Odcinek 1 (04.09.2011)

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez karolla » poniedziałek, 5 września 2011, 09:29

gingers napisał(a):Witajcie.
Zanim doczytam to napiszę.
Nie rozumiem pani "Czarnej Mamby", wszystko niby dobrze zatańczył ale ma paznokcie i makijaż :roll: No ale może po prostu szczera była i faktycznie musi się przyzwyczaić. Pan Józefowicz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bardzo. Panią Fraszyńską na razie nie oceniam bo wszystkim dawała 10, tylko nie jednemu :twisted:. Galińskiego lubię ale wczoraj jakby trochę mniej.

Michała taniec bardzo mi się podobał, ale takie moje przemyślenia, Michał jest jednak bardzo delikatny i to było widać w tańcu, z kimkolwiek by nie zatańczył to ja będę mieć wrażenie, że tańczy z mamą, no przepraszam takie mam skojarzenie :oops: . Ale znowu miałam ochotę wskoczyć do telewizora i go przytulić, tak bardzo, bardzo, bardzo. Nie dziwię się, że jego partnerka go też przytulała co chwilę, zazdroszczę jej.

A tak ogólnie to w/g mnie oczywiście bardzo fajnie zatańczył Kacper Kuszewski, ale kibicować mu nie zamierzam.


Rany jak ja Wam zazdroszczę, że tak na bieżąco sobie pisałyście. Ja mam dostęp do kompa tylko rano Obrazek

Dobra nie marudzę idę doczytać, jestem na 10 stronie.

O Kuszewskim bez komentarza.On już na bank wcześniej tańczył.Ma ruch zawodowego tancerza,a przynajmniej takiego który tańczy od paru ładnych lat.Nie czarujemy się,po miesiącu nikt takich ruchów nie ma,tak świetnie nie prowadzi sylwetki i nie wykonuje kroków, które wykonują pary w najwyższej klasie tanecznej.
karolla
 

Postprzez » poniedziałek, 5 września 2011, 09:29

 

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez cukierek » poniedziałek, 5 września 2011, 09:35

patisia17 napisał(a):Co do Pavlovic czy jak jej tam... :| gadała jak potrzaskana o tym wyglądzie. Rozwaliła mnie tym tekstem że się musi przyzwyczaić do tego że tańczy z kobietą...a z kim ma tańczyć? z niedźwiedziem? :| Rozumiem że dość kobieca uroda Michała może trochę przyćmiewać jego partnerkę i całą uwagę skupia na sobie... no ale bez przesady, jednak jest facetem mimo wszystko i Iwonka z pewnością to wie, więc zachowała się trochę jak konserwa xD :lol:



Albo ona naprawde musi sie przyzwyczaic (chociaz nie musiala tego tak wyraziec jak wyrazila), albo poprostu miala tak powiedziec, zeby podgrzac atmosfere, wywolac dyskusje na forach --> ogladalsnoc.
Ja tak to odbieram
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez Sun » poniedziałek, 5 września 2011, 09:35

gingers napisał(a):Michał jest jednak bardzo delikatny i to było widać w tańcu, z kimkolwiek by nie zatańczył to ja będę mieć wrażenie, że tańczy z mamą, no przepraszam takie mam skojarzenie :oops: . Ale znowu miałam ochotę wskoczyć do telewizora i go przytulić, tak bardzo, bardzo, bardzo. Nie dziwię się, że jego partnerka go też przytulała co chwilę, zazdroszczę jej.

A tu się nie do końca zgodzę. Paulina jest z wyglądu dość dojrzała, choć malutka i drobna. Gdyby zestawić Michała z kimś o nieco innej urodzie, równie eterycznej jak jego, myślę, że wyglądaliby inaczej. Swoją drogą, nie mogę się napatrzeć na Michała w czasie tańca- nie tylko na ruchy ciała, ale też na twarz. Mimo drapieżnego makijażu, jest w jego rysach coś niezwykle subtelnego, niemal elfiego.

I ja również zauważyłam tę wzajemną czułość między Michałem i Pauliną. Oboje wydają się bardzo "przytulaśni" :D Ona wciąż gładziła jego dłoń, ramię, tuliła się do niego. Nie tylko jest to urocze, ale też myślę, że ma działanie bardzo kojące dla obojga, a na pewno dla Michała, bo w końcu ona jest jego mentorką. Cudownie wiedzieć, że partnerka oferuje mu wsparcie, że rozumie jego emocjonalność i że na nią odpowiednio reaguje :) W pewnym sensie będzie mu z tym łatwej, niż np. w XF, gdzie przez wszystko musiał przechodzić sam na scenie. Tutaj napięcie nieco się rozkłada.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 września 2011, 09:35 przez Sun, łącznie edytowano 1 raz
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez patisia17 » poniedziałek, 5 września 2011, 09:35

gingers napisał(a):Michała taniec bardzo mi się podobał, ale takie moje przemyślenia, Michał jest jednak bardzo delikatny i to było widać w tańcu, z kimkolwiek by nie zatańczył to ja będę mieć wrażenie, że tańczy z mamą, no przepraszam takie mam skojarzenie :oops: .

też mam takie wrażenie, to właśnie przez tą Jego delikatność :) mam tylko nadzieję że nie będą próbowali go zminić nie każą za bardzo przypakować na siłce żeby nabrał mięśni xD
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez gingers » poniedziałek, 5 września 2011, 09:36

karolla napisał(a):
O Kuszewskim bez komentarza.On już na bank wcześniej tańczył.Ma ruch zawodowego tancerza,a przynajmniej takiego który tańczy od paru ładnych lat.Nie czarujemy się,po miesiącu nikt takich ruchów nie ma,tak świetnie nie prowadzi sylwetki i nie wykonuje kroków, które wykonują pary w najwyższej klasie tanecznej.



Też mam takie wrażenie, a w zasadzie pewność. Właśnie to w tym programie nie lubię, to zakłamanie: nie ja nigdy nie, to pierwszy raz, a jak nawet kiedyś to zupełnie co innego i w zasadzie to przez to mam trudniej i takie bla. bla, bla Obrazek

Jeszcze doczytuję.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez gingers » poniedziałek, 5 września 2011, 09:41

patisia17 napisał(a):
gingers napisał(a):Michała taniec bardzo mi się podobał, ale takie moje przemyślenia, Michał jest jednak bardzo delikatny i to było widać w tańcu, z kimkolwiek by nie zatańczył to ja będę mieć wrażenie, że tańczy z mamą, no przepraszam takie mam skojarzenie :oops: .

też mam takie wrażenie, to właśnie przez tą Jego delikatność :) mam tylko nadzieję że nie będą próbowali go zminić nie każą za bardzo przypakować na siłce żeby nabrał mięśni xD


Też uwielbiam tą filigranową figurę Michała, zresztą wszystko w nim uwielbiam i ja na miejscu partnerki to chyba bym go w końcu porwała i uciekła daleko, tak aby móc ciągle go przytulać Obrazek
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez Ginger » poniedziałek, 5 września 2011, 11:14

karolla napisał(a):O Kuszewskim bez komentarza.On już na bank wcześniej tańczył.Ma ruch zawodowego tancerza,a przynajmniej takiego który tańczy od paru ładnych lat.Nie czarujemy się,po miesiącu nikt takich ruchów nie ma,tak świetnie nie prowadzi sylwetki i nie wykonuje kroków, które wykonują pary w najwyższej klasie tanecznej.


No ale Kruszewski przecież grał (gra?) w teatrze, a to się nierozerwalnie wiąże z tańcem. Chyba nie próbuje nikomu wmówić, że nigdy wcześniej nie tańczył? Musiał.

Podoba mi się Michał i Paulina, pasują do siebie. I rzeczywiście są naprawdę uroczy, wydaje mi się, że ona czuje się trochę nauczycielem, mentorką, i naprawdę do wspiera, podtrzymuje na duchu. Zresztą on taki już jest, wzbudza opiekuńcze emocje :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez karolla » poniedziałek, 5 września 2011, 11:28

Ginger napisał(a):
karolla napisał(a):O Kuszewskim bez komentarza.On już na bank wcześniej tańczył.Ma ruch zawodowego tancerza,a przynajmniej takiego który tańczy od paru ładnych lat.Nie czarujemy się,po miesiącu nikt takich ruchów nie ma,tak świetnie nie prowadzi sylwetki i nie wykonuje kroków, które wykonują pary w najwyższej klasie tanecznej.


No ale Kruszewski przecież grał (gra?) w teatrze, a to się nierozerwalnie wiąże z tańcem. Chyba nie próbuje nikomu wmówić, że nigdy wcześniej nie tańczył? Musiał.

Podoba mi się Michał i Paulina, pasują do siebie. I rzeczywiście są naprawdę uroczy, wydaje mi się, że ona czuje się trochę nauczycielem, mentorką, i naprawdę do wspiera, podtrzymuje na duchu. Zresztą on taki już jest, wzbudza opiekuńcze emocje :D

Teatr teatrem,ale Kuszewski na 100% a nawet na 200% oprócz teatru miał do czynienia z tańcem.To widać w jego ruchach,ma typowe tak zwane kocie ruchy tancerza towarzyskiego.Będzie lepszy w latino to akurat widac,także jest szansa ze tango za 2 tyg nie pójdzie mu najlepiej :wink:
karolla
 

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez anika » poniedziałek, 5 września 2011, 11:48

karolla napisał(a):
Ginger napisał(a):
karolla napisał(a):O Kuszewskim bez komentarza.On już na bank wcześniej tańczył.Ma ruch zawodowego tancerza,a przynajmniej takiego który tańczy od paru ładnych lat.Nie czarujemy się,po miesiącu nikt takich ruchów nie ma,tak świetnie nie prowadzi sylwetki i nie wykonuje kroków, które wykonują pary w najwyższej klasie tanecznej.


No ale Kruszewski przecież grał (gra?) w teatrze, a to się nierozerwalnie wiąże z tańcem. Chyba nie próbuje nikomu wmówić, że nigdy wcześniej nie tańczył? Musiał.

Podoba mi się Michał i Paulina, pasują do siebie. I rzeczywiście są naprawdę uroczy, wydaje mi się, że ona czuje się trochę nauczycielem, mentorką, i naprawdę do wspiera, podtrzymuje na duchu. Zresztą on taki już jest, wzbudza opiekuńcze emocje :D

Teatr teatrem,ale Kuszewski na 100% a nawet na 200% oprócz teatru miał do czynienia z tańcem.To widać w jego ruchach,ma typowe tak zwane kocie ruchy tancerza towarzyskiego.Będzie lepszy w latino to akurat widac,także jest szansa ze tango za 2 tyg nie pójdzie mu najlepiej :wink:

a co Michał będzie tańczył za 2 tygodnie?
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Odcinek 1 (04.09.2011)

Postprzez aga » poniedziałek, 5 września 2011, 11:56

Ginger napisał(a):Zresztą on taki już jest, wzbudza opiekuńcze emocje :D



Też tak myślałam :D
Ale udka zmieniły mi nieco perspektywę :mrgreen: 8-) :oops:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » poniedziałek, 5 września 2011, 11:56

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron