Odcinek 3 (18.09.2011)

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez patisia17 » poniedziałek, 19 września 2011, 23:42

aga napisał(a):
axa napisał(a):Karolla, zauważyłam na stronie TzG, że mam klona i bzdety pisze pod moim nickiem, dokładnie pod Twoją oceną. Już zdementowałam tam podróbkę. Nie pomyśl, że to ja takie durnoctwa pod Twoją oceną wypisuję. Już i tam zaczęli trollować.


Ja też mam klona, Axa :wink:

przeczytałam że masz kolana :lol: i takie WTF?
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Postprzez » poniedziałek, 19 września 2011, 23:42

 

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez goska » wtorek, 20 września 2011, 07:03

Obiektywna napisał(a):
Sun napisał(a):Bo to nie kwiat. To co najwyżej kwitnąca pokrzywa. A jak wiadomo, na tę wielu ludzi ma alergię. Ja już jakiś czas temu ją u siebie odkryłam, a wczoraj to prawie miałam wstrząs anafilaktyczny :evil:


E tam.. boli was to, że dała jedynkę Michałowi :D Jakby mu dała 10 to byłaby dziś na forum kwiatem lotosu :D

Ja się na tańcach nie znam więc trudno dyskutować, ale widzę pewne prawidłowości: oceny Iwony są praktycznie zawsze zbliżone do ocen Galińskiego, o ile nie takie same. Dwoje profesjonalistów i podobne opinie na temat tańców. Dodatkowo są zbieżne z ocenami widzów - pary, które dostają 10tki później są w czołówce po wynikach głosowania. To nie jest przypadek, tylko dowód na to, że jak coś jest dobre to większość to widzi i docenia.
Michał jest tutaj wyjątkiem - naprawdę byłam zaskoczona, że wczoraj zajął tak wysokie miejsce ale to jest specyficzna sytuacja - Michał nadrabia popularnością i ma dużo fanów, którzy wysyłają smsy.


i chwalic Boga :) dzieki temu filozofia zyciowa niektorych osob, w tym mnie, jest ocalona. chrzanic punkty za precyzje :) poza tym oceniala niesprawiedliwie dobrze inne osoby, a to nie swiadczy o tym, ze argumenty, ktore przytaczasz sa wlasciwe.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez goska » wtorek, 20 września 2011, 07:15

gingers napisał(a):
atri napisał(a):
thewiz napisał(a):
Obiektywna napisał(a):
Sun napisał(a):Bo to nie kwiat. To co najwyżej kwitnąca pokrzywa. A jak wiadomo, na tę wielu ludzi ma alergię. Ja już jakiś czas temu ją u siebie odkryłam, a wczoraj to prawie miałam wstrząs anafilaktyczny :evil:


E tam.. boli was to, że dała jedynkę Michałowi :D Jakby mu dała 10 to byłaby dziś na forum kwiatem lotosu :D

Ja się na tańcach nie znam więc trudno dyskutować, ale widzę pewne prawidłowości: oceny Iwony są praktycznie zawsze zbliżone do ocen Galińskiego, o ile nie takie same. Dwoje profesjonalistów i podobne opinie na temat tańców. Dodatkowo są zbieżne z ocenami widzów - pary, które dostają 10tki później są w czołówce po wynikach głosowania. To nie jest przypadek, tylko dowód na to, że jak coś jest dobre to większość to widzi i docenia.
Michał jest tutaj wyjątkiem - naprawdę byłam zaskoczona, że wczoraj zajął tak wysokie miejsce ale to jest specyficzna sytuacja - Michał nadrabia popularnością i ma dużo fanów, którzy wysyłają smsy.


Obiektywna, zapoznaj się z kulisami całego odcinka, przejrzyj cały wątek - potem się wypowiadaj. Jeśli p. Iwona chce być uznawana za profesjonalistkę w tym programie, to powinna jednakową miarę stosować do wszystkich. Wszystkie te niskie oceny dla poprzedzających Michała par miały moim zdaniem służyć z apodstawę do tego, żeby dać Szpakowi możliwie najniższą ocenę. To było widoczne już w trakcie programu. Można było spodziewać się takiego a nie innego wyniku. To było wyreżyserowane. Moim zdaniem celem było nakręcenie widzów na jak największą ilość smsów, tylko że w tym wszystkim uderzono we wrażliwego chłopaka, który jak widać jednak nie spodziewał się aż takich zgniłych układów. Jeśli można mieć do niego pretensje to chyba tylko o to, że nie słuchał dobrych rad zanim wszedł w to bagno. Jeśli jednak patrzeć na szerszy obraz, to on z marketingowego punktu widzenia podjął najlepszą możliwą decyzję. Kojarzy się teraz z kiczowatym, śmiesznym i ustawionym programem, ale jest o nim głośno przed wydaniem płyty. To jest świetne zagranie, szkoda tylko że musi tyle go kosztować. Wczoraj puściły mu nerwy, ale to dobrze - chłopak wylał frustrację i wiedząc co go czeka przejdzie przez to z podniesioną głową. On nie jest raczej z tych, którzy z uporem maniaka dowodzą swojej racji, szybko reaguje konstruktywną krytykę. Gdy jednak szkliły mu się oczy i poszukiwał wsparcia wśród fanów na fb, oczywistym jest że należało go po ludzku wesprzeć.

Jeśli z kolei wierzyć osobom informującym o tym, co się dzieje za kulisami to Michał był uprzedzony jeszcze przed tańcem, że dostanie 1. Nie chcę przesądzać, by tak było ... tylko dlaczego ta informacja wraca jak bumerang? Choćby to skłania do zastanowienia nad całym mechanizmem.

Michał moim zdaniem dostał te oceny tylko dlatego, że w jury p. Iwona chce koniecznie udowodnić Józefowiczowi niewiedzę. Choć w sumie mogło być też dlatego, że w tańcu było i paso i argentino, a przez cały odcinek jurorzy chcieli zobaczyć czyste, klasyczne tango. Zawsze mnie zastanawia jednak, dlaczego za wybór choreografii dokonany przez profesjonalistów linczują artystów? To podobny zarzut, jak ten że Michał śpiewał takie a nie inne piosenki w XFactor - śpiewał to co mu dali, a wpływ na wybór miał tylko w początkowej fazie programu.


Thewiz i ja się pod tym podpisuję...


Ubiegłaś mnie, właśnie chciałam się pod tym podpisać.

i ja sie zgadzam z thewiz. najczesciej zreszta to robie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Obiektywna » wtorek, 20 września 2011, 11:57

goska napisał(a):
i chwalic Boga :) dzieki temu filozofia zyciowa niektorych osob, w tym mnie, jest ocalona. chrzanic punkty za precyzje :) poza tym oceniala niesprawiedliwie dobrze inne osoby, a to nie swiadczy o tym, ze argumenty, ktore przytaczasz sa wlasciwe.


Nie wydaje wam się, że dajecie się nabijać w butelkę?... Tak jak pisałam oglądałam tylko 10 edycję w całości, ale to co widziałam wystarczyło mi do oceny tego typu programów. Przecież tutaj chodzi tylko o kasę... którą bogata stacja wydziera z kieszeni ludzi - ile wlezie. Pamiętam finał Urbańska - Mucha jak prowadzący pokazywali wynik głosowania 50% : 50% i po tysiąc razy powtarzali - wysyłajcie więcej smsów. Ktoś jest dobry z matematyki? Jakie jest prawdopodobieństwo, żeby wynik głosowania popularnego programu ogólnopolskiego był taki idealny? :D Do tego wygrała Mucha, która dziwnym trafem zasiadała chwilkę później w jury YCD. Ja uważam, że owszem, na pewno biorą pod uwagę zdanie widzów i programu nie wygra osoba, która nie jest popularna i lubiana. Ale i tak wszystko zmierza do tego żeby wysłać jak najwięcej smsów i dać zarobić - nie artystom, ale producentom. TzG jest wybitnie natrętny pod tym względem - dlatego ja nie wyślę ani jednego smsa. Pomijając fakt, że dużo rzeczy w tego typu programach jest reżyserowanych, żeby wywrzeć określone wrażenie na widzach, taka trochę manipulacja.
Obiektywna
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 195
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 13:05
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez goska » wtorek, 20 września 2011, 12:03

Obiektywna napisał(a):
goska napisał(a):
i chwalic Boga :) dzieki temu filozofia zyciowa niektorych osob, w tym mnie, jest ocalona. chrzanic punkty za precyzje :) poza tym oceniala niesprawiedliwie dobrze inne osoby, a to nie swiadczy o tym, ze argumenty, ktore przytaczasz sa wlasciwe.


Nie wydaje wam się, że dajecie się nabijać w butelkę?... Tak jak pisałam oglądałam tylko 10 edycję w całości, ale to co widziałam wystarczyło mi do oceny tego typu programów. Przecież tutaj chodzi tylko o kasę... którą bogata stacja wydziera z kieszeni ludzi - ile wlezie. Pamiętam finał Urbańska - Mucha jak prowadzący pokazywali wynik głosowania 50% : 50% i po tysiąc razy powtarzali - wysyłajcie więcej smsów. Ktoś jest dobry z matematyki? Jakie jest prawdopodobieństwo, żeby wynik głosowania popularnego programu ogólnopolskiego był taki idealny? :D Do tego wygrała Mucha, która dziwnym trafem zasiadała chwilkę później w jury YCD. Ja uważam, że owszem, na pewno biorą pod uwagę zdanie widzów i programu nie wygra osoba, która nie jest popularna i lubiana. Ale i tak wszystko zmierza do tego żeby wysłać jak najwięcej smsów i dać zarobić - nie artystom, ale producentom. TzG jest wybitnie natrętny pod tym względem - dlatego ja nie wyślę ani jednego smsa. Pomijając fakt, że dużo rzeczy w tego typu programach jest reżyserowanych, żeby wywrzeć określone wrażenie na widzach, taka trochę manipulacja.


nie, no ja w ogole nie mam emocjonalnego podejscia do samego programu. zero. moze byc ustawiony, moze nie byc. moze byc na poziomie, moze nie byc. wiem, ze biznes rzadzi. nie w tym rzecz. rzecz dla osob takich jak ja, jest w tym, ze ten program jest w tym momencie platforma do zademonstrowania Szpaka, skoro sie juz na to zdecydowal. w dodatku jak ktos wyrazi swoja opinie o tym czym jest sztuka, nawet zupelnie na marginesie, tak jak Jozefowicz i zrobi troche kontry, chocby jalowej w sensie calej koncepcji programu, to jest ok. nigdy nie ogladalam wczesniej i nie bede pozniej. tu i teraz ma sluzyc Michalowi skoro juz tam jest i kwita :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez kam » wtorek, 20 września 2011, 12:05

Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez patisia17 » wtorek, 20 września 2011, 12:05

Obiektywna napisał(a):
goska napisał(a):
i chwalic Boga :) dzieki temu filozofia zyciowa niektorych osob, w tym mnie, jest ocalona. chrzanic punkty za precyzje :) poza tym oceniala niesprawiedliwie dobrze inne osoby, a to nie swiadczy o tym, ze argumenty, ktore przytaczasz sa wlasciwe.


Nie wydaje wam się, że dajecie się nabijać w butelkę?... Tak jak pisałam oglądałam tylko 10 edycję w całości, ale to co widziałam wystarczyło mi do oceny tego typu programów. Przecież tutaj chodzi tylko o kasę... którą bogata stacja wydziera z kieszeni ludzi - ile wlezie. Pamiętam finał Urbańska - Mucha jak prowadzący pokazywali wynik głosowania 50% : 50% i po tysiąc razy powtarzali - wysyłajcie więcej smsów. Ktoś jest dobry z matematyki? Jakie jest prawdopodobieństwo, żeby wynik głosowania popularnego programu ogólnopolskiego był taki idealny? :D Do tego wygrała Mucha, która dziwnym trafem zasiadała chwilkę później w jury YCD. Ja uważam, że owszem, na pewno biorą pod uwagę zdanie widzów i programu nie wygra osoba, która nie jest popularna i lubiana. Ale i tak wszystko zmierza do tego żeby wysłać jak najwięcej smsów i dać zarobić - nie artystom, ale producentom. TzG jest wybitnie natrętny pod tym względem - dlatego ja nie wyślę ani jednego smsa. Pomijając fakt, że dużo rzeczy w tego typu programach jest reżyserowanych, żeby wywrzeć określone wrażenie na widzach, taka trochę manipulacja.

zgadzam się Obiektywna, to czysta manipulacja :) ja też nie wysyłam smsów, nie jestem naiwna...
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 20 września 2011, 12:07

goska napisał(a):nie, no ja w ogole nie mam emocjonalnego podejscia do samego programu. zero. moze byc ustawiony, moze nie byc. moze byc na poziomie, moze nie byc. wiem, ze biznes rzadzi. nie w tym rzecz. rzecz dla osob takich jak ja, jest w tym, ze ten program jest w tym momencie platforma do zademonstrowania Szpaka, skoro sie juz na to zdecydowal. w dodatku jak ktos wyrazi swoja opinie o tym czym jest sztuka, nawet zupelnie na marginesie, tak jak Jozefowicz i zrobi troche kontry, chocby jalowej w sensie calej koncepcji programu, to jest ok. nigdy nie ogladalam wczesniej i nie bede pozniej. tu i teraz ma sluzyc Michalowi skoro juz tam jest i kwita :)

Mogę jedynie tyle napisać, że nic dodać, nic ująć:)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez gingers » wtorek, 20 września 2011, 12:13

kam napisał(a):Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.


Też tak na to patrzę, doskonale zdaję sobie sprawę, że na mnie zarabiają. Coś za coś. A w tym konkretnym przypadku ktoś za coś :wink:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez cukierek » wtorek, 20 września 2011, 12:57

Ja z pelna swiadomoscia nabijam tvn´owi portfel.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » wtorek, 20 września 2011, 12:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron