Odcinek 3 (18.09.2011)

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Sun » wtorek, 20 września 2011, 20:15

cukierek napisał(a):
thewiz napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:

Już widzę to zbiorowe histeryczne wysyłanie smsów. Myślę, że turlałabym się ze śmiechu do północy.

Ja nas widze oczami wyobrazni, siedzacych na kanapie, czesciowo z nosami w samym ekranie, termos melisski i czegos mocniejszego na stoliku przed nami, w stanie mocno naruszonym... te zaciete twarze i telefony w rekach. :lol:
Karetki to pikus, ja bym sie o Policje raczej bala

No to ja już z samego tego tekstu będę się turlać ze śmiechu do północy Obrazek
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » wtorek, 20 września 2011, 20:15

 

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez scarlet44 » wtorek, 20 września 2011, 20:17

Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:
Lori, mnie się to marzy od początku
:D To dopiero byłby rollercoaster :lol:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Aludka » wtorek, 20 września 2011, 20:21

scarlet44 napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:
Lori, mnie się to marzy od początku
:D To dopiero byłby rollercoaster :lol:

wówczas byłby taki szum że nic byśmy nie widzieli i nie słyszeli :lol: ( i Miśka też :shock: )
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez atri » wtorek, 20 września 2011, 20:36

Lori napisał(a):
thewiz napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:


Już widzę to zbiorowe histeryczne wysyłanie smsów. Myślę, że turlałabym się ze śmiechu do północy.

To by było straszne, bo byśmy się wzajemnie nakręcali! TVN powinien nam wynająć lokal, zasponsorować żarełko, ustawić plazmę i włączyć TzG. Zrobiliby interes życia!
A cała zgraja psychologów i socjologów na podstawie obserwacji naszych zachować napisałaby magisteria, doktoraty i habilitacje :lol:


:lol: :lol: :lol:

Witam...
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Odcinek 3 (18.09.2011)

Postprzez Cien_1186 » środa, 21 września 2011, 06:45

Lori napisał(a):
thewiz napisał(a):
Lori napisał(a):Wiecie co byłoby fajne? Gdybyśmy najbliższy odcinek obejrzeli wszyscy razem. Ale obawiam się, że karetka nie nadążyłaby kursować :lol:


Już widzę to zbiorowe histeryczne wysyłanie smsów. Myślę, że turlałabym się ze śmiechu do północy.

To by było straszne, bo byśmy się wzajemnie nakręcali! TVN powinien nam wynająć lokal, zasponsorować żarełko, ustawić plazmę i włączyć TzG. Zrobiliby interes życia!
A cała zgraja psychologów i socjologów na podstawie obserwacji naszych zachować napisałaby magisteria, doktoraty i habilitacje :lol:

Lori, wymiatasz :lol: :lol: :lol:
Jako że podejrzewam częste tu u nas na forum wizyty pracowników tvn, jest szansa na spełnienie tej wizji :mrgreen: :lol:
Tylko czekać, jak ktoś z produkcji się do nas odezwie w tej sprawie :mrgreen:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 21 września 2011, 06:45

 

Poprzednia strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron