Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez kfc » sobota, 3 września 2011, 09:13

Litek_ napisał(a):Ja akurat nie mialam żadnego problemu z wysłaniem SMSów, ale było ich tylko kilka więc może dlatego..hmm.. Zwykle nie wierze w teorie spiskowe, ale może rzeczywiście coś tam było ustawione juz z góry? :roll:
cukierek napisał(a):Wyobrazacie sobie Gienka na OWF? :lol:

Ja widze oczyma wyobraźni mojej... Genka wspinającego się na rusztowanie :lol: :lol: :lol:


Kurczę, wyobraźnię mam dość dobrą, wyobrażam sobie :lol: ale to jakaś farsa-sen :lol: :lol:
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Postprzez » sobota, 3 września 2011, 09:13

 

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez karolla » sobota, 3 września 2011, 11:05

Oczywiście że programy tego typu są ustawione.W Xfactor było wiadomo, że Gienek wygra,bo inaczej by Kuźniar tego nie zniósł gdyby miał wyczytać nazwisko Michała.Nawet na żywo nie wręczono mu nagrody pieniężnej. :wink: A co do TzG ten kto oglądał chociaż raz jedną z ostatnich edycji wie że są machlojki.Stacja ma ustalone kto ma dojść do finału.Ci co im zagrażają odpadają zazwyczaj gdzieś pośrodku.Będziecie zresztą mogli zobaczyć jak w późniejszych odcinkach jury na siłę będzie się starało wynaleźć błędy w tańcu,na początku mówiąc to był twój najlepszy taniec.A potem para dostaje wcale nie najwyższe noty z dotychczasowych zebranych wcześniej.Przykład Młynarczyk w zeszłej edycji i wiele innych.Tancerki czy gwiazdy kobiety np dostają bardzo często kwiaty pod kolor sukienki, w której akurat występują.Niestety taka jest prawda,może teraz będziecie traktować to jak mit.Swoją droga można by wymyślić jakiś synonim bo znudziło mi się czytać, że mity tworzę :wink: Ale jak się bardziej zagłębicie w ten program to zrozumiecie, że tak jest.A wyniki sms są,z tym że czy są adekwatne tego się nigdy nie dowiemy.Raz była taka zmyłka,ze para miała najwięcej,a potem nagle wyleciala z programu.Ale zazwyczaj tak jest w środku programu a nie na początku. :wink:
karolla
 

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez Sun » sobota, 3 września 2011, 11:15

karolla napisał(a):W Xfactor było wiadomo, że Gienek wygra,bo inaczej by Kuźniar tego nie zniósł gdyby miał wyczytać nazwisko Michała.

Co racja to racja! :lol:

Karolla, aż popatrzę na te kwiaty, o których mówisz! :shock: :D
Ja po uważnej analizie tego, co działo się na naszych oczach w XF, wcale nie zdziwię się, jeśli wszystko w takich programach jest podporządkowane określonemu scenariuszowi. To są kwestie grubej kasy i wizerunku stacji, obmyślane miesiącami przez specjalistów, więc trudno oczekiwać tam przejrzystości i uczciwości.
Inna sprawa, że nawet tych machlojek telewizja nie potrafi czasem przeprowadzić, jak widać, w białych rękawiczkach :roll:

Dzięki i pozdrówka dla Ciebie, Karolla! :)
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez adh » sobota, 3 września 2011, 11:23

Sun napisał(a):
karolla napisał(a):W Xfactor było wiadomo, że Gienek wygra,bo inaczej by Kuźniar tego nie zniósł gdyby miał wyczytać nazwisko Michała.

Co racja to racja! :lol:

Karolla, aż popatrzę na te kwiaty, o których mówisz! :shock: :D
Ja po uważnej analizie tego, co działo się na naszych oczach w XF, wcale nie zdziwię się, jeśli wszystko w takich programach jest podporządkowane określonemu scenariuszowi. To są kwestie grubej kasy i wizerunku stacji, obmyślane miesiącami przez specjalistów, więc trudno oczekiwać tam przejrzystości i uczciwości.
Inna sprawa, że nawet tych machlojek telewizja nie potrafi czasem przeprowadzić, jak widać, w białych rękawiczkach :roll:

Dzięki i pozdrówka dla Ciebie, Karolla! :)

to z tymi kwiatami to akurat prawda, bo ja troche oglądałam i już dawno zwracali uwagę na forum Tzg, że tak właśnie jest.
Jeśli to wszystko prawda, to ciekawe jaką rolę zaplanowali Miśkowi? Chyba jednak będzie to zależało od tego, ile na nim będą zarabiać : oglądalność i sms-y.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez wolfik » niedziela, 4 września 2011, 08:45

ddtvn byl przed chwilka ale koncowke looklem tylko ffryz ma z wczoraj fajnie to wyglada^ :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Prezentacja par TzG 1.09 o 12.00

Postprzez aga » niedziela, 4 września 2011, 08:50

wolfik napisał(a):ddtvn byl przed chwilka ale koncowke looklem tylko ffryz ma z wczoraj fajnie to wyglada^ :D


Widziałam :!: Michał pozdrawiał opolską publiczność :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » niedziela, 4 września 2011, 08:50

 

Poprzednia strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron