Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez karolla » piątek, 2 września 2011, 19:50

cukierek napisał(a):Sa sympatczni. Michal moze troche dominuje w tej parze charakternie (moze napewno :D ), to silna osobowsc sceniczna, medialna i ogolnie, widac to. Uwazam jednak ze powinien troche nad expresja twarzy popracowac jak tanczy. Cos mi nie gralo w urywkach w pewnych momentach.
Suneli bardzo elagancko po parkiecie. Mi sie bardzo podobalo jak w urywku wtedy jak tanczyli, on ja tak objal od tylu. Ten gest mial, cos bardzo subtelnego i intymnego w sobie, pasujacego w tym do muzyki. Michal popracuje jeszcze tylko wlasnie nad wyrazem i bedzie super! O krokach nie moge nic powiedziec bo sie nie znam na tym.

Ekspresja twarzy jest zawsze inna,zgodna z muzyką,tańcem,choreografią.Mimika twarzy zmienia się w trakcie tańca,nie można tańczyć np rumby cały czas z tym samym wyrazem twarzy,raz musisz kusić innym razem pokazać że jesteś sexi.Tak samo w walcu,to bajka o Kopciuszku,dziewczyna spotyka swojego księcia z bajki,ten jedyny wyśniony.Wiadomo że mimika za każdym razem się musi zmieniać,mają się na niej malować różne uczucia. :wink: Jak zobaczę cały walc Miśka a nie urywek to ocenię mimikę twarzy również,ale w tych pierwszych taktach z konferencji dla mnie ok :wink:
karolla
 

Postprzez » piątek, 2 września 2011, 19:50

 

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez cukierek » piątek, 2 września 2011, 23:01

karolla napisał(a):
cukierek napisał(a):Sa sympatczni. Michal moze troche dominuje w tej parze charakternie (moze napewno :D ), to silna osobowsc sceniczna, medialna i ogolnie, widac to. Uwazam jednak ze powinien troche nad expresja twarzy popracowac jak tanczy. Cos mi nie gralo w urywkach w pewnych momentach.
Suneli bardzo elagancko po parkiecie. Mi sie bardzo podobalo jak w urywku wtedy jak tanczyli, on ja tak objal od tylu. Ten gest mial, cos bardzo subtelnego i intymnego w sobie, pasujacego w tym do muzyki. Michal popracuje jeszcze tylko wlasnie nad wyrazem i bedzie super! O krokach nie moge nic powiedziec bo sie nie znam na tym.

Ekspresja twarzy jest zawsze inna,zgodna z muzyką,tańcem,choreografią.Mimika twarzy zmienia się w trakcie tańca,nie można tańczyć np rumby cały czas z tym samym wyrazem twarzy,raz musisz kusić innym razem pokazać że jesteś sexi.Tak samo w walcu,to bajka o Kopciuszku,dziewczyna spotyka swojego księcia z bajki,ten jedyny wyśniony.Wiadomo że mimika za każdym razem się musi zmieniać,mają się na niej malować różne uczucia. :wink: Jak zobaczę cały walc Miśka a nie urywek to ocenię mimikę twarzy również,ale w tych pierwszych taktach z konferencji dla mnie ok :wink:


Dzieki za krotka lekcje ds. tanca :D Ja zielona w tym temacie.
Widzialam urywek fakt, w jednym z nich mi sie dosc sztywno wydawala ta mimika, dlatego moj post. W niedziele zobacze calosc, calokrztalt lepiej sie ocenia
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez mała Mi » piątek, 2 września 2011, 23:14

karolla napisał(a):
cukierek napisał(a):Sa sympatczni. Michal moze troche dominuje w tej parze charakternie (moze napewno :D ), to silna osobowsc sceniczna, medialna i ogolnie, widac to. Uwazam jednak ze powinien troche nad expresja twarzy popracowac jak tanczy. Cos mi nie gralo w urywkach w pewnych momentach.
Suneli bardzo elagancko po parkiecie. Mi sie bardzo podobalo jak w urywku wtedy jak tanczyli, on ja tak objal od tylu. Ten gest mial, cos bardzo subtelnego i intymnego w sobie, pasujacego w tym do muzyki. Michal popracuje jeszcze tylko wlasnie nad wyrazem i bedzie super! O krokach nie moge nic powiedziec bo sie nie znam na tym.

Ekspresja twarzy jest zawsze inna,zgodna z muzyką,tańcem,choreografią.Mimika twarzy zmienia się w trakcie tańca,nie można tańczyć np rumby cały czas z tym samym wyrazem twarzy,raz musisz kusić innym razem pokazać że jesteś sexi.Tak samo w walcu,to bajka o Kopciuszku,dziewczyna spotyka swojego księcia z bajki,ten jedyny wyśniony.Wiadomo że mimika za każdym razem się musi zmieniać,mają się na niej malować różne uczucia. :wink: Jak zobaczę cały walc Miśka a nie urywek to ocenię mimikę twarzy również,ale w tych pierwszych taktach z konferencji dla mnie ok :wink:

Ta dziewczyna akurat spotkała Hrabiego Dracule :lol: A tak na serio to lubię Twoje recenzję i opisy tańców :)
Dobrze że jest na forum fachowiec.
mała Mi
 

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez Sun » sobota, 3 września 2011, 00:35

To jeszcze nim ucieknę pod kołdrę:

http://l.wbx.me/l/?instId=8f7e8b72-0881 ... postaci%2F

Dużo fotek i nawiązanie do "Wywiadu z Wampirem" 8-) :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez wolfik » sobota, 3 września 2011, 06:42

hehe cytuje z socjum -14 Godzin, 10 Minut temu Betoven :
Boję się żeby nie było jak w ostatniej edycji XFaktor ,edycja się skończyła ,a głosy na Michała jeszcze 2 dni schodziły po programie.Właściwie Michał naprawdę wygrał 1 miejsce ,pomocnik operatora komórkowego ,powiedział o tym incydencie ,ale było już "pozamiatane".Było tyle sms na Michała że linie się blokowały,a stacjonarne w ogóle nie "działały"(starsi ludzie nie zawsze korzystają z kom.)Nie wiem ,czy jestem zrozumiana bo piszę trochę chaotycznie ,ale tak może się stać w kulminacyjnym odcinku(lepiej dmuchać na zimne)

serio to cos w tym jest bo kumpel z ery nie mogl wysylac^ mi szly normalnie a rudej blokowalo sie a ze stacjonarnego to w ogole linia zajeta byla bo rudas chciala ze stocjarnego jak jej komorke blokowalo^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bylem na stronce tgz tu bedzie wyswietlac sie % w czasie trwania glosowania 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez adh » sobota, 3 września 2011, 06:50

wolfik napisał(a):hehe cytuje z socjum -14 Godzin, 10 Minut temu Betoven :
Boję się żeby nie było jak w ostatniej edycji XFaktor ,edycja się skończyła ,a głosy na Michała jeszcze 2 dni schodziły po programie.Właściwie Michał naprawdę wygrał 1 miejsce ,pomocnik operatora komórkowego ,powiedział o tym incydencie ,ale było już "pozamiatane".Było tyle sms na Michała że linie się blokowały,a stacjonarne w ogóle nie "działały"(starsi ludzie nie zawsze korzystają z kom.)Nie wiem ,czy jestem zrozumiana bo piszę trochę chaotycznie ,ale tak może się stać w kulminacyjnym odcinku(lepiej dmuchać na zimne)

serio to cos w tym jest bo kumpel z ery nie mogl wysylac^ mi szly normalnie a rudej blokowalo sie a ze stacjonarnego to w ogole linia zajeta byla bo rudas chciala ze stocjarnego jak jej komorke blokowalo^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

też pamiętam, że dużo osób na plejadzie skarżyło się, że nie mogli wysłać sms-ów.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez Zoni » sobota, 3 września 2011, 07:53

wolfik napisał(a):hehe cytuje z socjum -14 Godzin, 10 Minut temu Betoven :
Boję się żeby nie było jak w ostatniej edycji XFaktor ,edycja się skończyła ,a głosy na Michała jeszcze 2 dni schodziły po programie.Właściwie Michał naprawdę wygrał 1 miejsce ,pomocnik operatora komórkowego ,powiedział o tym incydencie ,ale było już "pozamiatane".Było tyle sms na Michała że linie się blokowały,a stacjonarne w ogóle nie "działały"(starsi ludzie nie zawsze korzystają z kom.)Nie wiem ,czy jestem zrozumiana bo piszę trochę chaotycznie ,ale tak może się stać w kulminacyjnym odcinku(lepiej dmuchać na zimne)

serio to cos w tym jest bo kumpel z ery nie mogl wysylac^ mi szly normalnie a rudej blokowalo sie a ze stacjonarnego to w ogole linia zajeta byla bo rudas chciala ze stocjarnego jak jej komorke blokowalo^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bylem na stronce tgz tu bedzie wyswietlac sie % w czasie trwania glosowania 8-)


To jest prawda, ja nie mogłam wysłać SMSów. Udało mi się przesłać tylko jeden. Próbowałam, z różnych telefonów z mojego, syna, męża i nic z tego. Cieszyłam się,że udało mi się chociaż jeden przekazać na Michała.
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez kfc » sobota, 3 września 2011, 08:00

I kto jest Mistrzem? Szpakuś, of course. 8-)
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez cukierek » sobota, 3 września 2011, 08:43

Ja wiedzialam ze Michal bedzie mial wsparcie, ale poblokowanych lini sie nie spodziewalam, naturalnie zartowalam czesto ze tak bedzie, ale ze sie tak rzeczywiscie stanie nie wiedzialam :)
Moze hmm.. Michal mial zajac te 2 miejsce? Moze on chcial?
Wyobrazacie sobie Gienka na OWF? :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez Litek_ » sobota, 3 września 2011, 08:49

Ja akurat nie mialam żadnego problemu z wysłaniem SMSów, ale było ich tylko kilka więc może dlatego..hmm.. Zwykle nie wierze w teorie spiskowe, ale może rzeczywiście coś tam było ustawione juz z góry? :roll:
cukierek napisał(a):Wyobrazacie sobie Gienka na OWF? :lol:

Ja widze oczyma wyobraźni mojej... Genka wspinającego się na rusztowanie :lol: :lol: :lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Postprzez » sobota, 3 września 2011, 08:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron