Odcinek 9 (30.10.2011)

Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez Majj » wtorek, 25 października 2011, 13:43

Czy jest już coś wiadome na temat tańców, jakie będą w kolejnym odcinku? Bądź, co Michał będzie tańczył? :mrgreen: Quickstep? American smooth?
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Postprzez » wtorek, 25 października 2011, 13:43

 

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez wolfik » wtorek, 25 października 2011, 13:45

to znaczy ma byc muzyka rozrywkowa wiec lepiej by tanczyl qwestepa^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez cukierek » wtorek, 25 października 2011, 13:55

mysle ze mniej wiecej w czwartek bedzie juz wiadomo, jak zwykle
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez wolfik » wtorek, 25 października 2011, 14:00

tez tak mysle- ale zauwazyliscie cos? od dwoch odcinkow mlody ma super muzyke do wykonow? 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez Majj » wtorek, 25 października 2011, 14:29

wolfik napisał(a):tez tak mysle- ale zauwazyliscie cos? od dwoch odcinkow mlody ma super muzyke do wykonow? 8-)


oby i teraz mu się dobra trafiła, idealna do tańca jaki dostanie :D
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez wolfik » wtorek, 25 października 2011, 17:36

ciekawostke wam wrzuce :wink:
My też byliśmy z mężem na nagraniu odcinka TzG,

25.10.2011 18:52
~U&S


Czytałam wpis jednej z forumowiczek i potwierdzam ,Kasia zachowuje się bardzo ostentacyjnie ,jak gwiazda z Hollywood ,obrażona, tylko do zdjęcia piękny uśmiech i czarujące spojrzenie.Warto kupić bilet żeby zobaczyć jak to wygląda od tej drugiej strony,pękaliśmy z mężem ze śmiechu ,jak szybko można zmienić twarz.Poza tym Kasia jest niepokojąco szczupła i bardzo nerwowa, podczas przerw na reklamy pokazuje swoją prawdziwą twarz po haśle "uwaga wchodzimy"od razu to inna Kasia- sama słodycz.To samo dotyczy Weroniki przy kamerach taka jakas smutna .omdlewająca, tylko z cieniem uśmiechu na słodkich ustach a poza kamerami jakas taka zniecierpliwiona jakby wściekła na Janka,zupełnie inna osoba,miała w twarzy jakąś taką zawziętość.Dla nas było to niewiarygodne przeżycie ,jak można tak z sekundy na sekundę się zmienić.Ten mały Szpak chudzina ,widać że jest jaszcze nie zepsuty i jeszcze Bill i Pakosińka bardzo sympatycznie się zachowywali.Ale największym naszym rozczarowaniem są Kasia i Weronika nasze faworytki,ja głosowałam na Kasię ,mąż na Weronikę i to się skończyło!.Kupcie bilety to sami zobaczcie prawdziwe kulisy TzG,POZDRAWIAMY WSZYSTKICH! P.S.Maserak nawet podczas zdjęć z widzami błaga wszystkich o sms-y,trochę bez klasy.widziałam jak Kacper fotografował się z dziewczynami i ani słowa o głosowaniu.Nam było jakoś głupio i stąd mało zdjęć!
:mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez Lori » wtorek, 25 października 2011, 18:08

Czytałam to. No proszę, jaka Kasiunia fałszywa. A tvn tak usilnie stara się przedstawić ją jako słodką dziewczynkę z sąsiedztwa.
Ale nawet nie trzeba być na nagraniach, by zauważyć, że Zielińska jest fałszywa, sztuczna, zawistna i ma parcie na szkło. Nie nie mówię tak dlatego, że jest rywalką Michała. Po prostu coś mnie od tej kobiety odrzuca, od samego początku, podobnie jak w XF odrzucało mnie od Ady. Nie umiem tego wyjaśnić, działa bardziej moja intuicja niż racjonalne względy, ale one obie są dla mnie przeżarte obłudą.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 25 października 2011, 18:31

Lori napisał(a):Czytałam to. No proszę, jaka Kasiunia fałszywa. A tvn tak usilnie stara się przedstawić ją jako słodką dziewczynkę z sąsiedztwa.
Ale nawet nie trzeba być na nagraniach, by zauważyć, że Zielińska jest fałszywa, sztuczna, zawistna i ma parcie na szkło. Nie nie mówię tak dlatego, że jest rywalką Michała. Po prostu coś mnie od tej kobiety odrzuca, od samego początku, podobnie jak w XF odrzucało mnie od Ady. Nie umiem tego wyjaśnić, działa bardziej moja intuicja niż racjonalne względy, ale one obie są dla mnie przeżarte obłudą.

Ja mam alergię na oboje, i na Kaśkę i na tego jej partnera. Mam wrażenie, że on ma straszną presję na wygraną, te rozbiegane oczka, ten grymas na twarzy, kiedy nie są pierwsi w danym odcinku. I te przesadzone reakcje radości, brrrr, odrzuca mnie :roll:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez Ami » wtorek, 25 października 2011, 18:47

Cien_1186 napisał(a):
Lori napisał(a):Czytałam to. No proszę, jaka Kasiunia fałszywa. A tvn tak usilnie stara się przedstawić ją jako słodką dziewczynkę z sąsiedztwa.
Ale nawet nie trzeba być na nagraniach, by zauważyć, że Zielińska jest fałszywa, sztuczna, zawistna i ma parcie na szkło. Nie nie mówię tak dlatego, że jest rywalką Michała. Po prostu coś mnie od tej kobiety odrzuca, od samego początku, podobnie jak w XF odrzucało mnie od Ady. Nie umiem tego wyjaśnić, działa bardziej moja intuicja niż racjonalne względy, ale one obie są dla mnie przeżarte obłudą.

Ja mam alergię na oboje, i na Kaśkę i na tego jej partnera. Mam wrażenie, że on ma straszną presję na wygraną, te rozbiegane oczka, ten grymas na twarzy, kiedy nie są pierwsi w danym odcinku. I te przesadzone reakcje radości, brrrr, odrzuca mnie :roll:


Mam to samo Maserak wzbudza we mnie niesmak!Już wygrał tu kilka samochodów(nie pamiętam chyba 3!) Wiec nawet nie wypada aby go znów obdwrować- no chyba ,że mu się należy z innych nie znanych nam powodów! :roll:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 9 (30.10.2011)

Postprzez karolla » wtorek, 25 października 2011, 19:24

Ami napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
Lori napisał(a):Czytałam to. No proszę, jaka Kasiunia fałszywa. A tvn tak usilnie stara się przedstawić ją jako słodką dziewczynkę z sąsiedztwa.
Ale nawet nie trzeba być na nagraniach, by zauważyć, że Zielińska jest fałszywa, sztuczna, zawistna i ma parcie na szkło. Nie nie mówię tak dlatego, że jest rywalką Michała. Po prostu coś mnie od tej kobiety odrzuca, od samego początku, podobnie jak w XF odrzucało mnie od Ady. Nie umiem tego wyjaśnić, działa bardziej moja intuicja niż racjonalne względy, ale one obie są dla mnie przeżarte obłudą.

Ja mam alergię na oboje, i na Kaśkę i na tego jej partnera. Mam wrażenie, że on ma straszną presję na wygraną, te rozbiegane oczka, ten grymas na twarzy, kiedy nie są pierwsi w danym odcinku. I te przesadzone reakcje radości, brrrr, odrzuca mnie :roll:


Mam to samo Maserak wzbudza we mnie niesmak!Już wygrał tu kilka samochodów(nie pamiętam chyba 3!) Wiec nawet nie wypada aby go znów obdwrować- no chyba ,że mu się należy z innych nie znanych nam powodów! :roll:

2 wygrał i 2 razy był w finale ale przegrał. A jeden samochód rozbił więc po to mu 3. :wink:
karolla
 

Postprzez » wtorek, 25 października 2011, 19:24

 

Następna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron