Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez apap » piątek, 4 listopada 2011, 22:09

Niestety tak jest prawda. Michal postrzegany jest za sprawa mediow przynajmniej w moim srodowisku jako osoba calkowicie pozbawiona talentu tanecznego( nie chce napisac dobitniej :wink: ) . Ja sie z tym absolutnie nie zgadzam bo On ma swoj niepowtarzalny styl. Nawet ostatnio zastanawialam sie czy np Michael Jackson nie byłby krytykowany , czy potrafilby podporzadkowac sie jakims sztywnym regułom .
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Postprzez » piątek, 4 listopada 2011, 22:09

 

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez kam » piątek, 4 listopada 2011, 22:15

apap napisał(a):Niestety tak jest prawda. Michal postrzegany jest za sprawa mediow przynajmniej w moim srodowisku jako osoba calkowicie pozbawiona talentu tanecznego( nie chce napisac dobitniej :wink: ) . Ja sie z tym absolutnie nie zgadzam bo On ma swoj niepowtarzalny styl. Nawet ostatnio zastanawialam sie czy np Michael Jackson nie byłby krytykowany , czy potrafilby podporzadkowac sie jakims sztywnym regułom .

Ale to akurat nie ma wiekszego znaczenia, bo nie zamierza robic kariery w tancu towarzyskim. Moga go okrzyknac łamaga taneczna calej edycji i tak mu to nie zaszkodzi, bo wyda plyte i nikt nie bedzie o tym pamietal, a na koncertach fani kochaja to jak sie porusza i on zdaje sobie z tego sprawe. A kazdy Kowalski w Polsce wie kim jest Michal Szpak i to jest o tyle dobre, ze ludzie beda przychodzic na koncerty, nawet w miejszych miejscowosciach, zeby go zobaczyc, chocby z czystej ciekawosci.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez apap » piątek, 4 listopada 2011, 22:28

Kam oczywiscie masz racje tylko denerwuje mnie , ze wiekszosc ludzi daje sie tak ukierunkowac , ze nie maja swojego zdania , ze poprostu niewidza !, ze mozna nimi tak manipulowac.
Ostatnio edytowano piątek, 4 listopada 2011, 22:36 przez apap, łącznie edytowano 1 raz
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez kam » piątek, 4 listopada 2011, 22:35

apap napisał(a):Kam oczywiscie masz racje tylko denerwuje mnie , ze wiekszoas ludzi daje sie tak ukierunkowac , ze nie maja swojego zdania m ze poprostu niewidza !, ze mozna nimi tak manipulowac.

Niestety telewizja i prasa potrafia ludziom rozne rzeczy wmowic. Ja przy Michale nauczylam sie przesiewac wszystkie informacje w mediach, wczesniej mniej sobie zdawalam sprawe jaki procent tych informacji jest nieprawdziwy.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez nutella0419 » piątek, 4 listopada 2011, 22:41

thewiz napisał(a):Przejrzałam sobie trochę kulis XFactora w poszukiwaniu jednego filmiku i rzuciło mi się w oczy, jaki radosny był Michał na tamtych filmach, jaki wulkan energii z niego był. Pół roku później jednak troszkę uszło z niego powietrza, tryb życia chyba dał mu się we znaki, choć z drugiej strony jego brat w którymś wywiadzie powiedział, że Michał jest właśnie w swoim żywiole, gdy robi milion rzeczy na raz i w ogóle mógłby nie spać (choć tutaj chyba sam Szpak zaprzeczy, że co jak co ale spać akurat uwielbia). Nie o tym jednak chciałam, bo fakt że trochę musiał się zmęczyć (pracuje przecież naprawdę ciężko) jest oczywisty.

Fakt, na pewno jest troszke zmęczony, ale mimo wszystko szczęśliwy, bo lubi to, co robi. Sam Michał twierdzi że wydoroślał, może stąd wrażenie że uszło z niego powietrze. Po prostu troszkę spoważniał, nie jest już takim nieokiełznanym dzieciakiem, jak za czasów XF, częściej kontroluje swoje zachowanie i wypowiedzi. Jego kariera rozwija sie w błyskawicznym tempie, być może dlatego obserwujemy szybką metamorfozę z szalonego, trochę nieposkromionego chłopaka w zdecydowanego, nieco bardziej poważnego mężczyznę. Jest to równoległe z jego zmianami w wyglądzie. Pól roku jego buźka była bardziej delikatna, niewinna i chłopięca, natomiast teraz pewne rzeczy uległy zmianie.
Avatar użytkownika
nutella0419
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 558
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk
wiek: 21

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez mała Mi » piątek, 4 listopada 2011, 22:44

nutella0419 napisał(a):
thewiz napisał(a):Przejrzałam sobie trochę kulis XFactora w poszukiwaniu jednego filmiku i rzuciło mi się w oczy, jaki radosny był Michał na tamtych filmach, jaki wulkan energii z niego był. Pół roku później jednak troszkę uszło z niego powietrza, tryb życia chyba dał mu się we znaki, choć z drugiej strony jego brat w którymś wywiadzie powiedział, że Michał jest właśnie w swoim żywiole, gdy robi milion rzeczy na raz i w ogóle mógłby nie spać (choć tutaj chyba sam Szpak zaprzeczy, że co jak co ale spać akurat uwielbia). Nie o tym jednak chciałam, bo fakt że trochę musiał się zmęczyć (pracuje przecież naprawdę ciężko) jest oczywisty.

Fakt, na pewno jest troszke zmęczony, ale mimo wszystko szczęśliwy, bo lubi to, co robi. Sam Michał twierdzi że wydoroślał, może stąd wrażenie że uszło z niego powietrze. Po prostu troszkę spoważniał, nie jest już takim nieokiełznanym dzieciakiem, jak za czasów XF, częściej kontroluje swoje zachowanie i wypowiedzi. Jego kariera rozwija sie w błyskawicznym tempie, być może dlatego obserwujemy szybką metamorfozę z szalonego, trochę nieposkromionego chłopaka w zdecydowanego, nieco bardziej poważnego mężczyznę. Jest to równoległe z jego zmianami w wyglądzie. Pól roku jego buźka była bardziej delikatna, niewinna i chłopięca, natomiast teraz pewne rzeczy uległy zmianie.

Jego rysy wyostrzyły się po prostu bo schudł 10 kilo!
mała Mi
 

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez kam » piątek, 4 listopada 2011, 22:59

thewiz napisał(a):
kam napisał(a):
apap napisał(a):Kam oczywiscie masz racje tylko denerwuje mnie , ze wiekszoas ludzi daje sie tak ukierunkowac , ze nie maja swojego zdania m ze poprostu niewidza !, ze mozna nimi tak manipulowac.

Niestety telewizja i prasa potrafia ludziom rozne rzeczy wmowic. Ja przy Michale nauczylam sie przesiewac wszystkie informacje w mediach, wczesniej mniej sobie zdawalam sprawe jaki procent tych informacji jest nieprawdziwy.


O to mi właśnie chodzi! Ja od lat przesiewałam takie informacje i zawsze irytowały mnie bzdury, które media wymyślały o Jacksonie. Tymczasem te same media zaczynają w podobny sposób ukierunkowywać się na Szpaka. I to jest niepokojące, bo z tą siłą nie da się wygrać. Powstaje ogromna przepaść fani - antyfani. Na początku to niesie ku wielkim sukcesom, ale na dłuższą metę może okazać się być gwoździem do trumny. Tego się obawiam i dlatego moim zdaniem Michał musi mieć ludzi przy sobie, którzy będą mu robić reality check, kiedy on już nie będzie w stanie. Jeśli natomiast osiągnie sukces, jaki uważam że jest mu pisany, to moim zdaniem kiedyś przyjdzie moment że on zatraci tę umiejętność. Prędzej czy później, ale to dopada każdego postawionego w takiej sytuacji. Bez wyjątków. Dlatego też osoby wspierające serdecznie Michała ale potrafiący się zdobyć na konstruktywną krytykę czy choćby na odpowiedni dystans są warte więcej niż miliony pochlebców.

Wiem, ale to nie jest łatwe Michal jest impulsywny, zaleznie od humoru roznie znosi krytyke.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez mała Mi » piątek, 4 listopada 2011, 23:16

thewiz napisał(a):Ja wiem, że to jest bardzo trudne i on musi wiele znosić. Tym bardziej mam dość formatu w stylu tzg, gdzie w założeniu takich jak on się gnoi. Ech ;-/. Poza tym łatwo radzić, gdybym ja była na jego miejscu to bym już sto razy z siebie wyszła na tym ich "lajfie". Tylko, że po Michale zaczynają jeździć ludzie w sposób niekontrolowany i to bez znajomości faktów, dla samej uciechy jeżdżenia. No żesz banda zmanipulowanych idiotów, którzy tańczą jak im dyrygent zagra. Ja generalnie o obywatelach tego świata mam opinię, że bardzo łatwo ich zmanipulować i boję się, czy nie zaczną manipulować na niekorzyść Michała :( Fucking media ...

Wizzy ale tak było odkąd się pojawił. W zasie Xfactor psy na nim wieszali że nie umie śpiewać, że drze mordę i fałszuję. Cokolwiek by nie robił jest to samo! W naszej mentalności jest krytykowanie i poniżanie innych. Zwłaszcza takich którym się coś udaje.
mała Mi
 

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez cukierek » piątek, 4 listopada 2011, 23:55

Tez zwrocilam uwage na to, ze Michal podczas jednego wywiado w X factorze powiedzial, ze chce inwestowac w siebie i w taniec.
Nie dojdziemy tego co bylo wczesniej a co pozniej, gdyz ja pamietam krociotki wywiad, jeszcze podczas X factora, kiedy to Michal zapytany o taniec z gwiazdami, powiedzial cos w stylu ze jeszcze nie dostal propozycji i byla to dla niego przygoda czy jakos tak.

Tez widze co sie dzieje. Badz co badz robia z niego oferme. Pytanie jest tylko jak bardzo ma wplyw ten program na swiadomosc i odbior ludzi na Michala. Uwazam, ze nie mozna powiedziec, ze mu na amen cos przylgnie, jezeli on wykona na scenie muzycznej naprawde dobra robote z plyta. Ale z drugiej strony nie mozna powiedziec, ze to pojdzie calkowiecie w niepamiec. Ludzie, srednio zainteresowani, sluchacze radia i telewizji, kupuja to co im media na srebrnej tacy podaja, i w to woerza. bo to jest wygodniejsze, niz sprawdzic, poszukac w necie. Ludzie sa wygodni.
Jestem zdania, ze MY, fani mozemy Michalowi pomoc i tez w tej kwesti.
Wiadomo, nie zmusimy mediow, do innej strategi wobec Michala. Ale tak sobie mysle... po co utwierdzac ludzi w przekonaniu ze "maja racje" ?
Jak Misz wyleci po tym jak rzeczywiscie zatanczy slabiej, tak jak jaiva, to wryje im sie to w pamiec. Mam nadzieje, ze rozumiecie co prubuje przekazac.
Nasze poparcie w esach w jakis tam sposob ratuje ten wizerunek Michala.. mysle. Daje mu kolejna szanse by pokazac ludzia inaczej. Pozatym jak juz zaspiewa ten singiel, to wtedy ludzia wyplewi natychmiast pojecie Szpak = lamaga, bo na scenie muzycznej, jest on krolem, i sie pewnie czuje.
Powiedzialo sie A, stoje za Michalem, trzeba powiedziec i B.

Szczerze? Mam dosc bagna TzG. Mam dosc serdecznie. Ale nie odpuszcze! Puki mi sam Michal nie powie by tak uczynic.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Przemyślenia po 9 odcinkach super show.

Postprzez Aludka » sobota, 5 listopada 2011, 10:35

zgadzam się z Wami i od dawna mam podobne obawy
jednak uważam, że nie należy się tak przejmować ludźmi, którzy oceniają Michała jako tanecznego łamagę, z tego względu, że przeważnie są to osoby, które się danym aspektem nie interesują, a oglądają tylko okazjonalnie
sama mieszkam z osobą, która poza "dziwny jest ten świat" nie słyszała jak Misiek śpiewa (oczywiście do wysłuchania piosenki ja zmusiłam :mrgreen: ), tzg nie ogląda, usłyszy przypadkiem ocenę jury i już za żadne skarby nie przekonasz, że jest to nieobiektywne, bo jury się zna i ma rację, a Michał to taneczna łamaga, która powinna dawno odpaść; ale wiem, że ta osoba wcale nie interesuje się muzyką i nie ma pojęcia o tym co się dzieje, więc nie przejmuję się tym;
i jestem przekonana, że duża część ludzi myśli/postrzega tą sprawę podobnie
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Postprzez » sobota, 5 listopada 2011, 10:35

 

Następna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron