TzG bez Michała (ale pogadać można;))

Re: TzG bez Michała (ale pogadać można;))

Postprzez renata2397 » niedziela, 20 listopada 2011, 17:59

karolla napisał(a):
Aludka napisał(a):i na tej imprezie ma być singiel :?: :o

nie nie pisałam że singiel tam ma być tylko że będzie tam nie bez przyczyny. Tworzycie coś sami a potem jest na mnie. :) Eska szykuje się by puszczać singla.

Ja właśnie tak zrozumiałam Karolla, że będą później puszczać jego singla a nie że będzie go tam śpiewał. Może ktoś źle zrozumiał Twoją wypowiedź. Nie denerwuj się, nikt nie miał nic złego na myśli. :) Pozdrawiam serdecznie :D
renata2397
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1001
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 14:23
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 20 listopada 2011, 17:59

 

Re: TzG bez Michała (ale pogadać można;))

Postprzez karolla » niedziela, 20 listopada 2011, 18:55

renata2397 napisał(a):
karolla napisał(a):
Aludka napisał(a):i na tej imprezie ma być singiel :?: :o

nie nie pisałam że singiel tam ma być tylko że będzie tam nie bez przyczyny. Tworzycie coś sami a potem jest na mnie. :) Eska szykuje się by puszczać singla.

Ja właśnie tak zrozumiałam Karolla, że będą później puszczać jego singla a nie że będzie go tam śpiewał. Może ktoś źle zrozumiał Twoją wypowiedź. Nie denerwuj się, nikt nie miał nic złego na myśli. :) Pozdrawiam serdecznie :D

ja się nie denerwuję, jest ok zresztą nie mam siły na nerwy nawet. Padnięta jestem, również pozdrawiam:) :wink:
karolla
 

Re: TzG bez Michała (ale pogadać można;))

Postprzez Aludka » niedziela, 20 listopada 2011, 19:42

karolla napisał(a):
Aludka napisał(a):i na tej imprezie ma być singiel :?: :o

nie nie pisałam że singiel tam ma być tylko że będzie tam nie bez przyczyny. Tworzycie coś sami a potem jest na mnie. :) Eska szykuje się by puszczać singla.

Karolla, nikt nic nie tworzy, grzecznie zapytałam, a Ty wyolbrzymiasz
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: TzG bez Michała (ale pogadać można;))

Postprzez karolla » niedziela, 20 listopada 2011, 19:50

Aludka napisał(a):
karolla napisał(a):
Aludka napisał(a):i na tej imprezie ma być singiel :?: :o

nie nie pisałam że singiel tam ma być tylko że będzie tam nie bez przyczyny. Tworzycie coś sami a potem jest na mnie. :) Eska szykuje się by puszczać singla.

Karolla, nikt nic nie tworzy, grzecznie zapytałam, a Ty wyolbrzymiasz

nie wyolbrzymiam, tylko czytałam wpisy innych że singiel tam zaśpiewa. Dlatego skomentowałam, nikogo urazić nie chciałam. :wink:
karolla
 

Postprzez » niedziela, 20 listopada 2011, 19:50

 

Poprzednia strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron