym wytapetować pobliski rynek!!!Jeśli by mi pozwolił, w co wątpię!!!
Jeśli chodzi o Michała, mam cichą aprobatę! Twierdzi, ze dopiero jak wyda płytę to zobaczymy kto to i co to! :roll:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 20:57

o jezu syn mi wrzucil- Silka -horror japonski mam obejrzec i pogadac z nim jutro^ 8-) dlaczego on nie zachwyca sie biberem albo transofermerami tylko kinem japonskim ? :mrgreen:akira kurosawa to jeden z jego ulubionych tu przynajmniej sie zgadzamy^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 21:02

wolfik napisał(a):o jezu syn mi wrzucil- Silka -horror japonski mam obejrzec i pogadac z nim jutro^ 8-) dlaczego on nie zachwyca sie biberem albo transofermerami tylko kinem japonskim ? :mrgreen:akira kurosawa to jeden z jego ulubionych tu przynajmniej sie zgadzamy^


Ale co Ty masz do tego? Ja nie oglądam wszystkich filmów które interesują córkę!Sorry sie mówi i dziekuje, ale nie jestem zainteresowana!
Musisz się Wolfiku nauczyć być asertywnym! A co by było jakbyś miał 3 synów, a to się zdarza! :?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 21:18

Ami napisał(a):
wolfik napisał(a):o jezu syn mi wrzucil- Silka -horror japonski mam obejrzec i pogadac z nim jutro^ 8-) dlaczego on nie zachwyca sie biberem albo transofermerami tylko kinem japonskim ? :mrgreen:akira kurosawa to jeden z jego ulubionych tu przynajmniej sie zgadzamy^


Ale co Ty masz do tego? Ja nie oglądam wszystkich filmów które interesują córkę!Sorry sie mówi i dziekuje, ale nie jestem zainteresowana!
Musisz się Wolfiku nauczyć być asertywnym! A co by było jakbyś miał 3 synów, a to się zdarza! :?

hehe nie no jutro obejrze^lubie z nim dyskutowac^ :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 21:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron