Komentarze karolli

Komentarze karolli

Postprzez Lori » czwartek, 1 września 2011, 16:14

Ten temat będzie miejscem dla karolli, by mogła zamieszczać swoje profesjonalne oceny tańców Michała :) karolla chciała mieć taki wątek, a ja również uważam, że to dobry pomysł, ponieważ wówczas jej oceny - bardzo wartościowe - nie zaginą w morzu innych postów.
Dla poszczególnych odcinków TzG stworzymy oddzielne wątki, byśmy mogli tam dyskutować do woli i dzielić się wrażeniami. Natomiast wszelkie informacje zakulisowe - wiecie gdzie :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 1 września 2011, 16:14

 

Re: Komentarze karolli

Postprzez karolla » czwartek, 1 września 2011, 19:41

Ok to o pierwszych taktach walca Miśka z konferencji.Czyli tak najlepszy walc na konferencji ale nie bezbłędny.Ramę poprawił,bardzo dobra rama,ramiona pracowały zgodnie z ciałem.Sylwetka w ten sposób przybrała odpowiedni kształt i linie,widziałam tym razem literkę V. Co jak wcześniej mówiłam jest bardzo ważne we wszystkich tańcach standardowych.Tym razem praca stóp współgrała z ciałem.Unoszenie i opadanie tym razem nie było tylko pracą stóp ale i całego ciała.Super wykonana promenada :!: ,ruch kontry ciała dzięki czemu partnerka dała się swobodnie poprowadzić bez tzw nadmiernego skrętu tułowia.Gorzej już było przy tzw obrocie z kwadratem pod ręką.Tam Misiek się trochę pogubił,brak odpowiedniej kontry ciała,brak odpowiednich unoszeń i opadań.Wykonane zbyt gwałtownie.Dobrze że to były pierwsze takty i dalszego obrotu sprawy nie widzieliśmy ale na pewno wróciłby do zlej pozycji zamkniętej.Także to do poprawy koniecznie,myślę że byłoby lepiej gdyby to wykonał bardziej naturalnie.Praca stóp mocna i płynna. :!: To był najlepiej wykonany walc na konferencji :wink: Chociaż powiem szczerze że ma konkurencję w postaci Kuszewskiego,zaprezentował naprawdę świetną cha chę.A przypominam że tańczy Kuszewski po Miśku to glosy mu nie będą spadać.Dlatego trzeba ostro głosować na Miśka. :wink: życzyłabym sobie takiego wykonania walca na livie z poprawką o której pisałam :wink:
To że to najlepszy walc to zdanie także Blanki,a ona jest profesjonalistką :wink:
karolla
 

Re: Komentarze karolli

Postprzez scarlet44 » czwartek, 1 września 2011, 19:45

Karolla, tak się cieszę, że masz taką a nie inną opinię na temat tego walca :D ...Pomyśleć, że to dopiero początek michałowej drogi w Tzg... Im więcej treningów, tym Michał będzie miał większą kontrolę nad swoim ciałem :D ...ciekawe jak mu będzie szło w tańcach latynoamerykańskich... ale to za tydzień :wink: ...dziobki dla Ciebie :*
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Komentarze karolli

Postprzez aga » czwartek, 1 września 2011, 19:47

Karolla, dzięki, wielkie dzięki za opinię :D
Cieszę się, że Misiek poprawił co miał do poprawienia i jestem pewna, że w niedzielę będzie jeszcze lepiej :!:
A Kuszewski to ten gościu co tańczył z Głogowską :?: Nie znam tych gwiazd za bardzo. Był rewelacyjny, muszę przyznać.
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Komentarze karolli

Postprzez wolfik » czwartek, 1 września 2011, 19:49

thx karolla :D :D :D ^^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Komentarze karolli

Postprzez adh » czwartek, 1 września 2011, 19:49

scarlet44 napisał(a):Karolla, tak się cieszę, że masz taką a nie inną opinię na temat tego walca :D ...Pomyśleć, że to dopiero początek michałowej drogi w Tzg... Im więcej treningów, tym Michał będzie miał większą kontrolę nad swoim ciałem :D ...ciekawe jak mu będzie szło w tańcach latynoamerykańskich... ale to za tydzień :wink: ...dziobki dla Ciebie :*

chyba dopiero za 2 tygodnie,
a Michał wydaje mi się miał tremę, ten pierwszy raz, na tych schodach już czułam jego niepewność :wink:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Komentarze karolli

Postprzez Ginger » czwartek, 1 września 2011, 19:52

Ja też się cieszę, że Twoja opinia jest tak pozytywna, bo trzeba przyznać, że to, że mi się podobało, to jeszcze nic nie znaczy :D To świetnie, że poprawił to, z czym wcześniej był problem, czyli ramę. Mam nadzieję, że Paulina zwróci mu uwagę na ten obrót (czy coś?) i do niedzieli zdążą to dopracować :wink:
Kurcze, nie wiem, który to Kruszewski, zaraz jeszcze raz go obejrzę.
Skoro obie uważacie, że wśród walców był najlepszy to znaczy, że był :D
Bardzo Ci dziękuję za opinię :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Komentarze karolli

Postprzez scarlet44 » czwartek, 1 września 2011, 19:53

adh napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Karolla, tak się cieszę, że masz taką a nie inną opinię na temat tego walca :D ...Pomyśleć, że to dopiero początek michałowej drogi w Tzg... Im więcej treningów, tym Michał będzie miał większą kontrolę nad swoim ciałem :D ...ciekawe jak mu będzie szło w tańcach latynoamerykańskich... ale to za tydzień :wink: ...dziobki dla Ciebie :*

chyba dopiero za 2 tygodnie,
a Michał wydaje mi się miał tremę, ten pierwszy raz, na tych schodach już czułam jego niepewność :wink:


Występ tak, miałam nadzieję, że może będą uchylać rąbka tajemnicy w tygodniu poprzedzającym występ :)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Komentarze karolli

Postprzez Ginger » czwartek, 1 września 2011, 19:56

adh napisał(a):chyba dopiero za 2 tygodnie,
a Michał wydaje mi się miał tremę, ten pierwszy raz, na tych schodach już czułam jego niepewność :wink:


Na pewno był trochę zestresowany, wcale mu się nie dziwię. Też to czułam. Z mikrofonem to on się urodził, więc występy w X-Factor były dla niego zupełnie naturalne, ale z tańcem to jego pierwsze zetknięcie i na pewno lekką tremę miał :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Komentarze karolli

Postprzez ania » czwartek, 1 września 2011, 19:56

Dzięki za opinię, karolla, czekałam na nią. Cieszę się, że Michał wypadł tak dobrze na tle konkurencji :)
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 1 września 2011, 19:56

 

Następna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron