Michał zaśpiewa w TzG

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Cien_1186 » środa, 24 sierpnia 2011, 17:00

ruda napisał(a):Osobiście uważam, że powinien mieć minirecital we wszystkich odcinkach :D

Ruda, świetny pomysł, jestem tego samego zdania :D Mało tego, uważam, że tańczyć też mógłby przez wszystkie odcinki tylko On 8-) :mrgreen: :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 17:00

 

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Litek_ » środa, 24 sierpnia 2011, 17:07

Cien_1186 napisał(a):
ruda napisał(a):Osobiście uważam, że powinien mieć minirecital we wszystkich odcinkach :D

Ruda, świetny pomysł, jestem tego samego zdania :D Mało tego, uważam, że tańczyć też mógłby przez wszystkie odcinki tylko On 8-) :mrgreen: :wink:

A może nowy program w TVN - Michał Szpak show? :lol: :lol: :lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez kam » środa, 24 sierpnia 2011, 17:11

To w przyszlosci. Dla niego nic nie jest niemozliwe.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez ruda » środa, 24 sierpnia 2011, 17:25

Ja proponuję całą serię programów, "Taniec ze Szpakiem", "Szpak can dance", "Dzień dobry Szpak" itede :D Albo od razu osobny kanał SzpakTV :D
Avatar użytkownika
ruda
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 762
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 15:12
wiek: 0

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez kam » środa, 24 sierpnia 2011, 17:31

Radio juz ma. :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez goska » środa, 24 sierpnia 2011, 17:34

Lena napisał(a):Wow, wow, wow!!! :D :D :D Racja, jesli zaspiewa, bedzie to super promocja!!! No wlasnie liczylam, ze jakos sprytnie wykorzysta udzial w TzG, te ogladalnosc. Mysle, ze On widzial te mozliwosci juz w chwili, gdy przyjmowal propozycje TVNu :D I bedzie tam promowal w maksymalnym stopniu swoja muzyke, a nie siebie jako celebryte, jak to postrzegaly pudelki. Bogu dzieki za niespozyta energie Miszela, ktora pozwolila Mu trenowac, a jednoczesnie tworzyc material, ktorym bedzie sie mogl pochwalic tym wszystkim widzom :D Mam przeolbrzymia nadzieje, ze faktycznie uda Mu sie tam zaspiewac!!!! :)


obym sie nie mylila, ale mnie sie wydaje, ze Szpak ma rzadka umiejetnosc wykorzystywania wszystkiego z korzyscia dla siebie :) dlatego, jakos malo sie o niego martwie. zyje tym co jest teraz i ma instynkt wyciskania z tego, tego co najlepsze bez zbytniej rozkminki. dlatego mnie osobiscie jego udzial w TzG nigdy nie przerazal.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez adh » środa, 24 sierpnia 2011, 17:42

napewno zaśpiewa, ja podejrzewałam to od początku, bo wszyscy piosenkarze, którzy brali udział w Tzg w jednym odcinku śpiewali, nawet jeśli już odpadli :)
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Lena » środa, 24 sierpnia 2011, 17:45

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 03:40 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez wolfik » środa, 24 sierpnia 2011, 17:47

hehe a my sie tu martwimy - dobrze mi tesciowa glowe trula ze bedzie spiewal nie wierzylem jej^^-cytuje,, a czemu mialby nie zaspiwac przeciesz ? :lol: :lol: :lol: to piosenkarz- urbanska fikac ma nogami to ten moze spiewac^^,,
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez goska » środa, 24 sierpnia 2011, 17:51

Lena napisał(a):
goska napisał(a):
Lena napisał(a):Wow, wow, wow!!! :D :D :D Racja, jesli zaspiewa, bedzie to super promocja!!! No wlasnie liczylam, ze jakos sprytnie wykorzysta udzial w TzG, te ogladalnosc. Mysle, ze On widzial te mozliwosci juz w chwili, gdy przyjmowal propozycje TVNu :D I bedzie tam promowal w maksymalnym stopniu swoja muzyke, a nie siebie jako celebryte, jak to postrzegaly pudelki. Bogu dzieki za niespozyta energie Miszela, ktora pozwolila Mu trenowac, a jednoczesnie tworzyc material, ktorym bedzie sie mogl pochwalic tym wszystkim widzom :D Mam przeolbrzymia nadzieje, ze faktycznie uda Mu sie tam zaspiewac!!!! :)


obym sie nie mylila, ale mnie sie wydaje, ze Szpak ma rzadka umiejetnosc wykorzystywania wszystkiego z korzyscia dla siebie :) dlatego, jakos malo sie o niego martwie. zyje tym co jest teraz i ma instynkt wyciskania z tego, tego co najlepsze bez zbytniej rozkminki. dlatego mnie osobiscie jego udzial w TzG nigdy nie przerazal.

Mnie przez krotka chwile przerazal. Ale szybko zorientowalam sie, ze On jest w stanie przewidziec konsekwencje pewnych dzialan duzo szybciej niz przecietny czlowiek. Ja moge sobie mnozyc swoje watpliwosci, a On juz wie, co z tego wszystkiego wyniknie za miesiac czy pozniej i spokojnie czeka. Wiec nauczylam sie o Niego nie martwic :D A przynajmniej nie za bardzo. Jak sam przyznal, ma rozwinieta intuicje. Chociaz takie stwierdzenie w Jego przypadku brzmi niewystarczajaco mocno, ta Jego intuicja jest rozwinieta jakos nieludzko mam wrazenie :lol:


psuja nas rodzice i psuje szkola wmawiajac, ze wszystko da sie przewidziec i zaplanowac i ze wszystko jest poddane prawom logiki. przez to tracimy inne mozliwosci badania rzeczywistosci. prawa polkula sie klania :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 17:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron