Cześć.

Witamy serdecznie!:)

Cześć.

Postprzez Kostek32 » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 12:18

Jako niekwestionowany fan M. Szpaka uznałem za konieczne dołączenie do Waszej społeczności Pozdrawiam prosto z firmy zajmującej się wykończeniami mieszkań http://www.baltic-interiors.com gdzie robię sobie zakupy do domowej apteczki, fajna sprawa polecam, można całkiem dobrze nawet lepiej niż w nie jednej przychodni się zaopatrzyć :)
Ostatnio edytowano piątek, 6 marca 2020, 11:37 przez Kostek32, łącznie edytowano 3 razy
Kostek32
początkujący
początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 10 sierpnia 2016, 18:19
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 12:18

 

Re: Cześć.

Postprzez adh » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 15:12

Kostek32 napisał(a):Jako niekwestionowany fan M. Szpaka uznałem za konieczne dołączenie do Waszej społeczności :)


miło mi, tylko że ta społeczność przeniosła się na fb :(
pozostało forum bardzo bogate w informacje z początków kariery Michała, czyli tuż po XFactor
nie wiem, czy jeszcze ożyje?
może znajdą się młodzi, chętni by dalej je poprowadzić?
naprawdę szkoda tego miejsca :(
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Cześć.

Postprzez kfc » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 18:06

adh napisał(a):
Kostek32 napisał(a):Jako niekwestionowany fan M. Szpaka uznałem za konieczne dołączenie do Waszej społeczności :)


miło mi, tylko że ta społeczność przeniosła się na fb :(
pozostało forum bardzo bogate w informacje z początków kariery Michała, czyli tuż po XFactor
nie wiem, czy jeszcze ożyje?
może znajdą się młodzi, chętni by dalej je poprowadzić?
naprawdę szkoda tego miejsca :(


To forum było naprawdę super, może jeszcze ożyje. To jest skarbnica starych dziejów z kariery Michała. Ze swojej strony mogę zaprosić na nowo otwarte forum szpakomuza.fora.pl, też tam jestem. Tutaj sami też możemy zacząć pisać po prostu! 8-) i może się rozkręci;) bo tak to każdy patrzy na innych, że nie piszą i brakuje śmiałości może;)
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Re: Cześć.

Postprzez adh » wtorek, 30 sierpnia 2016, 11:12

gdzieś czytałam, że jest nowe forum i ma powstać jeszcze jedno :o
szkoda, że fani tak się rozpraszają, zamiast się jednoczyć, ale na to chyba nie ma rady, zbyt wiele indywidualności i różnych charakterów :(
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Cześć.

Postprzez ostroda5 » poniedziałek, 5 września 2016, 15:29

Też tu zaglądam :) Ciekawe rzeczy można przeczytać , może będzie nas więcej :) a grupy zawsze się rworzą
ostroda5
początkujący
początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2016, 12:21

Re: Cześć.

Postprzez adh » poniedziałek, 5 września 2016, 18:13

ostroda5 napisał(a):Też tu zaglądam :) Ciekawe rzeczy można przeczytać , może będzie nas więcej :) a grupy zawsze się rworzą

Witaj!
Wszystko zależy od fanów, to było kiedyś miejsce bardzo interesującej, czasami nawet ostrej :D wymiany poglądów, nie tylko na tematy związane z Michałem .
Cieszę się, że jeszcze ktoś tu zagląda. Jeśli będziemy się odzywać :D , to kto wie, może dołączą następni :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Cześć.

Postprzez kfc » czwartek, 8 września 2016, 18:37

adh napisał(a):gdzieś czytałam, że jest nowe forum i ma powstać jeszcze jedno :o
szkoda, że fani tak się rozpraszają, zamiast się jednoczyć, ale na to chyba nie ma rady, zbyt wiele indywidualności i różnych charakterów :(

Nowe forum powstało z inicjatywy osób, które poznały się przy okazji głosowania na party.pl na najlepszego artystę. Ja zaproponowałam, że można by reaktywować to forum, wydaje mi się, że najlepiej jest budować to, co już jest i jest dobre, i róść w siłę, ale wiesz, chcieli stworzyć własne gniazdo, bo poznali się całkiem nieźle przez te 2 miesiące głosowania (czy tam więcej) i gadania codziennie. Czy to dobrze, czy źle... :) i tak, i nie
W szerokim gronie można robić ostre i ważne dyskusje, jak tutaj kiedyś, ale też istnieje większe prawdopodobieństwo konfliktów interpersonalnych, niezwiązanych z tematem Michała.
To forum było super, barrrdzo je lubiłam:)) Tak czy inaczej, każdy fan i każde forum jest ważne
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Re: Cześć.

Postprzez adh » czwartek, 8 września 2016, 18:58

Konfliktów się nigdzie nie uniknie, ile osób tyle opinii i każdy ma prawo do swojego zdania :D
To forum było wyjątkowe, nawet konflikty mi się podobały :D , można było się wiele nauczyć :D
Odkąd stał się powszechny facebook minęła poniekąd moda na forum.
Tu jednak jest większy porządek i łatwiej wszystko można znaleźć, a że forum nadal istnieje, więc sobie piszę :D
Drzwi otwarte tu dla każdego, więc można wchodzić i wychodzić kiedy się chce :D
Innym forom oczywiście życzę powodzenia i takiego ruchu jak był tu kiedyś. Masz rację, wszystkie są ważne, nie tylko fora, ale i strony na facebooku, a tego jest tyle, że ja się pogubiłam, nie wiem już gdzie i do jakich grup należę :roll: , najważniejsze, żeby znaleźć wszystkie interesujące i ważne informacje.
Dzięki za odwiedziny :D , zapraszam częściej, pozdrawiam. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Cześć.

Postprzez kfc » sobota, 10 września 2016, 13:32

Ja też pozdrawiam :D
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Postprzez » sobota, 10 września 2016, 13:32

 


Powrót do Powitania nowych forumowiczów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron