Ciesze się, że jestem z Wami

Witamy serdecznie!:)

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 11:51

tet napisał(a):Gz, jak się wkleja minki i cytaty wcześniejszych wpisów, jakos sobie nie radze

jak chcesz cytat po prawej stronie masz cytat klikasz w tym temacie ktory chcesz skopiowac a minki sa po prawej stronie klikasz na nie :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 11:51

 

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez cukierek » czwartek, 10 listopada 2011, 11:56

tet napisał(a): jak się wkleja minki i cytaty wcześniejszych wpisów, jakos sobie nie radze


przy poscie kogos jest po prawej gornej stronie przycisk "cytuj", jak sie go nacisnie, to pojawi sie okienko gdzie mozna swoj post napisac. Cytat jest juz automatycznei powyzej wklejony. Buzki znajduja sie po prawej stronie okienka do pisania. Jak sie nakliknie na buzke, to w texcie do pisania pojawia sie odpowiednik buzki.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez cukierek » czwartek, 10 listopada 2011, 12:25

Nie ma za co. Znakomicie sobie radzisz :) Jakbys miala jeszcze jakies pytania, to wal smialo :wink:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 14:10

Cześć Tet!!!
Tu na forum jest spore grono takich mamuś jak my, nie martw się tym wcale,
fajne jest to, ze tu często zapomina się o wieku, bo wszyscy myślą tylko o Michale! :lol: :lol: :lol:
Chorujemy wszyscy na tę samą chorobę:Szpakoza ! :roll: I nie ma na to lekarstwa!
Więc jeśli masz jej już początki to bądź pewna ,że w niedługim czasie przebywania z nami choroba pogłębi się!
Ale , gwarantuje ona uSmiech na twarzy nawet w pracy i w tramwaju itp!!!
A więc witamy serdecznie następną ofiarę, jesteśmy gotowi do wspólnych pogaduszek!!! I nie tylko!
Bywa ,że wspólnie jeździmy na koncerty i takie tam!!! :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 14:56

Wytłumacz mężowi ,że żyjesz inaczej! Że to nie jest inny świat , lecz nowe życie! Bardziej radosne i pełne miłych emocji!
Nowa Era i tak miała przyjść już wkrótce! Więc niech przyjmie do wiadomości , że stało się i nie ma odwrotu!!! :P
Nowa nie znaczy gorsza, trzeba umieć tylko doszukać się w niej swojej nowej wspólnej drogi!
Powodzenia, każdy z nas przerabia swoje prywatne wojny !!!Ale szukamy różnych dróg, nie koniecznie walkę!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez gingers » czwartek, 10 listopada 2011, 15:02

Ami napisał(a):Wytłumacz mężowi ,że żyjesz inaczej! Że to nie jest inny świat , lecz nowe życie! Bardziej radosne i pełne miłych emocji!
Nowa Era i tak miała przyjść już wkrótce! Więc niech przyjmie do wiadomości , że stało się i nie ma odwrotu!!! :P
Nowa nie znaczy gorsza, trzeba umieć tylko doszukać się w niej swojej nowej wspólnej drogi!
Powodzenia, każdy z nas przerabia swoje prywatne wojny !!!Ale szukamy różnych dróg, nie koniecznie walkę!


A najlepiej w ten inny świat podstępnie wciągnąć męża, właśnie jestem na takim etapie :lol:
Już mam łatwiej bo wpierw zrobiłam to z synem :mrgreen:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez pinga » czwartek, 10 listopada 2011, 19:55

Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez wolfik » czwartek, 10 listopada 2011, 19:58

pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)

oj tam oj tam^^ :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Ami » czwartek, 10 listopada 2011, 20:07

pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)


Łał, Pinga , ja też mam wnuczka Szpakofana! Ma 3 latka i bezbłędnie poznaje Michała na zdjęciach i jego głos! Śmiać mi się chciało , jak ostatnio zerknął
do mojej gazety i krzyczy przy gościach!
" Babo to twój Szpak!" a cała rodzina konsternacja! :o
A ja :lol: :lol: :lol: !
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Ciesze się, że jestem z Wami

Postprzez Aludka » czwartek, 10 listopada 2011, 20:19

Ami napisał(a):
pinga napisał(a):Tet, witam Cię serdecznie :). Wybacz, że dopiero teraz :oops: . Nie było mnie wczoraj na forum, a przeczytanie tego, co Szpacza Rodzina przez 2 dni naskrobała zajęło mi 3 godziny :shock: :lol:. Cieszę się, że jesteś z nami :). Jak przeczytałam Twój wątek, to w końcu się dowiedziałam ile lat ma wolfik :wink:. Jestem trochę młodsza od Ciebie, ale mam już wnuczka-Szpakofana :wink: :)


Łał, Pinga , ja też mam wnuczka Szpakofana! Ma 3 latka i bezbłędnie poznaje Michała na zdjęciach i jego głos! Śmiać mi się chciało , jak ostatnio zerknął
do mojej gazety i krzyczy przy gościach!
" Babo to twój Szpak!" a cała rodzina konsternacja! :o
A ja :lol: :lol: :lol: !

o, fajny dzieciak :D już go lubię :lol:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 20:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron