Odcinek 8 (23.10.2011)

Re: Odcinek 8

Postprzez karolla » poniedziałek, 24 października 2011, 10:47

thewiz napisał(a):Trzeba się wywiedzieć, czy tak rzeczywiście ma być, bo to trochę moim zdaniem zmieni postać rzeczy...

co zmieni? jak Bill poleci? robią tak jak ostatnio. Nie zdziwię się jak przed finałem Zilelińska poleci tak jak wtedy Górniak. :wink:
karolla
 

Postprzez » poniedziałek, 24 października 2011, 10:47

 

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » poniedziałek, 24 października 2011, 10:49

to teraz nie mam pomyslu na final^ karolla 8-) zorientuj sie co w trawie piszczy^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 8

Postprzez karolla » poniedziałek, 24 października 2011, 10:52

wolfik napisał(a):to teraz nie mam pomyslu na final^ karolla 8-) zorientuj sie co w trawie piszczy^

ja mam. tak jak w zeszlej edycji. Ale poczekam do wieczora. :wink:
karolla
 

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » poniedziałek, 24 października 2011, 10:54

karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):to teraz nie mam pomyslu na final^ karolla 8-) zorientuj sie co w trawie piszczy^

ja mam. tak jak w zeszlej edycji. Ale poczekam do wieczora. :wink:

thx ja tez pomysle i przejrze wczesniejrze edycje moze mi wskoczy pomysl^ :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 8

Postprzez karolla » poniedziałek, 24 października 2011, 10:58

wolfik napisał(a):
karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):to teraz nie mam pomyslu na final^ karolla 8-) zorientuj sie co w trawie piszczy^

ja mam. tak jak w zeszlej edycji. Ale poczekam do wieczora. :wink:

thx ja tez pomysle i przejrze wczesniejrze edycje moze mi wskoczy pomysl^ :mrgreen:

przejrzyj ostatnią, idą tym torem. i 8 idą też torem 8 edycji :wink:
karolla
 

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » poniedziałek, 24 października 2011, 11:05

izobela i stalinski zawsze byli oceniani tak w srodku a doszli zgadza sie maria i tomasz 9 leca :wink:
monika i rober zawsze pierwsze a w finale klapa :wink:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 października 2011, 11:09 przez wolfik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 8

Postprzez Litek_ » poniedziałek, 24 października 2011, 11:08

:evil: Przeczytałam cały wątek i normalnie jestem wkrwiona na ten cały TVN :!: Co to ma być? To jest zwyczajnie niemożliwe by Michał miał tak mało głosów... a Zielińska tak dużo, zawsze miała mało! I nawet gdyby jakaś tam grupa faniuń przestała słac na Michała smsy to moim zdaniem nie miałoby to dużego wpływu na wynik, pewnie wysyłają 1 czy 2... :wink: I jak wytłumaczyć to, że ta Zielińska dostała nagle tyle głosów? Z nieba jej spadły :?: A może przyszła do niej tvnowska wróżka :?: Stawiam na to drugie...

Eh... chciałam tu napisać o pięknym wystepie Szpaczka wczoraj, spróbuję sie skupić, chociaż złość na TVN we mnie straszliwie narasta.. ;/
Dla mnie to było cudowne przedstawienie, widowisko... Rumby nie widziałam, fakt, ale mnie tam nie obchodzi zupełnie, co za taniec M. tańczy.. patrze na całokształt wystepu i tu mnie wręcz zachwyciło, Michał do musicalu! :D
Strój, stylizacja cudoooo ! Jak oglądałam już ten filmik z prób, w którym mówiono o chmurach i piórach top od razu pomyślałam - M. będzie aniołem :D Moja intuicja sie sprawdziła niesamowicie... Boże jaki ten Szpak jest piękny, on nawet bez tej stylizacji przypomina anioła :) Musze jeszcze powiedzieć, że jesli chodzi o stylizacje to podobały mi się bardzo te Jagny... w ogóle ładnie w tym odcinku wyglądała, lubię takie fryzury :D aż mi się szkoda zrobiło, że odpadła.. ale wiedziałam, że tak będzie już nawet przed oceną sędziów ;) Ale to dobrze, niech do sejmu zap.dala, pracować dla obywateli, a nie tańcować! :lol: A właśnie.. dzisiaj akurat słyszałam miało być szkolenie nowych posłów... xD
Jeszcze odnosnie polityki to chyba Fraszyńska jest z nią na bieżąco... Ten bezpłciowy anioł.. to mi się skojarzyło z tym jak parę dni temu L.Miller mówił, że mu sie we śnie anioł objawił i powiedział, żeby kandydował na szefa klubu... :lol: I potem na pytanie dziennikarza czy to był Napieralski, odpowiedział, że nie, bo anioł jest bezpłciowy... :mrgreen: :lol: Boże, mam nadzieję, że to nie Szpak mu się snil :?: :!: :lol:
A "związek" Iwonki i Billa wydaje mi się jakiś podejrzany.. te ŁYDKI :!: :lol: Wiemy co to oznacza prawda? xD
Wieczorem jak z mamą oglądałyśmy kulisy to wymyślałysmy różne wierszyki dot tego odcinka (głównie mama, bo ma łatwosc w rymowaniu) i było parę na ten właśnie temat np
"Miłość Iwonki do Billa bardzo mnie przeraża
Oby nie skończyło się pójściem do ołtarza" :mrgreen:
Potem jeszcze wkleję kilka o Szpaczku i Iwonce (mama wczoraj była bardzo kreatywna... ;p), ale zaraz musze lecieć na zajęcia
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » poniedziałek, 24 października 2011, 11:12

witaj litek
oj nie moge zaczynaja sie pokazywac posty- ze mogla byc awaria systemu^^ czyzby tvn sie wystraszyl? :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 8

Postprzez Majj » poniedziałek, 24 października 2011, 12:25

wolfik napisał(a):witaj litek
oj nie moge zaczynaja sie pokazywac posty- ze mogla byc awaria systemu^^ czyzby tvn sie wystraszyl? :lol: :lol: :lol:


pf, awaria! teraz będą się wykręcać. dobrze, że Michał nie poleciał, bo jakby było inaczej, to ja bym już rozpierduche w tvnie robiła!
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Odcinek 8

Postprzez Anula1986 » poniedziałek, 24 października 2011, 12:53

Wczorajsza rumba była fantastyczna. Bardzo spodobała mi się oprawa, jak i sam taniec, no i ucieszyło mnie to, że Mamba się zaczyna przekonywać, oby tak dalej.
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 24 października 2011, 12:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron