Michał zaśpiewa w TzG

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Lena » środa, 24 sierpnia 2011, 17:58

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 03:39 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 17:58

 

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez goska » środa, 24 sierpnia 2011, 18:16

Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):Wow, wow, wow!!! :D :D :D Racja, jesli zaspiewa, bedzie to super promocja!!! No wlasnie liczylam, ze jakos sprytnie wykorzysta udzial w TzG, te ogladalnosc. Mysle, ze On widzial te mozliwosci juz w chwili, gdy przyjmowal propozycje TVNu :D I bedzie tam promowal w maksymalnym stopniu swoja muzyke, a nie siebie jako celebryte, jak to postrzegaly pudelki. Bogu dzieki za niespozyta energie Miszela, ktora pozwolila Mu trenowac, a jednoczesnie tworzyc material, ktorym bedzie sie mogl pochwalic tym wszystkim widzom :D Mam przeolbrzymia nadzieje, ze faktycznie uda Mu sie tam zaspiewac!!!! :)


obym sie nie mylila, ale mnie sie wydaje, ze Szpak ma rzadka umiejetnosc wykorzystywania wszystkiego z korzyscia dla siebie :) dlatego, jakos malo sie o niego martwie. zyje tym co jest teraz i ma instynkt wyciskania z tego, tego co najlepsze bez zbytniej rozkminki. dlatego mnie osobiscie jego udzial w TzG nigdy nie przerazal.

Mnie przez krotka chwile przerazal. Ale szybko zorientowalam sie, ze On jest w stanie przewidziec konsekwencje pewnych dzialan duzo szybciej niz przecietny czlowiek. Ja moge sobie mnozyc swoje watpliwosci, a On juz wie, co z tego wszystkiego wyniknie za miesiac czy pozniej i spokojnie czeka. Wiec nauczylam sie o Niego nie martwic :D A przynajmniej nie za bardzo. Jak sam przyznal, ma rozwinieta intuicje. Chociaz takie stwierdzenie w Jego przypadku brzmi niewystarczajaco mocno, ta Jego intuicja jest rozwinieta jakos nieludzko mam wrazenie :lol:


psuja nas rodzice i psuje szkola wmawiajac, ze wszystko da sie przewidziec i zaplanowac i ze wszystko jest poddane prawom logiki. przez to tracimy inne mozliwosci badania rzeczywistosci. prawa polkula sie klania :)

Michal najprawdopodobniej po prostu wierzy swoim odczuciom duzo bardziej niz wiekszosc ludzi, a jednoczesnie duzo mniej boi sie porazki. Bo jest ciekawy wszystkiego. I wie, ze jak wybierze zle, to i tak wyciagnie z tego cos pozytywnego, a potem niezrazony pojdzie inna sciezka. To idealne podejscie do zycia dla osoby, ktora chce osiagnac sukces :)


ano wlasnie. bo sukces, to zadowolenie z zycia. nic innego :) wie jaki jest, czego chce i po prostu to robi. a co bedzie po drodze nie wie nikt, wiec nie ma co sie nad tym zbyt dlugo pochylac.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez starling » środa, 24 sierpnia 2011, 20:22

ruda napisał(a):Ja proponuję całą serię programów, "Taniec ze Szpakiem", "Szpak can dance", "Dzień dobry Szpak" itede :D Albo od razu osobny kanał SzpakTV :D

Ale się rozmarzyłam :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez cukierek » środa, 24 sierpnia 2011, 23:22

Lori napisał(a):Mam nadzieję, że wybaczycie mi zamieszanie, jakiego narobiłam. Otóż oryginalna wiadomość została napisana przez cukierka w "Zapowiedziach koncertów", a ja chciałam ją przenieść do TzG; niestety zapomniałam odznaczyć okienka "usuń cień" (bez skojarzeń z naszym kochanym Cieniem ;)), w związku z czym temat się zdublował i posty pojawiały się zarówno we właściwym temacie, jak i 'cieniu'. Niestety tego nie da się naprawić i ten cień wisi potem w starym dziale. Wolałam zatem zablokować temat i coś jeszcze pokombinować - bezskutecznie :( Jedynym wyjściem było usunięcie tematu.
Zdążyliście napisać kilka postów, które niestety przepadły, więc skomentujcie raz jeszcze.
Oryginalna wiadomość należy oczywiście do cukierka, ale akurat nie ma jej na forum, więc nie założy tematu ponownie. Wklejam zatem cytat.


cukierek napisał(a):Mam nadzieje ze to jest w poprawnym dziale umieszczone :wink: (czy to pasuje bardziej do watku wiesci z FB ??)
Otoz na oficjalnym fanpagu Michala, admini napisali, ze Michal uzyskal mozliwosc nietylko zatanczenia w programie, ale i zaspiewania
Do odnalezieniach w komentarzach pod postem:

"Co można powiedzieć o najnowszej płycie Michała? Na pewno nie to, że będzie banalna. Jak wiecie, Michał zaczyna w pracę w studiu ...i na parkiecie. "Płyta będzie nawiązywała do natury i będzie bardzo osobista" -enigmatycznie zdradził Michał. Wiemy również, że teksty, które pojawią się na krążku będą autorstwa samego Szpaka. Planowana premiera: październik!
Nie możemy się doczekać :)

PS. Michał zdementował plotkę, która sugerowała, iż zamierza tańczyć w butach na wysokich obcasach"

--> "możemy chyba zdradzić jeszcze coś...Michał dostał mozliwość nie tylko zatańczenia w programie, ale również zaspiewania. Takie nieoficjalne info :)" <--

na http://www.facebook.com/szpakmichal



Jeszcze raz mam nadzieję, że wybaczycie mi zamęt, jakiego narobiłam.
Przepraszam Was bardzo
Lori



Lori kochana, nic sie nie stalo. Jesli juz to ja namieszalam, powinnam ruszyc glowa (od czegos ja mam) i umiescic post odrazu w poprawnym dziale :wink:

Tez mysle, ze sprawa z TzG byla pod wzgledem plyty i jej promocji ustawiona. Bo gdzie dostanie sie reklame gdzie 2 mln ludzi ja oglada i jeszcze ci za nia zaplaca :D
No niee, teraz to juz na bank nie przegapie zadnego odcinka TzG. Mysle ze wlasnie singiel przedstawi, bo po co z coverem znow wyjechac, jak plyta tuz tuz? :)
Ciesze sie :) :) oby info stalo sie oficjalne
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 23:22

 

Poprzednia strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron