Odcinek 7 (16.10.2011)

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez starling » poniedziałek, 17 października 2011, 19:39

Ami napisał(a):
Ola napisał(a):
starling napisał(a):
Sun napisał(a):Nawiasem mówiąc, osoby, które dostały dostęp, powinny mieć prawo wpisywania naszych odpowiedzi pod postami Michała, jeśli nie ma innych, którzy to zwykle robią. Nie jesteśmy w stanie być na FB 24h/7 :P

Nie? :shock:


Nie? :shock:

A mówiłam i pisałąm nie raz , że należy to właśnie zmienić tak ,abyście mogły czasem też odejść od komputera?

Ami, my żartujemy. Nie wiem czy doczytałaś, ale do tej pory w administracji fb było chyba 8 osób: Sun, Lori, Aga, Kasjopea, Gośka, Cień, Kam i ja. Zostały one wspólnie wybrane na podstawie ilości postów dawno temu. Teraz hasło ma jeszcze kilka osób. Po prostu Sun zawsze tu jest, więc ona wszystko wklejała, ale NIGDY nie było tak, żebyśmy tylko ja i Sun miały hasło.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » poniedziałek, 17 października 2011, 19:39

 

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez renata2397 » poniedziałek, 17 października 2011, 19:51

Witaj Cieniu. :D Obejrzałam już kolejny raz kulisy TzG - Misiek jest taki pozytywny i pełen energii, która mi się też udzieliła :D Kochany chłopak :D Przesyłam dziobki :D
renata2397
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1001
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 14:23
wiek: 0

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez Ami » poniedziałek, 17 października 2011, 20:04

starling napisał(a):
Ami napisał(a):
Ola napisał(a):
starling napisał(a):
Sun napisał(a):Nawiasem mówiąc, osoby, które dostały dostęp, powinny mieć prawo wpisywania naszych odpowiedzi pod postami Michała, jeśli nie ma innych, którzy to zwykle robią. Nie jesteśmy w stanie być na FB 24h/7 :P

Nie? :shock:


Nie? :shock:

A mówiłam i pisałąm nie raz , że należy to właśnie zmienić tak ,abyście mogły czasem też odejść od komputera?

Ami, my żartujemy. Nie wiem czy doczytałaś, ale do tej pory w administracji fb było chyba 8 osób: Sun, Lori, Aga, Kasjopea, Gośka, Cień, Kam i ja. Zostały one wspólnie wybrane na podstawie ilości postów dawno temu. Teraz hasło ma jeszcze kilka osób. Po prostu Sun zawsze tu jest, więc ona wszystko wklejała, ale NIGDY nie było tak, żebyśmy tylko ja i Sun miały hasło.


Ooo, nie , nie doczytałam, to napiszcie proszę kto dokładnie ma teraz dostęp, żebym w razie czego wiedziała do kogo się zwrócić! Chociaż najczęściej podpinam się pod Sun i domyślam , ze Ty też Starling nadal masz dostęp, Lori , Aga i Kasjopeja , czy tak? :?

Ps. Zwróciliście uwagę jak Miszi mówi, że ma strasznie dużo kompleksów .... że jest za chudy i .... Teraz już wiem, że nie ma na tym padole nikogo , kto by ich nie miał! Michał i kompleksy, no cóż - może trzeba by jakąś miksturę wymyślić u dr. Szpakowłosa?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez Ginger » poniedziałek, 17 października 2011, 20:14

Ami napisał(a):
starling napisał(a):
Ami napisał(a):
Ola napisał(a):
starling napisał(a):
Sun napisał(a):Nawiasem mówiąc, osoby, które dostały dostęp, powinny mieć prawo wpisywania naszych odpowiedzi pod postami Michała, jeśli nie ma innych, którzy to zwykle robią. Nie jesteśmy w stanie być na FB 24h/7 :P

Nie? :shock:


Nie? :shock:

A mówiłam i pisałąm nie raz , że należy to właśnie zmienić tak ,abyście mogły czasem też odejść od komputera?

Ami, my żartujemy. Nie wiem czy doczytałaś, ale do tej pory w administracji fb było chyba 8 osób: Sun, Lori, Aga, Kasjopea, Gośka, Cień, Kam i ja. Zostały one wspólnie wybrane na podstawie ilości postów dawno temu. Teraz hasło ma jeszcze kilka osób. Po prostu Sun zawsze tu jest, więc ona wszystko wklejała, ale NIGDY nie było tak, żebyśmy tylko ja i Sun miały hasło.


Ooo, nie , nie doczytałam, to napiszcie proszę kto dokładnie ma teraz dostęp, żebym w razie czego wiedziała do kogo się zwrócić! Chociaż najczęściej podpinam się pod Sun i domyślam , ze Ty też Starling nadal masz dostęp, Lori , Aga i Kasjopeja , czy tak? :?

Ps. Zwróciliście uwagę jak Miszi mówi, że ma strasznie dużo kompleksów .... że jest za chudy i .... Teraz już wiem, że nie ma na tym padole nikogo , kto by ich nie miał! Michał i kompleksy, no cóż - może trzeba by jakąś miksturę wymyślić u dr. Szpakowłosa?


Aktualnie dostęp mają: Sun, Starling, Lori, Aga, Kasjopea, Gośka, Cień, Kam, patisia17, apap, Litek, Taka Ja i Leon.
Nikogo nie pomięłam? :?
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez cukierek » środa, 19 października 2011, 12:47

thewiz napisał(a):Słuchajcie, na pewno będę mieć co najmniej jeszcze jedną wejściówkę na nagrania TzG w niedzielę. Na razie nie mam pojęcia, czy odpłatnie czy nie i czy to zaproszenie dla dwóch osób. Jak tylko będę wiedzieć coś więcej, dam znać.

Chciałabym, żeby było uczciwie - tylko ja już zgłupiałam kto jako pierwszy zadeklarował chęć pójścia. Pamiętam, ze rozmawiałam o tym na samym początku z Aludką, cukierkiem, Avie, Sun, Lori i Olą w wątku o chacie.

To jak, kto?


ja, jezeli nie jestem juz wliczona
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez cukierek » środa, 19 października 2011, 12:52

thewiz napisał(a):Cukierku, zatem masz zaproszenie! Jutro albo pojutrze będę znać szczegóły i wiedzieć, czy jest ono płatne i czy może na nie iść jeszcze jedna osoba. Może uda się więcej, trzymajcie kciuki :D


:D :D :D hurra! Thewiz? Jak ja sie dowiem szczegolow? Jestem w piatek bez neta, i w Bytomiu :shock:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez Sun » środa, 19 października 2011, 12:55

thewiz napisał(a):Cukierku, zatem masz zaproszenie! Jutro albo pojutrze będę znać szczegóły i wiedzieć, czy jest ono płatne i czy może na nie iść jeszcze jedna osoba. Może uda się więcej, trzymajcie kciuki :D

Kurczę, no to trzymam kciuki........ Jakby co- ja bym się pisała również, gdyby było płatne.
A Ty, Thewiz, jesteś niesamowita! 8-)

Cukierku, gratuluję!!! :D
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez cukierek » środa, 19 października 2011, 13:16

Sun napisał(a):
thewiz napisał(a):Cukierku, zatem masz zaproszenie! Jutro albo pojutrze będę znać szczegóły i wiedzieć, czy jest ono płatne i czy może na nie iść jeszcze jedna osoba. Może uda się więcej, trzymajcie kciuki :D

Kurczę, no to trzymam kciuki........ Jakby co- ja bym się pisała również, gdyby było płatne.
A Ty, Thewiz, jesteś niesamowita! 8-)

Cukierku, gratuluję!!! :D


Dzieki Sun! Jestem pijana szczesciem. Bytom a teraz jeszzce Tzg, gdzie moze bedzie singiel.
Nie wiem jak to Thewiz zrobila, ale padam jej do stop!
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez kam » środa, 19 października 2011, 13:18

Cukierku a nie zalapiesz sie na spotkanie w Warszawie?
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Odcinek 7 (16.10.2011)

Postprzez cukierek » środa, 19 października 2011, 13:23

kam napisał(a):Cukierku a nie zalapiesz sie na spotkanie w Warszawie?


Ktorego jest? :oops:
w Polsce jestem tylko w piatek i niedziele, nawet w sobote musze wracac do siebie. Wiec wszystko an wariackich papierach
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 19 października 2011, 13:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron