Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez aga » niedziela, 6 listopada 2011, 10:12

Bardzo dobry miks można zrobić w kilka dni.
Będzie dobrze :!:

5 grudnia, 5 grudnia po raz trzeci śnił mi się :wink:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » niedziela, 6 listopada 2011, 10:12

 

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Aludka » niedziela, 6 listopada 2011, 10:14

aga napisał(a):Bardzo dobry miks można zrobić w kilka dni.
Będzie dobrze :!:

5 grudnia, 5 grudnia po raz trzeci śnił mi się :wink:

ooo, jak znalazł prezent na mikołajki :D
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez patisia17 » niedziela, 6 listopada 2011, 11:25

cukierek napisał(a):Jednak jak napisalam wczesniej jestem zdania, ze on sie wybroni muzyka. Mocno wierze, ze emocje przekazane w singlu i prawda o jego talencie zmiecie ludzi. A jak nie to coz. Nie beda mogli powiedziec ze jego material jest zly. A muzyka najwazniejsza.
Sluchalam urywkow, z 9 odc. znow ze studia. Az odchylilam sie w fotelu bo buchna we mnie ten glos, i gesia skora.
Dlatego.. hmm.. dlatego jestem pewniejsza niz kiedykolwiek tego ze sie wybroni, wybronic musi, chocby to czasu i nerwow kosztowalo. Tu mam pewnosc. To nie jest juz pobozne zyczenie fanki.

No właśnie będą mogli powiedzieć że jest zły, nawet jeśli będzie genialny... Oby nie stało się to czego obawiam się najbardziej. Ale może na razie nie będę o tym pisać, co by nie czarnowróżyć
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez gingers » wtorek, 8 listopada 2011, 11:50

Wkleiłam to do wątku pudelkowego ale tu w sumie też wkleję, zaczyna się :evil:
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/taniec-z-gwiazdami-teraz-szpak-zemsci-sie-za-przegrana-jego-fani-chca-zniszczyc-tvn_213130.html

Czy Michał to wszystko udźwignie, to dopiero początek. Ktoś mu robi czarny PR.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Aludka » wtorek, 8 listopada 2011, 11:55

gingers napisał(a):Wkleiłam to do wątku pudelkowego ale tu w sumie też wkleję, zaczyna się :evil:
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/taniec-z-gwiazdami-teraz-szpak-zemsci-sie-za-przegrana-jego-fani-chca-zniszczyc-tvn_213130.html

Czy Michał to wszystko udźwignie, to dopiero początek. Ktoś mu robi czarny PR.

popiszą, popiszą i znudzą się
ważne, aby nie podawać im kolejnego mięsa
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Zoni » wtorek, 8 listopada 2011, 12:10

Aludka napisał(a):
gingers napisał(a):Wkleiłam to do wątku pudelkowego ale tu w sumie też wkleję, zaczyna się :evil:
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/taniec-z-gwiazdami-teraz-szpak-zemsci-sie-za-przegrana-jego-fani-chca-zniszczyc-tvn_213130.html

Czy Michał to wszystko udźwignie, to dopiero początek. Ktoś mu robi czarny PR.

popiszą, popiszą i znudzą się
ważne, aby nie podawać im kolejnego mięsa

Zawsze źle pisali. :evil: Wydaje mi się, że odbiorcami muzyki Michała nie są ludzie małostkowi, którzy zwracają uwagę na każdą plotkę. Przynajmniej taką mam nadzieję.
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez gingers » wtorek, 8 listopada 2011, 12:21

Zoni napisał(a):
Aludka napisał(a):
gingers napisał(a):Wkleiłam to do wątku pudelkowego ale tu w sumie też wkleję, zaczyna się :evil:
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/taniec-z-gwiazdami-teraz-szpak-zemsci-sie-za-przegrana-jego-fani-chca-zniszczyc-tvn_213130.html

Czy Michał to wszystko udźwignie, to dopiero początek. Ktoś mu robi czarny PR.

popiszą, popiszą i znudzą się
ważne, aby nie podawać im kolejnego mięsa

Zawsze źle pisali. :evil: Wydaje mi się, że odbiorcami muzyki Michała nie są ludzie małostkowi, którzy zwracają uwagę na każdą plotkę. Przynajmniej taką mam nadzieję.


Też mam taką nadzieję, tylko boję się, że takim sposobem trudno mu będzie pozyskać nowych fanów.
Ja na ten przykład bardzo długo nie wiedziałam jak i co śpiewa Lady Gaga, bo znałam ja tylko z idiotycznych portali i myślałam, kurcze ale obciach kto ją słucha? (wiem głupie), i przypadek chciał, że usłyszałam. Kobieta ma kawał głosu, uwielbiam jej akustyczne wykonania.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Ginger » wtorek, 8 listopada 2011, 12:30

gingers napisał(a):Też mam taką nadzieję, tylko boję się, że takim sposobem trudno mu będzie pozyskać nowych fanów.
Ja na ten przykład bardzo długo nie wiedziałam jak i co śpiewa Lady Gaga, bo znałam ja tylko z idiotycznych portali i myślałam, kurcze ale obciach kto ją słucha? (wiem głupie), i przypadek chciał, że usłyszałam. Kobieta ma kawał głosu, uwielbiam jej akustyczne wykonania.


No ale w takim wypadku każdy w końcu i tak go usłyszy - i tak jak Ty na temat Lady Gagi wyrobi sobie opinie na podstawie swoich odczuć. Ale na przykład mój brat słyszał Lady Gagę wielokrotnie i nadal uważa ją za symbol kiczu, tak samo, jak uważa, że śpiewa tak jak każda przeciętna popgwiazdka. Jak to możliwe? Ja nie mam pojęcia.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez gingers » wtorek, 8 listopada 2011, 12:36

Ginger napisał(a):
gingers napisał(a):Też mam taką nadzieję, tylko boję się, że takim sposobem trudno mu będzie pozyskać nowych fanów.
Ja na ten przykład bardzo długo nie wiedziałam jak i co śpiewa Lady Gaga, bo znałam ja tylko z idiotycznych portali i myślałam, kurcze ale obciach kto ją słucha? (wiem głupie), i przypadek chciał, że usłyszałam. Kobieta ma kawał głosu, uwielbiam jej akustyczne wykonania.


No ale w takim wypadku każdy w końcu i tak go usłyszy - i tak jak Ty na temat Lady Gagi wyrobi sobie opinie na podstawie swoich odczuć. Ale na przykład mój brat słyszał Lady Gagę wielokrotnie i nadal uważa ją za symbol kiczu, tak samo, jak uważa, że śpiewa tak jak każda przeciętna popgwiazdka. Jak to możliwe? Ja nie mam pojęcia.


Wynika z tego, że na wszystko potrzeba czasu, po prostu.
Ale ja tak mam, że jak kogoś kocham to się o niego ze zdwojoną siłą martwię, może nawet na zapas :oops:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Anula1986 » czwartek, 10 listopada 2011, 11:50

To była fajna przygoda i Michał zaszedł w niej bardzo daleko. Stawiał na show i miał do tego fantastyczny dystans. Chciał się sprawdzić, poznać coś nowego i to jest jak najbardziej ok. Wiadomo, że Michał profesjonalnym tancerzem nie będzie, ale za to ma inny genialny talent i jestem przekonana, że wybroni się muzyką. Uważam, że to dobrze, że ta taneczna przygoda się już skończyła- stęskniłam się za Michałem śpiewającym i przede wszystkim takiego chcę go widzieć w programach tv.
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 10 listopada 2011, 11:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron