Michał zaśpiewa w TzG

Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Lori » środa, 24 sierpnia 2011, 15:36

Mam nadzieję, że wybaczycie mi zamieszanie, jakiego narobiłam. Otóż oryginalna wiadomość została napisana przez cukierka w "Zapowiedziach koncertów", a ja chciałam ją przenieść do TzG; niestety zapomniałam odznaczyć okienka "usuń cień" (bez skojarzeń z naszym kochanym Cieniem ;)), w związku z czym temat się zdublował i posty pojawiały się zarówno we właściwym temacie, jak i 'cieniu'. Niestety tego nie da się naprawić i ten cień wisi potem w starym dziale. Wolałam zatem zablokować temat i coś jeszcze pokombinować - bezskutecznie :( Jedynym wyjściem było usunięcie tematu.
Zdążyliście napisać kilka postów, które niestety przepadły, więc skomentujcie raz jeszcze.
Oryginalna wiadomość należy oczywiście do cukierka, ale akurat nie ma jej na forum, więc nie założy tematu ponownie. Wklejam zatem cytat.


cukierek napisał(a):Mam nadzieje ze to jest w poprawnym dziale umieszczone :wink: (czy to pasuje bardziej do watku wiesci z FB ??)
Otoz na oficjalnym fanpagu Michala, admini napisali, ze Michal uzyskal mozliwosc nietylko zatanczenia w programie, ale i zaspiewania
Do odnalezieniach w komentarzach pod postem:

"Co można powiedzieć o najnowszej płycie Michała? Na pewno nie to, że będzie banalna. Jak wiecie, Michał zaczyna w pracę w studiu ...i na parkiecie. "Płyta będzie nawiązywała do natury i będzie bardzo osobista" -enigmatycznie zdradził Michał. Wiemy również, że teksty, które pojawią się na krążku będą autorstwa samego Szpaka. Planowana premiera: październik!
Nie możemy się doczekać :)

PS. Michał zdementował plotkę, która sugerowała, iż zamierza tańczyć w butach na wysokich obcasach"

--> "możemy chyba zdradzić jeszcze coś...Michał dostał mozliwość nie tylko zatańczenia w programie, ale również zaspiewania. Takie nieoficjalne info :)" <--

na http://www.facebook.com/szpakmichal



Jeszcze raz mam nadzieję, że wybaczycie mi zamęt, jakiego narobiłam.
Przepraszam Was bardzo
Lori
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 15:36

 

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez wolfik » środa, 24 sierpnia 2011, 15:42

e nic sie nie stalo^^ mysle ze istotnie w tym szalenstwie moze byc metoda^jak by zaspiewal- kurcze to by byla niezla promocja :D :D :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez aga » środa, 24 sierpnia 2011, 15:44

A ja napisałam, że jeszcze podziękujecie panu Dominikowi :lol:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez scarlet44 » środa, 24 sierpnia 2011, 15:45

Lori, dobrze, że się wyjaśniło, bo właśnie się zastanawiałam o co chodzi :D ...czy np. ktoś nieuprawniony nie grzebie w naszym forum :evil: ... już, już miałam pisać priva, do Ciebie albo Ginger :D ...w każdym razie jeśli ta wiadomość, którą cukierek nam zacytowała, okaże się oficjalna to rzeczywiście będzie to świetne posunięcie ze strony Michała managementu w kontekście promocji płyty (wreszcie jakiś 'plus' :D ), a my to chyba eksplodujemy z tego ogromu emocji przed telewizorami oglądając Tzg :lol: ...wyobrażacie to sobie ??? :D :D :D
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez aga » środa, 24 sierpnia 2011, 15:48

scarlet44 napisał(a):w każdym razie jeśli ta wiadomość, którą cukierek nam zacytowała, okaże się oficjalna to rzeczywiście będzie to świetne posunięcie ze strony Michała managementu w kontekście promocji płyty (wreszcie jakiś 'plus' :D ), a my to chyba eksplodujemy z tego ogromu emocji przed telewizorami oglądając Tzg :lol: ...wyobrażacie to sobie ??? :D :D :D


I każdy przytula telewizor :lol:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez scarlet44 » środa, 24 sierpnia 2011, 15:50

aga napisał(a):
scarlet44 napisał(a):w każdym razie jeśli ta wiadomość, którą cukierek nam zacytowała, okaże się oficjalna to rzeczywiście będzie to świetne posunięcie ze strony Michała managementu w kontekście promocji płyty (wreszcie jakiś 'plus' :D ), a my to chyba eksplodujemy z tego ogromu emocji przed telewizorami oglądając Tzg :lol: ...wyobrażacie to sobie ??? :D :D :D


I każdy przytula telewizor :lol:


:lol: :lol: :lol: ...ja NIESTETY :wink: będę się musiała opanować, już w domu dziwnie na mnie patrzą :lol:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Cien_1186 » środa, 24 sierpnia 2011, 15:50

No ładnie, Cienia chcą usunąć :lol: :mrgreen: :roll:

A co do tematu, to przyznaję, że po cichutku liczę na taki obrót sprawy, że Michał zaśpiewa tam i to nie raz i nie dwa 8-)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Lori » środa, 24 sierpnia 2011, 15:52

Nawet ja zdążyłam jeszcze skomentować temat, zanim zaczęłam grzebać w panelu.
Człowiek uczy się na błędach :oops:

Zatem uważam, że jeśli Michał zaśpiewa nową piosenkę, to oznacza, że w tym szaleństwie z Tzg była metoda. Zaprezentuje singiel w programie, który jest oglądany przez dobre dwa miliony ludzi. Cwany lis 8-)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez Ami » środa, 24 sierpnia 2011, 15:56

No i bardzo dobrze!!! :lol: :lol: :lol:
Jestem również uszczęśliwiona pomysłem i dobrą wiadomością!!!
Dwa w jednym !!!Będzie co słuchać i oglądać!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Michał zaśpiewa w TzG

Postprzez anika » środa, 24 sierpnia 2011, 15:56

taka promocja to bardzo dobre posunięcie, teraz tym bardziej nie mogę się doczekać TzG :D
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 24 sierpnia 2011, 15:56

 

Następna strona

Powrót do Taniec z Gwiazdami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron