Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez wolfik » sobota, 5 listopada 2011, 10:55

dobra ja to tak widze- tvn myslalo ze bedzie tylko chwile przewinie sie i zniknie- po pierwszym wspolnym tancu gdzie gosc z ameryki spec od swinga- zauwazyl go zaczal sie problem okazalo sie nagle ze wylania im sie czarny kon edycji a tego nie chcieli - wiec nagle przed kazdym wystepem zmiana tanca choerograli muzyki i wmawianie ludziom-ze nie umie tanczyc^ potem manipulacja sms ^ szpak nie tanczy najgorzej - zalezy od tanca ale jury dla wiekszosci to spece^widac wyraznie zawyzanie ocen w innym przypadku bo tak na serio tancza wszyscy juz teraz mniej wiecej na jednakowym poziomie tylko mlody ma to ,,cos,, czego inni nie maja 8-) ale mysle ze plyta wiele zweryfikuje a sympatykow mu nie zabraknie- tu nie chodzi ze tvn wmawia tylko rodzi sie teraz sympadia dla niego z tego powodu ze jest soba^
a i jeszcze wspomina zawsze o plycie a wiecie jak promuja gienka? gdzieniegdzie jakis plakat na przystanku lub dworcu kolejowym to tyle
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » sobota, 5 listopada 2011, 10:55

 

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Leon26 » sobota, 5 listopada 2011, 12:51

Wybaczcie ale nad czym tu myśleć? Program komercyjny i w komercyjnej stacji i nie należy się tu niczego doszukiwać bo tu żadne prawidła nie mają racji bytu.Program jest do bólu reżyserowany(jak inne podobne) a Ptasiek tam poszedł nie po to żeby się nauczyć tańczyć tylko dlatego że z kilku oczywistych względów było mu to potrzebne.Tvn to duży wilk ale wbrew pozorom nie zżera swoich owiec... :wink:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez gingers » sobota, 5 listopada 2011, 14:04

Tu też witam.
Fajnie, że tylko dwie strony, to zdążyłam przeczytać bo w soboty w sumie nie powinno mnie tu być.
Niestety też mam takie jak Wy obawy ale o tym pisałam już wielokrotnie, sama mam takie spostrzeżenia, że TT to nie jest bajka Michała. Co nie znaczy, że nie potrafi tańczyć. Ja sama tańczyłam we wczesnej młodości taniec współczesny a za TT bym się nie wzięła bo bym po prostu się wyłożyła.
Pisałam też o tym, że moi znajomi nie oglądali X-faktora, natomiast są miłośnikami TzG i nawet staram się omijać temat Michała w tym programie bo boli mnie co mówią. Moje argumenty, że to zabawa, że Michał sobie zdaje sprawę trafiają w próżnię, więc się poddałam. Są to ludzie, którzy byli wściekli na Pudziana i inne "talenty" w TzG a teraz są na Miśka wkurzeni. Tak, wiem to nie Michała wina i w sumie co mnie inni widzowie obchodzą, ale smutno mi wtedy, gdy słyszę, że się ośmiesza itp.

Niech się już to skończy a Michał broni się muzyką.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Ami » sobota, 5 listopada 2011, 15:48

wolfik napisał(a):dobra ja to tak widze- tvn myslalo ze bedzie tylko chwile przewinie sie i zniknie- po pierwszym wspolnym tancu gdzie gosc z ameryki spec od swinga- zauwazyl go zaczal sie problem okazalo sie nagle ze wylania im sie czarny kon edycji a tego nie chcieli - wiec nagle przed kazdym wystepem zmiana tanca choerograli muzyki i wmawianie ludziom-ze nie umie tanczyc^ potem manipulacja sms ^ szpak nie tanczy najgorzej - zalezy od tanca ale jury dla wiekszosci to spece^widac wyraznie zawyzanie ocen w innym przypadku bo tak na serio tancza wszyscy juz teraz mniej wiecej na jednakowym poziomie tylko mlody ma to ,,cos,, czego inni nie maja 8-) ale mysle ze plyta wiele zweryfikuje a sympatykow mu nie zabraknie- tu nie chodzi ze tvn wmawia tylko rodzi sie teraz sympadia dla niego z tego powodu ze jest soba^
a i jeszcze wspomina zawsze o plycie a wiecie jak promuja gienka? gdzieniegdzie jakis plakat na przystanku lub dworcu kolejowym to tyle


Wolfik ty zawsze króciutko, ale jak już coś napiszesz to napiszesz i to w sam punkt- zgadzam się z tym wszystkim co do joty!
Szkoda tylko, ze dla innych , tych którzy nie śledzą poczynań Michała krok za krokiem wygląda to całkiem inaczej! Ale ja bym się tym tak nie martwiła!
Zawsze tak będzie ,że połowa nigdy by nie kupiła jego płyty nawet gdyby nie tańczył i ta połowa mi lata!
Natomiast fani są fanami i te tańce dały nam poznać go jeszcze lepiej i jest mi z tym nie najgorzej, tym bardziej ,że to co Wolfik pisze jest prawdą!!!
Płytę każdą kupię, na koncerty będę jeździć, i TzG nie ma z tym nic wspólnego! A więc nie martwmy się na zapas!
Do odważnych świat należy, a ten co nie ryzykuje nic nie zdobywa! To są prawdy stare jak świat!!!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez patisia17 » sobota, 5 listopada 2011, 15:56

tak, łatwo zauważyć że Michałowi robią brzydki PR łamagi. W naszym polskim, szaroburym "szołbiznesie" są pewne układy, a talenty spoza tego układu, które są lepsze i są zagrożeniem dla kariery tych w układzie są tępione w ramach eliminacji konkurencji... Boję się że ten "zgrany układ" będzie chciał wyeliminować Michała w podobny sposób jak zrobił to z Wiśniewskim czy z Dodą, media ich ośmieszyły i zdegradował do pozycji błaznów estradowych... Nie ma dla mnie żadnego znaczenia to czy umie poprawnie tańczy walca angielskiego czy foxtrota, nie obchodzi mnie czy umie trzymać ramę i czy gubi kroczki a jakaś Zielińska miała od niego więcej punktów. Bardziej mnie martwi jego dalsza kariera muzyczna i czy jego obecna rola maskotki TzG jaką był w poprzednich edycjach Saleta czy Gołota, nie przełoży się w jakiś sposób na jego karierę muzyczną w najbliższej przyszłości
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez gingers » sobota, 5 listopada 2011, 16:07

patisia17 napisał(a):tak, łatwo zauważyć że Michałowi robią brzydki PR łamagi. W naszym polskim, szaroburym "szołbiznesie" są pewne układy, a talenty spoza tego układu, które są lepsze i są zagrożeniem dla kariery tych w układzie są tępione w ramach eliminacji konkurencji... Boję się że ten "zgrany układ" będzie chciał wyeliminować Michała w podobny sposób jak zrobił to z Wiśniewskim czy z Dodą, media ich ośmieszyły i zdegradował do pozycji błaznów estradowych... Nie ma dla mnie żadnego znaczenia to czy umie poprawnie tańczy walca angielskiego czy foxtrota, nie obchodzi mnie czy umie trzymać ramę i czy gubi kroczki a jakaś Zielińska miała od niego więcej punktów. Bardziej mnie martwi jego dalsza kariera muzyczna i czy jego obecna rola maskotki TzG jaką był w poprzednich edycjach Saleta czy Gołota, nie przełoży się w jakiś sposób na jego karierę muzyczną w najbliższej przyszłości


Niestety też mam czasami właśnie takie myśli :?
Kurcze Doda, możecie się śmiać, ma na prawdę dobry głos, szkoda, że nie potrafi go odpowiednio użyć a skupia się ona, media na skandalach itp.
Pudzian po TzG wystąpił jeszcze w innym tego typie programie i tam zbłaźnił się już zupełnie, a jego kariera już też nie jest taka różowa :?

Ale może Michał złamie i te stereotypy :wink:
Życzę mu z całego serca aby znalazł na swej drodze prawdziwych przyjaciół i Muzycznie zabił prześmiewców.

PS
Jeszcze chcę dodać, że całkowicie zgadzam się z Thewiz, tylko kurcze nie potrafię tego ubrać w słowa.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez aga » sobota, 5 listopada 2011, 18:48

Ja mam jedno przemyślenie.
Dziś kompletnie nie pamiętam, że Michał brał udział w XF. No oczywiście są nagrania, filmiki, ale ja kompletnie nie traktuję go jako uczestnika talent show. No kurde, nie :!: Tak samo za miesiąc nie będę pamiętać o TzG. Nie dlatego, ze nie chcę.
Dlaczego nie pamietam :?: Dlatego, ze to są króciutkie przystanki na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej drodze.
Co innego jest ważne i będzie ważne.
Tyle od ciotki jaskółki.
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Nutka » sobota, 5 listopada 2011, 23:38

Tak sobie myślę,że Michał ma już na tyle "twardy kręgosłup",że i z tego bagienka wyjdzie z podniesioną głową.
Kiedy się pojawił w x-faktorze wielu było takich ,którzy twierdzili,że swoją stylizacją nie zdobywa zwolenników
mimo świetnego głosu.On robił swoje i proszę zdobył rzeszę zagorzałych fanów i to wcale nie samych młodziutkich
i bezkrytycznych małolatów.
W TzG pokazuje,że nie da się wcisnąć w żadne "ramy"-nawet w walcu ramy nie trzymał :lol:
Wolfik napisał,że promocja Loski to plakaty rozwieszone gdzieś na przystankach. No właśnie ,plakat jedni zauważą,
inni zerwą i wyrzucą, a o naszym Miśku ciągle mówią,a że nie zawsze dobrze i sprawiedliwie-BO TO POLSKA WŁAŚNIE!
Wyjdzie krążek , posłuchają -niedowiarki zamkną dzioby ,a prawdziwy talent się obroni.
Jest takie powiedzenie-co nas nie zabije to nas wzmocni-Michał jest młody ,ale i na tyle bystry , że potrafi odróżnić
konstruktywną krytykę od perfidnych gierek toczących się w tym programie.Szkoda tylko, że Go to tyle stresu kosztuje.
Avatar użytkownika
Nutka
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 22 października 2011, 22:34

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez cukierek » niedziela, 6 listopada 2011, 01:52

aga napisał(a):Dlaczego nie pamietam :?: Dlatego, ze to są króciutkie przystanki na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej drodze.


ja bardzo bym chciala by wlasnie tak mieli te i inni, ale hmm.. czy my nie zapomnielismy o X factorze, bo my z Miskiem poprostu na kazdym etapie jestesmy? Kazdy artykul, wyjscie, wydarzenie z nim przezywamy? A dzialo sie, dzialo.
Inni, moga jak najbardziej pamietac dokladnie X factora, wiec moze i TzG, chociaz o jakosc odbiorcow tego programu bym sie klocila :twisted: ( oprocz fanow Michala :lol: ).

Rozumiem tez niepokoj patisi. Ten punkt widzenia, jets logiczny, podobne mam obawy.

Jednak jak napisalam wczesniej jestem zdania, ze on sie wybroni muzyka. Mocno wierze, ze emocje przekazane w singlu i prawda o jego talencie zmiecie ludzi. A jak nie to coz. Nie beda mogli powiedziec ze jego material jest zly. A muzyka najwazniejsza.
Sluchalam urywkow, z 9 odc. znow ze studia. Az odchylilam sie w fotelu bo buchna we mnie ten glos, i gesia skora.
Dlatego.. hmm.. dlatego jestem pewniejsza niz kiedykolwiek tego ze sie wybroni, wybronic musi, chocby to czasu i nerwow kosztowalo. Tu mam pewnosc. To nie jest juz pobozne zyczenie fanki.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez anika » niedziela, 6 listopada 2011, 09:58

thewiz napisał(a):Ja się jednak o tę płytę boję. Sam Michał przyznał, że nie wie jaki będzie ostateczny efekt po zmiksowaniu. Kurna no, nie mogą mu tego spier*******lić na ostatniej prostej, a całe to miksowanie to clue do dobrego brzmienia. Bez tego nie będzie dobrej płyty. Większość polskich wykonawców ma z tym problem.... pamiętam jak kiedyś chciałam kupić jakieś polskie płyty dla mojego chłopaka. Usiadłam w sklepie i zaczęłam słuchać. Kupiłam mu jednak jego ukochaną Metallicę, ponieważ ich płyta (niezależnie od samej muzyki) zachwyciła mnie czystością produkcji. Dla samej produkcji mogę słuchać ich nagrań po prostu. Polskie kapele metalowe, choć niektóre o sławie światowej po prostu się nie umywają. Ja wiem, że to jest drastyczne porównanie, ale taka jest prawda w tym biznesie. Dlatego mam nadzieję, że chociaż Michałowi nikt nie robi tego naprędce, bo w takim wypadku choćby z najlepszym materiałem będzie kiepsko...

Dlatego nic moim zdaniem nie jest jeszcze przesądzane, choć ja z natury jestem optymistką i wierzę, że właśnie Michałowi się uda. To irracjonalne może przekonanie, ale tak czuję.

tez się tego obawiam Thewiz, miksowanie moze spieprzyć całą płytę, ale z drugiej strony ufam, że Michał nie wyda czegoś co go nie zadowala. Opoźni wydanie płyty, ale dopracuje, tak by było dobrze. Mam taką nadzieję,
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 6 listopada 2011, 09:58

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron