Odcinek 8 (23.10.2011)

Re: Odcinek 8

Postprzez anika » poniedziałek, 24 października 2011, 14:07

karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):karolla co on teraz moze tanczyc? :roll:

standard czyli american smooth bądź quickstep. :wink:

mam nadzieję, ze dostanie to pierwsze :)
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 24 października 2011, 14:07

 

Re: Odcinek 8

Postprzez Ami » poniedziałek, 24 października 2011, 14:10

W smsach na pewno pierwsze jak zwykle i tyle miał !!!Widziałam ten skok , aż przetarłam oczy
czy mi się nie śni bo jeszcze nigdy nie było tak ,że ktoś po swoim tańcu w 5 minut dostał ponad 22% głosów- to było porażające!
No ale to były nasze głosy na Miśka plus kilka jego więc mogły porażać!!!My mamy taką siłę- złodzieje !!!
W ogólnej chyba nie przeskoczyłby jednak na pierwsze!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 8

Postprzez karolla » poniedziałek, 24 października 2011, 14:18

anika napisał(a):
karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):karolla co on teraz moze tanczyc? :roll:

standard czyli american smooth bądź quickstep. :wink:

mam nadzieję, ze dostanie to pierwsze :)

a ja że to drugie bo to pierwsze mi kompletnie do nowoczesnej muzyki nie pasuje
karolla
 

Re: Odcinek 8

Postprzez Ami » poniedziałek, 24 października 2011, 14:48

No to wizualizujmy - american smouf dla Michała- myślmy aby to dostał!!!!! :P
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 8

Postprzez cukierek » wtorek, 25 października 2011, 00:27

Ami napisał(a):
karolla napisał(a):
Majj napisał(a):
karolla napisał(a):w zeszłej edycji wygrana odc przez Niklińską odc póżniej odpada. Teraz zrobią to samo. Idą tym samym torem co w zeszłej edycji jak na razie. Dokładnie tak samo czyli poleci Bill. :wink:


Bil? Nie wiem, on jakoś spore poparcie ma, no i dużo pkt od sędziów. Ale kto wie...

poparcie spore to miał tylko teraz. :wink:

Piszecie o przekierowaniu głosów na Zielińską a ja wczoraj siedziałam patrząc na słupki i drugą część moich smsów jak zwykle
wysłałam podczas tańca ostatniej pary tzn Billa i Janii i mimo że mieli wtedy około 1 procenta głosów , zaraz po jego tańcu tzn , w jednej chwili urosło mu do 22% a Michałowi drgnęło tylko o niecałe kilka dziesiątych procent!!!!!
Potem po skrótach tańców i ostatniej szansie zagłosowania , znów wysłałam widząc , że tamto nie pomogło i wówczas dodali mu tylko tyle aby zaledwie minimalną różnicą przeszedł na 3 miejsce w głosowaniu widzów!Moim zdaniem ukradli i przekierowali co najmniej dodatkowe jego 20 % na innych i to tych których wrzucili przed niego tzn . Billa i Zielińską!!!!
Po prostu złodziejstwo !!!! :evilGdyby nie te macloje Michał miałby 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji!I to tyle w temacie!


Jezeli Misz w nadchodzaca niedziele bedzie tanczyl nie jakos na poczatku, to moze by bylo warto tym razem wysylac wiekszosc esow podczas jego tanca??
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 8

Postprzez karolla » wtorek, 25 października 2011, 08:04

cukierek napisał(a):
Ami napisał(a):
karolla napisał(a):
Majj napisał(a):
karolla napisał(a):w zeszłej edycji wygrana odc przez Niklińską odc póżniej odpada. Teraz zrobią to samo. Idą tym samym torem co w zeszłej edycji jak na razie. Dokładnie tak samo czyli poleci Bill. :wink:


Bil? Nie wiem, on jakoś spore poparcie ma, no i dużo pkt od sędziów. Ale kto wie...

poparcie spore to miał tylko teraz. :wink:

Piszecie o przekierowaniu głosów na Zielińską a ja wczoraj siedziałam patrząc na słupki i drugą część moich smsów jak zwykle
wysłałam podczas tańca ostatniej pary tzn Billa i Janii i mimo że mieli wtedy około 1 procenta głosów , zaraz po jego tańcu tzn , w jednej chwili urosło mu do 22% a Michałowi drgnęło tylko o niecałe kilka dziesiątych procent!!!!!
Potem po skrótach tańców i ostatniej szansie zagłosowania , znów wysłałam widząc , że tamto nie pomogło i wówczas dodali mu tylko tyle aby zaledwie minimalną różnicą przeszedł na 3 miejsce w głosowaniu widzów!Moim zdaniem ukradli i przekierowali co najmniej dodatkowe jego 20 % na innych i to tych których wrzucili przed niego tzn . Billa i Zielińską!!!!
Po prostu złodziejstwo !!!! :evilGdyby nie te macloje Michał miałby 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji!I to tyle w temacie!


Jezeli Misz w nadchodzaca niedziele bedzie tanczyl nie jakos na poczatku, to moze by bylo warto tym razem wysylac wiekszosc esow podczas jego tanca??

najlepiej by było jakby tańczył na początku bądż jako ostatni. Wtedy można racjonalnie rozłożyć smsy. :wink:
karolla
 

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » wtorek, 25 października 2011, 09:50

no wlasnie znowu akcja sms zaleznie ktory tanczy
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Odcinek 8

Postprzez Aludka » wtorek, 25 października 2011, 10:15

wczoraj siedziałam odłączona od neta i oglądałam RÓŻNE :wink: rzeczy i stwierdzam, że ta rumba jest po prostu boska; ten taniec, ta delikatność, pomysł z aniołem, atmosfera i muzyka
po prostu po raz pierwszy w 100% jestem zauroczona występem Miśka w tzg
aż się wzruszyłam, a jak już mówiłam, mało co robi na mnie wrażenie, ale jak już zrobi to nie mogę przestać o tym myśleć
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Odcinek 8

Postprzez wolfik » wtorek, 25 października 2011, 10:37

Aludka napisał(a):wczoraj siedziałam odłączona od neta i oglądałam RÓŻNE :wink: rzeczy i stwierdzam, że ta rumba jest po prostu boska; ten taniec, ta delikatność, pomysł z aniołem, atmosfera i muzyka
po prostu po raz pierwszy w 100% jestem zauroczona występem Miśka w tzg
aż się wzruszyłam, a jak już mówiłam, mało co robi na mnie wrażenie, ale jak już zrobi to nie mogę przestać o tym myśleć

bo to bylo jak w bajce^ :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 25 października 2011, 10:37

 

Poprzednia strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron