Odcinek 3 (18.09.2011)

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez anika » wtorek, 20 września 2011, 13:11

kam napisał(a):Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.

dokładnie tak, podpisuję sie pod tym :)
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 20 września 2011, 13:11

 

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez aga » wtorek, 20 września 2011, 13:21

anika napisał(a):
kam napisał(a):Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.

dokładnie tak, podpisuję sie pod tym :)


Tak jest właśnie :!:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Lori » wtorek, 20 września 2011, 15:37

kam napisał(a):Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.

Idealnie napisane :)
Ja chowam dumę do kieszeni, bo te głupie sms-y i ewentualnie parę słów na FB to jedyne, co mogę zrobić, by Michał czuł się tam po ludzku i wiedział, że nie jest w tym bagnie sam.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Ami » wtorek, 20 września 2011, 15:47

Wiecie co, ale oni robią się coraz bardziej bezczelni!!
!Najpierw nie dali na główną stronkę video TzG tanga Michała tylko do zakładki , aby trudniej go było znaleźć,
a dziś wchodzę w zakładkę, a tam pod podpisem tango Szpaka jest tylko wywiad 1.43 min. Jestem coraz bardziej wściekła!!!
Wyobraźcie sobie po prostu wycięli ten taniec całkowicie i robią z nas idiotów!!!Napisałam pod hasłem 3 odcinek post gdzie zagroziłam, że pojadę do Warszawy i zorganizuję manifestacje pod ich gmachem z transparentami w obronie Szpaka!!!
Dyskryminacja w białych rękawiczkach! Może ktoś z was poprze mój post, niech czytając nie myślą, że się ich boimy!!!Granda i oszustwo!!!!
Jak można umieścić na oficjalnej stronie tańce innych uczestników oprócz jego !!!K.... mać!!!!!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez gingers » wtorek, 20 września 2011, 15:50

Ami napisał(a):Wiecie co, ale oni robią się coraz bardziej bezczelni!!
!Najpierw nie dali na główną stronkę video TzG tanga Michała tylko do zakładki , aby trudniej go było znaleźć,
a dziś wchodzę w zakładkę, a tam pod podpisem tango Szpaka jest tylko wywiad 1.43 min. Jestem coraz bardziej wściekła!!!
Wyobraźcie sobie po prostu wycięli ten taniec całkowicie i robią z nas idiotów!!!Napisałam pod hasłem 3 odcinek post gdzie zagroziłam, że pojadę do Warszawy i zorganizuję manifestacje pod ich gmachem z transparentami w obronie Szpaka!!!
Dyskryminacja w białych rękawiczkach! Może ktoś z was poprze mój post, niech czytając nie myślą, że się ich boimy!!!Granda i oszustwo!!!!
Jak można umieścić na oficjalnej stronie tańce innych uczestników oprócz jego !!!K.... mać!!!!!


Nie, no jest nadal w zakładce.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Ami » wtorek, 20 września 2011, 16:50

Tak już teraz wiem od życzliwych ludzi ,że jest pod odcinkiem 3, ale w zakładce Michał i Paulina został sam wywiad
choć podpis brzmi Tango Michała Szpaka a w środku tanga nie ma! Sprawdź sobie!
I na głównej stronce są wszyscy tylko jego nie ma! Kręcą cały czas! Zwykły przekręt na niekorzyść Michała! :?
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez scarlet44 » wtorek, 20 września 2011, 17:01

aga napisał(a):
anika napisał(a):
kam napisał(a):Obiektywna my nie mamy zadnych zludzen, ze nabijamy im kase a oni manipuluja nami jak moga. To nie zmienia faktu, ze nie zostawimy Michala samego w tym bagnie. Oni wiedza, ze bedziemy placic, bo nie damy go wyrzucic a my wiemy, ze beda od nas ciagnac kase. Taka przewidywalna gra. Ale chodzi w niej o to, ze publicznie nie pozwolimy go upokarzac, bo Michal przez nasze glosy jest wygranym moralnym i dla opini publicznej.

dokładnie tak, podpisuję sie pod tym :)


Tak jest właśnie :!:


Zgadzam się w 100 %...dla mnie przewodnią 'ideą' w tej chwili jest walka o Michała...
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Lori » wtorek, 20 września 2011, 20:08

Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez cukierek » wtorek, 20 września 2011, 20:13

thewiz napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:

Już widzę to zbiorowe histeryczne wysyłanie smsów. Myślę, że turlałabym się ze śmiechu do północy.


Ja nas widze oczami wyobrazni, siedzacych na kanapie, czesciowo z nosami w samym ekranie, termos melisski i czegos mocniejszego na stoliku przed nami, w stanie mocno naruszonym... te zaciete twarze i telefony w rekach. :lol:
Karetki to pikus, ja bym sie o Policje raczej bala
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Lori » wtorek, 20 września 2011, 20:14

thewiz napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:


Już widzę to zbiorowe histeryczne wysyłanie smsów. Myślę, że turlałabym się ze śmiechu do północy.

To by było straszne, bo byśmy się wzajemnie nakręcali! TVN powinien nam wynająć lokal, zasponsorować żarełko, ustawić plazmę i włączyć TzG. Zrobiliby interes życia!
A cała zgraja psychologów i socjologów na podstawie obserwacji naszych zachować napisałaby magisteria, doktoraty i habilitacje :lol:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 20 września 2011, 20:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron